ТД Поляков

ТД Поляков

Компания «Торговый Дом Поляков» — один из крупных дистрибуторов виноводочных изделий и продуктов питания в Украине.

Отзывы о работе в ТД Поляков, зарплаты

1. 3 марта 2024

ЗП ниже средней по Киеву. Без объяснений убирают по 10-30 литров топлива, но ТП должен маршрут откатать. Смешная амортизация.
    Доп. мотивации выполнить очень тяжело.
    Впечатление, что зарабатывают только руководители которые сидят на своих должностях-десятилетиями.
    Тренинги на которых ничего нового не расскажут, но они НУЖНЫ(только тренеру, ну не просто так же ему деньги платить).
    Если вы выбираете по принципу-развитие, заработать денег и карьерный рост-забудьте)
    А вот если пошариться- WELCOM

2. 18 января 2024

Прочитал отзывы и не удивился… По ходу каждая позиция, которую тут занимают сотрудники, не соответствует их компетенции. Начну с HR менеджера Ольги. Ольга нашла моё резюме на сайте rabota.ua и любезно пригласила на собеседование пообщаться с руководителем. День недели был пятница и по логике вещей я предложил встречу на понедельник. Время встречи согласовали на понедельник на 11:00. Приехав к назначенному времени, оказалось что руководителя нет на месте и собеседование будет проводить его коллега… После 2 минут общения с «коллегой», было сразу понятно, что человек не понятно каким образом занял должность Руководителя отдела продаж, который не то что провести собеседование не смог, а вообще два слова связывал с трудом. После 10 минут разговора ни о чём, на мои элементарные вопросы ответить не смог, ссылаясь на то, что не он мой потециальный руководитель и на все мои вопросы ответит другой руководитель на следующем собеседовании… Покинув территорию, я естественно как минимум ожидал звонка от HR менеджера Ольги…но этого не случилось даже спустя сутки. Я не гордый, позвонил Ольге сам и спросил об обратной связи, на что Ольга даже удивилась. Как выяснилось, ранее в пятницу, когда мы с Ольгой договорились на день встречи понедельник, Ольга созвонилась с руководителем утвердить время встречи…и как оказалось, руководитель ещё в пятницу «типа» заболел или правда заболел и сообщил, что возможно у него не получится приехать…но Ольга всё-равно мне подтвердила встречу на понедельник на 11:00. На мой вопрос Ольге, почему она не предупредила, что руководителя не будет и не перенесла встречу, ответа не поступило (наверное постеснялась). Естественно я высказал своё негодование о том, что так собеседования не проводятся…получается, что я проехал от дома к офису и обратно 80км…для чего? Для того чтобы пообщаться с парнем, который не только не компетентный, а которому откровенно по барабану, так как его отвлекли от дел. После моего звонка Ольге через сутки, после кучи оправданий, было обещано связаться с руководителем и сразу перезвонить…прошло уже более 2 суток…наверное Ольга до сих пор связывается с руководителем…P.S. Надеюсь, что все лица, которые были задействованы в данной ситуации, прочтут мой комментарий и на будущее поменяют своё отношение к своим прямым рабочим обязанностям и начнут качественно выполнять свою работу.

3. 26 декабря 2023

Киевский филиал Директор Туровская выписывает в зп печенье грона если не делаешь план , учитывая что работаешь на КС:) те кто хочет кушать постоянно его, приходите работайте. Поработав там не долгое время, эмоции по данному филиалу негативные! Спасибо Ирине. В декабре ждёт такое же ребят. При том что план увеличили в 2 раза практически

4. 18 декабря 2023

При закритті філіалу м.Умань надурили з ЗП.
    На зборах директор філіалу та нач. Відділу кадрів з Києва обіцяли що буду виплата середньої зп + можливий бонус за дебиторку (є аудіо розмови) це повідомили 31.10.23 року. Я ходив повністю виконував свої обов’язки до 30.11 і мені заплатили тільки 4300 на карту і 4000 в касі, також списали майже тисячу гривень через те що директор домовився з місцевими маркетами про забір товару, який ми забрали і здали на склад, а вони цей товар не списали повністю (товар зданий + гроші також списали 👍). Кошти які виділяли на проїзд також не видавались за листопад, кошти за полки також (виглядаєш перед клієнтом балаболом).
    Директор Гуцалюк, з його ж слів, нічого не рішає і взагалі радій що і це отримав.
    Обіцяли не мінімалку дати і набрихали.

5. 23 ноября 2023

До чого тут Войтов Ю.Г.??Весь срач в компанії допустив теперішній директор УФ. Його прізвище Гуцалюк! Саме він залишив людей без роботи! Якби ЦО відповідально віднеслись до його призначення після Пентій Т.О. то б УФ працювало надалі! А так взяли, не зрозуміло кого, і тепер маємо що маємо. Пару років, і таке ж чекає і ЧФ і КФ.

