Vitagro Partner

Vitagro Partner

Vitagro Partner входить до групи копаній VITAGRO (Вітагро), що спеціалізується на виготовленні і дистрибуції засобів захисту рослин, мікродобрив, насіння, а також найновіших інокулянтів.

Отзывы о работе в Vitagro Partner, зарплаты

1. 16 апреля 2024

Працюю в Групі компаній Вітагро не перший рік. Тому дуже коротко напишу плюси роботи у Групі компаній Вітагро:
    1. це велика компанія різних напрямків діяльності, що охоплює не тільки агробізнес — і це круто
    2. усі бізнеси постійно розвиваються, не стоять на місці. За необхідності переорієнтовуються — і це правильна політика. Тому що інші компанії просто закриваються, бо немає ринку…
    3. Вчасна виплата заробітної плати — і це стабільність
    4. Розвиток персоналу — навчання, тренінги. Не часто (ну ще працювати потрібно…), але проводять.
    5. Є розвозка персоналу.
    6. Є власна столова, де можна обідати за цінами для співробітників (нижче ринкових, нижче кафешок…); готують смачно і різне меню.
    7. При виникненні нових проектів, завдань — працюють з існуючим персоналом, допомагають освоїти, навчитися, а не біжать одразу наймати нових людей. Є довіра до співробітників, що працюють і є бажання розвивати своїх!

Мінуси:
    1. компанія велика і бізнес-процеси забирають багато часу. Але це стосується усіх великих компаній.

Вирішувати звичайно кожному окремо. Але якщо цікаво розвиток, стабільність, прокачування навичок, навчання новому — тоді заходьте у Вітагро. Я не шкодую, що працюю в компанії

2. 24 февраля 2024

Слухайте, це повний капец. Коли йшов працювати — перечитав усі відгуки в Інеті, в тому числі і те, що власник СП — мєстний царьок:) Ну думаю, ладно, комусь дорогу перейшов…буває… А ні! В основному працівники працюють в Хмельницьку в центрі міста,офіс здоровенний, що всім муляє:) Проте СП вирішив провести нараду в іншому офісі — у Волочиську. І що ви думаєте, півофіса із Хм їдуть у Волочиськ… Ну це просто смішно!!! По дорозі їде царьок, а за ним уся свита.. І усім оплачують пальне на авто. Та краще б на ЗСУ віддали пальне, чим його по дорогах тупо викатувати. І таких примахів дуже багато.
    А офіс дійсно крутий, тут нічого не скажешь. І всередині навіть риби в здоровенному басейні плавають. А в кабінетах сидять по 5-10-30 людей…)))))

3. 24 февраля 2024

Хотілося написати багато причин, чому не варто іти працювати в дану контору (і про чорну ЗП, і про невиконання обіцянок/домовленостей, і про відкати безкінечні по всіх бізнесах…), але просто скажу — НЕ ВИТРАЧАЙТЕ СВОГО ЧАСУ НА цю фірму. вона того не варта!
    Краще ідіть працювати в ту компанію, в якій вас будуть цінувати, а не робити своїми рабами.
    Студенти в Києві працювали, то деякі одразу пішли, після 2-го тижня роботи, сказавши, що це дебільна компанія.

4. 27 июня 2023

Як ситуація? Лутцьк ще не звалив усім колективом – Паша тримається-но ненадовго! Агрономів перекуповують щомісяця- трудовий концтабір Вітагро-не дуже привабливий-тільки своїми ставками-але не відношенням до людей! Мета у СП-тільки бабки і прибуток-всі інші-сміття для нього!

5. 8 августа 2022

Ця контора має негативну динаміку розвитку! Кількість працівників зменшується в геометричній прогресії.
    Про ЗП вже і казати нема чого. Настільки ганебних умов роботи немає ніде.
    Заробляють тут тільки трійця, яка стоїть в голові компанії.

6. 30 мая 2022

Справжня українська фірма!!
    Є рабовласники і раби!
    Ті що можуть знайти щось краще ідуть звіддти не задумуючись!

7. 23 апреля 2022

Коли аграрна компанія «Вітагро» почала орендувати землі в нашому селі працювало 200 людей. На даний момент залишилося 36, а вони говорять про створення робочих місць. Під час війни скоротили людей. Лицемірно дарують «подарунки» на свята (літр олії і кг муки). Розгортали випас.

8. 14 апреля 2022

@Андрей, а что половина зп в конверте то нормально?

9. 13 апреля 2022

Ранее работал в компании, неплохо налажено производство микроудобрений, инокулянтов и СЗР. Уровень зарплат- средний по рынку, но официальное оформление. Компания ориентируется, в основном, на оптового покупателя.

