Точприлад

Точприлад

ПрАТ «Мукачівський завод «Точприлад» є одним з перспективних та широкомасштабних проектів у виробництві кабельної продукції, до автомобілів іноземних замовників. Є також швейний цех, де вишиваемо все необхідне для автомобілів. На ринку праці підприємство — з 1967 року, розташоване за адресою: м. Мукачево, вул. Берегівська, 110. ПрАТ «Мукачівський завод «Точприлад» запрошує в команду відповідальних та працьовитих, енергійних та кваліфікованих працівників, бажаючих працювати на позитивний результат.

Отзывы о работе в Точприлад, зарплаты

1. 19 августа 2023

***,провели обучение сроком 30 минут,и сказали что не годен работать,хотя я за 30 минут обматывал провода на стендах изолентами,а женщина которая проводила практику не могла объяснить какими изолентами обматывать,та сама не знала какая изолента как называется,,поэтому с меня насмехалась и не знала что говорить,хотя некоторые изоленты она показывала и участки проводов,где надо было обматывать,я быстро и качественно обматывал,но она со мной смеялась,что я не знаю заводских жаргонов,которые называют между собой работники завода,свою работу я делал на совесть и быстро,а на заводе есть люди которые работают много лет,и делают свою работу плохо,и в их сторону от руководства завода замечаний не было,хотя работница которая меня типа ,,учила» была сердита на работников завода работающих много лет,которые на заводе неудачно и хоть как клали провода на стенд,но руководство завода на то никак не реагировало,зато прицепились ко мне,сказав что меня трудно обучать,но они такой вывод сделали наспех,поэтому никому не рекомендую устраиваться на завод Точприлад,он же Точприбор

2. 15 августа 2023

Керівництво кончені ***,провели навчання терміном 30 хвилин,та сказали що не годен працювати,хоча я за 30 хвилин обмотував проводи на стендах ізолентами,а жінка яка проводила практику не могла пояснити якими ізолентами обмотувати,та сама не знала яка ізолента як називається,,тому з мене насміхалася та не знала що казати,хоча деякі ізоленти вона показувала та ділянки проводів,де треба було обмотувати,я швидко та якісно обмотував,але вона з мене сміялася,що я не знаю заводських жаргонів,які називають між собою працівники заводу,свою роботу я робив на совість та швидко,а на заводі є люди які працюють багато років,та роблять свою роботу погано,та в їхню стороно від керівництва заводу зауважень не було,хоча працівниця яка мене типу ,,навчала» була сердита на працівників заводу працюючих багато років,які на заводі невдало та хоч як клали проводи на стенд,але керівництво заводу на те ніяк не реагувало,зате причипилися до мене,сказавши що мене важко навчати,але вони такий висновок зробили наспіх,тому нікому не рекомендую влаштовуватись на завод Точприлад,він же Точприбор

Добавьте зарплату в компании Точприлад

Добавить отзыв о работодателе Точприлад

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Точприлад?