6. 18 ноября 2023

Ну от і прийшов кінець УФ. А початок цьому зробив. Директор по логістиці в 2019р.,коли почав копати під Войтова, та погодив начальника відділу логістики УФ, Калініченко Т Л. Ну, а потім, пішов ввесь процес руйнування. Кражі, сплєтні, наклепи, вирахування за буцімто кражі з експедиторів. ,ну І.Т.Д.

7. 19 октября 2023

Забули ще додати як керівництво уміє відправляти людей за власний рахунок додому, бо не виконує показник, але ні, вони ж цього відкрито не скажуть.
    Спочатку на день-два, а далі «відпустка» збільшується. Все залежить від показника ДФ.
    А, і ще. «Податок» із «чорної зарплати» це теж болюче питання, про яке хотілося б поговорити. Але чомусь при оформленні ніхто про цей податок не попереджає, а коли після зп запитуєш старшого бухгалтера,вона кліпає очима.Зрозуміло, що філіал та і сама компанія втратили своє лідерство на ринку,але чомусь вище керівництво так не вважає, облаштовує далі спортивні куточки, святкує корпоративи.
    Далі, давайте поговоримо про дрес-код. Куди він подівся? Зрозуміло, що моди від Луї Віттона ніхто не вимагає, але спортивний стиль переважає в офісних працівників.
    І останнє, наболівше. Корпоративна етика. Оці всі курилки, столовки, шабаші на офісі. Це явно не для згуртування колективу, а більше як «обосрать слабших». В цій компанії давно забули що таке повага, вихованість, і взаєморозуміння з колегами та підлеглими. Тому легко можуть нагрубити, відправити далеко і надовго.
    Ви втратили всіх своїх адекватних і нормальних працівників, які робили свою роботу, і розвивали компанію.Зрівняти Поляков 10 років тому і зараз, це зовсім інший рівень, нажаль нижчий.
    І критику, потрібно сприймати з розумом. Не завжди тебе хочуть чути в кабінеті директора, зате швидко реагують на відгуки тут.

8. 15 октября 2023

це ваше право розводити тут дебати та збирання однодумців. Але набагато доцільніше було б подумати про тих, хто працює в компанії і хоче працювати в такий важкий період. мінуси є, не буду сперечатися. але коли ви попрацюєте в іншій компанії і порівняєте, замість мінусів можете побачити квіточки. Є у вас проблема — йдіть до директора і вирішуйте. дайте спокійно працювати іншим людям.

9. 12 октября 2023

Я довгий час працював на даному підприємстві і хочу залишити свій відгук, щоб перед тим як там працювати люди добре подумали, чи треба їм така робота !!!
    — «Оформлення на роботу » — пропонують як офіційно на мінімальну зарплату так і не офіційно.

— «Оформлення документів» — при оформлення документів на роботу, є один маленький нюанс, з вас беруть розписку про те, що ви взяли у підприємства кошти у борг.

— «Зарплата» – влаштовують тебе на мінімальну зарплату, різницю відають на руки ( по перше це робиться для того, щоб менше відраховувати у державний бюджет, по друге ви повністю залежите від них, тому-що основна зарплата не офіційна) .

— «Відношення» — до першої зарплати, неважливо ви торговий представник, супервайзер, водій, експедитор або на іншій посаді, ви виконуєте свою роботу згідно обумовлених до цього об’ємів роботи — але коли настає час отримання «чорної» зарплати ваші керівники за вказівкою вище керівників вигадають якісь недоліки, накладають на вас штрафи і забирають кошти з «чорної зарплати» .

— «Спілкування між працівниками» — так як ми всі працювали на одному підприємстві то постійно спілкувалися один з одним, і всі про все знають, що там відбуваються, про продукцію у якої вишли строки, як вона переливалась у інші тари та продавалась роздрібним клієнтам – які потім скидають відео та скаржаться на продукцію, як на іншій продукції на якій вийшли строки перебивають строки на спеціальній машині яка стоїть прям на території складу, та дуже багато інших моментів P.S. не їжте хамон від Полякова.

— «При звільненні» — так як моя робота була пов’язана з продажем, а дане підприємство продавала свій товар як по безготівковим розрахункам так і за готівку – за яку не сплачували податок та інше – якщо на момент звільнення клієнт з яким ти працював винен грошей, то це все відраховувалось з твоєї «чорної» зарплатні.

Висновок: Так як є люди з якими так поступили на даному підприємстві, то ми вирішили зібратися та написати колективну заяву до різних органів. Дуже багато є фото продукції за яку писали, фото розписок які писали та де їх зберігають, записані відгуки від клієнтів та багато іншого починаючи від прохідної закінчуючи складом.

Якщо ви на цьому підприємстві попадали в подібні ситуації пишіть коментарі або свої відгуки.

10. 6 октября 2023

@Гість, А що їдальня або роздягальня експедиторів вже не підходить??)
    Головне що подбали про ваше здоров’я, облаштували спортивний куточок))) тому при тривозі сміливо грітися на тренажери.

