UpRank

Мы занимаемся созданием PPC-рекламных кампаний и топового контента.

Отзывы о работе в UpRank, зарплаты

1. 28 декабря 2023

Ось що це створіння мені написало XD Такого нахабства я ще не зустрічав. Прикривати своє шахрайство такою «благодійністю» це просто мерзотно. Цілком підтримую ідею про покарання цієї людини та шахрайської компанії законними методами.

2. 28 декабря 2023

@Kyryl, Станіслава Макушева — це я, а не Ігор. Я не збиралася писати взагалі відгук про Uprank, але якщо Кирило Камлік ніяк не може заспокоїтися і виливає свій біль у відповідях на пости до інших людей, то доведеться-таки написати відгук і мені. Я ПОГОДИЛАСЯ написати твір для Uprank на добровільних засадах. Адже ніякого трудового договору між мною та компанією укладено не було. Отже, ні дедлайни, ні зобов’язання написати службовий текст для компанії ні в якому договорі не були визначені. Була моя добра воля поділитися об’єктом моєї інтелектуальної власності — моїм твором, автором якого є я, із компанією. Коли з’явився відгук щодо шахрайства у цій компанії, я змінила свою думку і вирішила своїм твором — своєю інтелектуальною власністю — із компанією не ділитися. Я ніяких трудових договорів не порушила, адже не можна порушити те, чого нема. А Кирила Камліка прошу ПРИПИНИТИ переслідувати мене і публічно вимагати від мене виконання якихось дедлайнів і відкриття доступу до моєї інтелектуальної власності — мого твору, бо у мене нема і ніколи не було перед ним ніяких зобов’язань. Кирило, заспокойся вже нарешті і відпусти ситуацію!

3. 28 декабря 2023

Враження від роботи з Uprank неприємні. Написала перший текст, все прийняли, все норм. Другий текст висів добу, поки новий редактор (про зміну редактора мене, звісно, ніхто не повідомив) не знаходила для нього час (це потім були крики, що горять дедлайни. ДО закриття доступу текст висів добу, а перед цим ще 2 вихідних. І ніхто дедлайнами не парився). Я випадково побачила негативний відгук від Єгора про Uprank. І вирішила припинити угоду із компанією. Адже я не співпрацюю із шахраями. А саме так написав про Uprank Єгор. Після цього я закрила доступ до тексту, попередивши редактора Тетяну та Кирила Камліка про розірвання угоди та про причини, з якої вона розірвана. Це вилилося в істерику, продовження якої можна побачити нижче під постом якогось нещасного Ігоря. На якого Кирило накинувся, звинувачуючи його, що він — це я. Безпідставно звинувачуючи. Але для Кирила це типова поведінка))) Насправді, я маю право не віддавати компанії свій текст. Бо творцем тексту (його автором) є я. Тому саме мені належать авторські права на нього. І саме я вирішую, як цим текстом розпоряджатися. А вимагати погрозами і істериками в мене мій текст — це порушення моїх авторських прав. Це є незаконним. Як і наймати на роботу робітників без трудового договору. Це теж є незаконним.

4. 27 декабря 2023

@Kyryl, Кирило Камлік, чи все ок в тебе з головою? Який Станіслав і чого ти мене називаєш вигаданим іменем? Ти під чим? А під постом Єгора чого не поділився своїми фантазіями? Дай вгадаю)) Він теж Станіслав і теж не зірвав дедлайни)))) Цікаво тільки, де саме були визначені ці дедлайни, адже трудового договору ти зі своїми працівниками не підписуєш. До речі, якщо Єгор з’явиться на сайті, можемо організувати на тебе колективну заяву в прокуратуру за невиплачені кошти та найм працівників без оформлення. Коли ти повернешся із-за закордону, де ховаєшся від призову, якраз розберешся із кримінальною справою, яку на тебе заведуть) і так, скріни розмов у мене є)))

5. 27 декабря 2023

@Ігор,

Ігор :
    Згоден на всі сто з Єгором. Його відгук правдивий. Uprank легко і весело платять за перший текст, навіть трошки підвищують ставку. А коли ви повелися на «замануху», починається чудасія. Редактор ніяк не знайде час на ваші тексти. А без його дозволу ніхто вам їх не оплатить. Це тягнеться тижнями і місяцями. А коли ви вирішите піти від них, вгадайте, чи оплатять вам «висячі» чесно написані тексти? Ага, а потім доженуть і ще раз оплатять. Рекомендую не зв’язуватися із цими шахраями. Або вимагати оплату наперед.

Станіслава Макушева, привіт, а чого так скромно і не під своїм іменем? Давай з тобою по фактам. Перший текст, єдиний, який ти здала, тобі оплачено. На другий свій текст ти так і не спромоглася відкрити доступ для редактора, щоб він міг залишити правки. А потім і взагалі закрила його повністю, чим зірвала всі строки по замовленню, тому що текст довелося віддавати іншому автору, і витрачати на це час.

Стосовно тижнів і місяців, ти в нас стільки не пропрацювала, щоб робити такі висновки. Якщо ти робиш такі висновки за тиждень перебування в компанії, при тому, що з нашої сторони всі взяті обовʼязки ми виконали, то це каже лише про тебе певні речі, а не про компанію.

В сухому остатку, ти отримала оплату за той текст, що нормально здала, і зірвала дедлайни по іншому, плюс зараз брешеш про те чого не знаєш. Ще і стидаєшся це зробити під своїм власним імʼям, чесна ти людино. Удачі тобі в пошуку нової роботи.

6. 27 декабря 2023

7. 18 декабря 2023

Компанія розміщує вакансії копірайтерів в ніші гемблінгу з контактами Іванюк. Вони платять лише за перший текст, в кінці місяця не виплачує гроші за виконану роботу.Так як трудового договору ви не підписуєте юридично до них не прикопаєшся. Адміністрація ворк-юа та роботи-юа на скарги не реагує, тому сподіваюсь хтось прочитає це та не буде працювати з шахраями.

Добавьте зарплату в компании UpRank

Добавить отзыв о работодателе UpRank

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании UpRank?