Овертранс

ТзОВ “Овертранс”- це компанія з багатолітнім досвідом роботи у сфері логістики та вантажних перевезень, заснована 10 листопада 1999 року. 3 квітня 2000 року є дійсним членом АсМАП України. Пріоритетним напрямом діяльності нашої компанії є здійснення вантажних автоперевезень по країнах Європи, СНД та України, а також надання послуг дистрибуційним компаніям. Окрім вищезазначених послуг, компанія “Овертранс”, надає послуги експедиційної та складської логістики.

Отзывы о работе в Овертранс, зарплаты

1. 26 марта 2021

Зараз я пенсіонєр а в цій компанії працював водітєльом на Вольво евро5 по європейському напрямку більше 7 років і переконався шо тут більше переваг чим недоліків. Тут чьоткі і прозрачні правила расчота зароботку, оплата вовремя зразу після рейсу, є свій сервіс де ремонтірують і постоянно помагають з поломками в дорозі. Автопарк головок і причепів постійно оновлюють шо радує. Руководство понімаюче.

А мені є з чим порівняти. Жалію шо наслухався про рай за бугром і поїхав туди. Працював на 3 фірмах в Польші де неодноразово мене намахували. Обіщали золоті гори, а коли доходило до розрахунку то шукали різні отмазки шоб не заплатити обєщане. Спочатку чеплялися шо я машину поцарапав а її мені такою і дали. Ше мені потім не виплатили половину зароботку шо я зробив перерасход дізеля хоча ні про які норми мені вобщє нічо не казали і ніякі норми расхода не обговорювали. І так кожного разу видумували шось нове. А про задєржкі виплати заробленого вобще не хочеться згадувати.

2. 17 марта 2021

Нормальна фірма.Гроші платять вчасно, ремонт машини на свому СТО на базі. Знаю людей які працюють там роками, чув що поновлюють парк машин значить гроші є.

Водитель 1

Добавьте зарплату в компании Овертранс

Добавить отзыв о работодателе Овертранс

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Овертранс?