10. 19 марта 2022

Спілкуються як «бики», по питанню згоди дійти неможливо, компанія якій всі і все винні, а вона не несе жожних зобов’язань, не раджу співпрацювати з ними!

11. 3 декабря 2021

Федоровiч, забороноив продавати гербіциди ґрунтові, так дефіцит зараз скрізь, головне правильно створити пакетні продажі, але як завжди він вирішив для всіх регіонів одинаково і все, крапка.Дурницi -всi манагери ждуть-будуть ли зовсiм бонуси, але як и очiкулували-кинуть всiх.

12. 17 октября 2021

Ну шо, как дела? Подвели дебет с кредитом? или уже нехрен торговать, а то нечем будет сдачу давать?:)

13. 6 октября 2021

Дякую групі компаній Вітагро за те, що пам’ятаєте про захисників. Приємно коли не забувають. (Зорянське відділення, ми вдячні вам)

14. 18 сентября 2021

@ Гость , Знову новини, йде всім сосавом Сумська філія, я думаю це відгомони оптимізації СП спільно з Федоровичем, догралися, так є відомості, якщо це не останній філія всім складом на лижах стоїть, багато задумалися, чи варто сподіватися і вірити в службові авто, що їх скоро дадуть, чекають вже 2 рік і бонуси, кидають деяких вже теж не вперше, скоро СБ будуть смажити самих себе і стукати один на одного, більше менеджерів не залишиться, всіх перекупять! молодець СП сам її срздал, сам і поховати

15. 9 сентября 2021

@ Гость , Да и Корбан, самодура великая, ничегоине смыслит в развитии бизнеса,если Сучека не удержали, полный писец компании грядет,Николай Николаевич выстроил и работу семенного завода и R&D отдела, но сейчас для СП главное не знание и опыт, а круче вылижет ему и в уши зальет .Да , были времена, а сейчас деградация полная и правит бал СБ,Трачук вообще возомнил себя Королем, полный атас.Держитесь пацаны, скоро кирдык наступит как в Бизон техе!

16. 8 сентября 2021

@ Гость , офигенно работают директора по развитию:) наверняка навык хождения приставным шагом ***ой к стене уже развит:)

17. 6 сентября 2021

Ау, ну як там справи? Свіжа кров вже вдарила в голову?

18. 6 августа 2021

Компанія, в обличчі Федоровича, гниє дуже інтенсивно. На льоту придумують штрафи і демотивації.
    ЗЗР і МкД, в той час коли вони потрібні, до продажу немає. З насінням взагалі окрема тема.
    Придумали «бюджети» і «зрізи ефективності», але самі ради їм дати не можуть. Комусь занижать результати, комусь завишають.
    Іноді складається враження, що СП тримає цю контору тільки для відмивання грошей.

19. 12 июля 2021

Добрийьдень,Сергій Петрович, догрався з оптимізацією і Федорович-талановитий і жорсткий керівник-но не цінує кадри. Один з підрозділів в повному складі вже на лижах.Свалят в найближчі 2 тижні. Молодці Топ менеджери-так тримати, хочете ухандокать компанію в перед! Ще можна чого розвалити і багатьох звільнити! Так хто погодиться у вас працювати! Весь агроринок вже в курсі що твориться в Вітагро!!!!

20. 18 июня 2021

@ Олежа , не пойдет) стало еще веселее) пол штата разогнали, кинули на деньги, зп порезали… короче превзошли все ожидания…

21. 17 июня 2021

По другим направлениям не скажу, но vitagro partner это самая непорядошная шарага из всех. Работники устроены на половину официально, при увольнении не выплачивают ни бонусов, ни грязного оклада, у руля стоят савсервисники, которые полный ноль в этой сфере. Химия и посевмат унылое г…. контроля качества нету, цены космос, может такое только по черкасскому подразделении, но кинули нас крепко. Увольняют неугодных одним днем. Крайне негативные впечатления.

22. 7 апреля 2021

Имел опыт работы в данном агрохолдинге под названием «Рога и Копыта».
    Бенефициар — Лабазюк С.П., очень не порядочный, думает кого-то схватил за бороду, ни одного выполненого ранее оговоренного условия работы и оплаты
    Ген.директор — Лабазюк П.П. (пожарник, он же колхозник и т.д) — очень неприятный тип

Атмосфера — ужасная
    Оплата — хочу плачу, хочу нет
    Текучка огромная, свои родственники и друзья сидят на схемах и откатах, жизнь удалась, а терпят и ответственность — на настоящих професионалах.