11. 1 октября 2023

Укриття!!! Чому досі на уф немає укриття?? Як працювати людям надалі? Йде зима, а ми досі будемо сидіти на лавочці надворі? Кошти витрачаються на непотрібну х**ню,а про безпеку працівників ніхто не дбає! Чи звертатись зразу вище?

12. 27 сентября 2023

Є питання до СБ.УФ. Як на підприємстві може працювати ПП Харук Є.Який являється директором власного підприємства.

13. 9 августа 2023

Добро всім дня. Перше:Половина водіїв не знають правил, їдуть як уміють,автомобілі мають зовсім не технічний стан.Світлові сигнали не використовують або не працюють.Особливо нехтує цим водій Харук,при під’їзді до місця розвантаження,та ще і хамить.Друге:Про вимагання палива у водіїв керівником охорони,така ситуація присутня.Третє: Мотивуйте та поверніть людей які робили цю роботу добре.Ліквідуйтн на У/Ф Керівника відділу логістики,Запропонуйте повернутись тій команді яка була з 2016по 2019рік. …І я впевнений що престиж фірми повернеться на кращий рівень.Це моє власне бачення того що буду та як все працює зараз.

14. 5 августа 2023

Брехня це. Приймають на роботу одразу, при звільненні зп виплачують всю, якщо звільнений сам не потягнув гроші.Що є- то є.

15. 7 июля 2023

а и главное ……когда напишите заявление обязательно скажите что нашли их на мусорке….типо чтобы это была не кража

16. 7 июля 2023

Поляков не выплачивает последнюю зар плату своим сотрудникам. Трудовую тоже берет не сразу. надо их в налоговую полицию сдавать. Приносите в налоговую полицию «черные» накладные и пишете заявление прикладываате 4-5 копий накладных к заявлению. Если нологовая не реагирует пишете в Киев в главную налоговую. только не перепутайте полицию с инспекцией.

17. 28 февраля 2023

На уманском филиале не возиожно нормально працювать. На прохидній усим одягають корони. Бивший патруль жме усих робочих, унижає.заставляє продавати соляру і ділиця з ним. Як ця безграмотна людина може там працювать.на директора нихто не зважае, всі слухають начальника логистики. Заробитню оплату вчасно не видають бо бугалтерша поїхала видпочивать і кричить вас багато, а я одна.
    З будок самі крадуть товар а пишуть на експидосів і водиив.
    Гнилі люди і робота неблагодарна.

18. 12 февраля 2023

@Гость, @Гість, Треба було менше у контейнерах в ігрульки грати.

19. 31 января 2023

КФ Поляков має на утриманні:свата, брата, зятя,жінку,чоловіка,кумів! Люди що працюють без підтримки осіб (на утриманні) можуть звільнити просто так!

20. 30 января 2023

Фірма ҐО**О :завсклад гниль продає всіх та все що дає прибуток ділиться з мусором що постійно сидить на привязі. К Ф

21. 30 января 2023

Київський філіал має:завсклада який торгує від поддонів до товару який списаний 2-3 роки назад, допомогає йому мусор троєщенський.

22. 19 сентября 2022

Скажите а как патрульный может бить началником отдела логистики ??? пока не намажешь небудет нормального отношения. Сколько будет продолжатся кумовство на уманском филиале ??
    Почему мельник прикрывает вечно бухого друга алежку который позволяет приходить на работу выпившим ? Или бугалтершу которая в открытую бухает на работе и заявляет что у нее бодуны и в рабочее время бегает на ногти и стрижку ? ?? Что за шайка алкашей ?? Куда смотрит руководство ? У кого что не спросишь все заняты и никто ничего незнает. Но когда не зайдешь сидят играют в игрушки и едят семки. Унижают водителей угрожая что спишут на них недостачу по топливу а сам же заставляет сливать соляру и делится с ним. Увольняют не за что и не отдают зп. Уважаемый директор примите меры, хочется работать а не виживать . На улице война !!

23. 25 января 2022

Знатоки вопрос: а директор кф ещё кого-то слушает кроме Александрова???? Скажите ему кто нибудь чтобы думать учился сам! Если конечно есть чем думать :)

24. 2 декабря 2021

У нас не СБ а стадо баранов!!!! Зачем таких держать??? На ДЗ им пофиг!!!

1. 20 июня 2017

Все было бы хорошо если бы в киевском филиале Бондарь Иван Павлович всем *** не сосал

2. 21 мая 2020

@Гость, вот ещё один бездарь. Я в полях бываю постаянно. И работаю с энтузиазмом и самаотдачей, получая удовольствие от работы. Самая главная ценность компании — это топ менеджера. И компания может себе позволить таких професионалов как я и других руководителей.

Менеджер по закупкам 1
Торговый представитель 1
ТП 1
Финансовый контролер 1
Экспедитор 1

Добавьте зарплату в компании ТД Поляков

Добавить отзыв о работодателе ТД Поляков

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ТД Поляков?