Світ-Кераміки

Світ-Кераміки

«Світ-Кераміки» — це найбільший спеціалізований торговий центр з продажу керамічної плитки та сантехніки на Західній Україні, площа якого становить 3500 кв.м. Знаходиться у м.Рівне по вул. Івана Сірка 3. Ми уже два десятки років забеспечуємо покупців матеріалами для ремонту та облаштування будинків, ванних кімнат , офісів та будь-яких інших приміщень.

Отзывы о работе в Світ-Кераміки, зарплаты

1. 22 июня 2021

А ще, якщо ви надумаєте написати правду в соцмережах (вони, до речі, її дууууже не люблять і видаляють звідусіль, навіть, з фейсбуку), до вас особисто подзвонить «її величність» Данильчук Валентина Миколаївна, головний бухгалтер і за сумісництвом дружина власника фірми, і почне вас ображати, принижувати і залякувати!!! Коротше, якщо хочете зберегти здоров’я, нерви і час — оминайте цю «контору». ні, не десятою, сотою дорогою!!!!

2. 25 февраля 2021

Убитий "совок"! З плюсів один графік (2 зміни) і то не повністю, тому що працювати треба і в суботу, і в неділю. Зарплату ХРОНІЧНО затримують на місяць-півтора і то ще треба ходити просити! Після ходіння кидають подачку 1000-1500!!! За лікарняний вираховують гроші, як за прогули, хоча керівництво чудово знає,що людина з нежиттю і кашлем лежить вдома, так як саме туди відправило!!! На ресепшині взимку дуже холодно, люди сидять в верхньому одязі і шапках! УФО стоїть, але абсолютно не допомагає. Більше того, через годину-півтори від нього починає боліти голова. В туалеті і кухні часто немає навіть найнеобхіднішого (мило, миюче, туалетний папір), працівники купляють все за свої гроші!!! Коротше, давно час закрити цю "контору"!!!

Добавьте зарплату в компании Світ-Кераміки

Добавить отзыв о работодателе Світ-Кераміки

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Світ-Кераміки?