Укршпон Трейд

VN:F [1.9.22_1171]
3.0 из 5 (голосов: 2)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Виготовлення лущеного шпону

Отзывы о работе в Укршпон Трейд, зарплаты

  1. 5 декабря 2021

    Наразі обидва відзиви більш ніж точні. Дивіться бодай фото з «битовки» для чоловіків цеху виробництва шпону: відсутність світла, не прибирається антисанітарія — помитись неможливо — не зливається каналізація, несправність душів тощо; лохотрон: зарплату краде начальство — бухгалтер — по-своєму (у неї «тариф» для оплати працівників, інші- брехнею про майбутню зарплату працівникові, «підтасуванням» фактичних обставин, обіцянками. Небажання нормалізувати будь-які умови тощо.

  2. 3 апреля 2021

    Жахливі умови праці в цеху. Понаднормова праця, за яку ніхто не платить. Обіцяли підвищення зарплати, нічого не зробили. Останню заробітну плату повністю не виплатили.

  3. 28 марта 2021

    Будьте обережні, при працевлаштуванні в ТОВ Укршпон-Трейд! На співбесіді всі привітні, зацікавлені в прийомі на роботу чергової жертви. Заплатять рівно 50 відсотків від обіцяного. А ті що заплатять, будуть з величезною затримкою. Робітників на виробництві штрафують, робота понаднормова, малооплачувана. Про офіційне працевлаштування і не мрійте. Все, що обіцяють, не виконують. Чергова "шарага".

Добавьте зарплату в компании Укршпон Трейд

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Укршпон ТрейдПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укршпон Трейд?