Линия продажи СЗР и химии — отдельная история: фермеров обманывают как хотят, впихуют всякий хлам.

Упаси Боже от таких компаний и Лабазюков

Из последних уходов топовых профессионалах: Романенко, Ставнийчук, Буженица, Хохлов и т.д.
    Все эти люди работают сейчас в топовых компаниях и вспоминают в страшном сне эту контору Рога и Копыта

23. 7 апреля 2021

по ходу собирали на бензин для СП, вертолёт нечем заправить и не хватало денег на Ауди Q8

24. 17 февраля 2021

Прекрасная компания и отличный коллектив. Все вопросы решаются, главное обратится к руководителю.

25. 16 февраля 2021

@Олежа, шановний, по-перше, дякувати Богу така безграмотна людина більше не працює в нашій компанії!
    Як Ви можете дати експерну оцінку спеціалісту, якщо не спромоглися вивчити орфографію?
    Правда в тому, що дійсно Дні поля організовувалися без участі агенств, їх організовувала Оксана.
    Вона ж ведучою сеімнарів була і контролювала кухню та обслуговування заходу в цілому. Тому Ваші розмови, що тікала від клієнтів — це вже маячня. В неї стояла конкретна задача контролювати та управляти командою обслуговування заходу, а клієнтами займалися менеджери. Кожен має робити свою роботу!

26. 15 февраля 2021

Керівник відділу маркетингу-СОПЛЕВА Оксана, так вона крім розумних фраз-Діджитал маркетинг-нічого більше і не робить, реально боїться клієнтів, на днях поля-реально тільки фоткалась-і тікала від клієнтів, а всі менеджери-тягали, ставили декорації, організовували все місцеві КП, а їй діставалися всі похвали.
    Директор з продажу-це зовсім хохма, після 2 років роботи-он нічого не розуміє в агрономії, нікому не допоміг на зустрічах з ключовими клієнтами, та тому що йому важливий середній чек господарства-тільки вникнете-СЕРЕДНІЙ ЧЕК, це ж не сигаретна точка продажів -як у нього в Тедісе було.Он далекий від взагалі розуміння агробізнеса.Мне шкода його- його С.П. звільнить так само як і Рибака і багатьох ще другіх.Ідет оновлення компанії- і може новий ком.діректор з ТДН наведе порядок спільно з С.П. і піде розвиток компанії.

27. 8 февраля 2021

Так цікаво.Вдумайтесь шановні в Ваші коменти. Що конкретно влаштовує, або ні в компанії?

28. 23 декабря 2020

Зовні компанія виглядає непогано, АЛЕ:
    Постійний та нескінченний конфлікт інтересів між карівництвом та підрозділами викликає жах у працівників цих самих підрозділів у регіонах, тому і скажена плинність кадрів, інколи, навіть цілими підрозділами йдуть люди. Повна некомпетентність та необізнаність у процессах агробізнесу теперішнього директора з продажу ламає усі до цього налаштовані механізми продаж філій. Керівництво завжди намагається «вижити» компетентних працівників, які не згідні з якимись об’єктивно неадекватними кроками та про це говорять.
    Будь-які маркетингові, або фінансові помилки політики керівництва, що призвели до збитків компанії — одразу позначаються на усіх працівниках збуту у вигляді необгрунтованих штрафів, які просто неналазять на жодну здорову голову.
    На протязі сезону постійно складається ситуація, що підрозділам просто нічим торгувати.
    Також усе вірно, що люди писали до цього та ще багато-багато іншого…
    «Контора» повністю гнила та недієздатна з середини.

29. 3 декабря 2020

Працювала в компанії згадую як страшний сон..керівник особа не обізнана та безграмотна (люди в коридорах називають «смотрящий пожарник») близьке оточення: односельчани або рідня які вкладають в вуха що хочуть. Заробітна плата в конвертах. 1-словом пздц. НЕ РАДЖУ !

30. 6 сентября 2020

Привіт всім, то що Рибак кидає многіх.на бонус, це одне, а.почему.штрафанулі майже всіх менеджерiв на 1500грн за невополненіе плану по інокулянтів в липні,КП на 5000грн, а РД на 6500грн, неужелі.Рибак разом зі Стрелеблятскім разбоготелі. сильно?

31. 5 августа 2020

Роман Игоревич,махинатор еще тот, кидает вмех на бонусы,нельщя верить его словам, распорядился провести семинары(в бюджете они заложены по 12000грн, а провели по 3500грн за семинар, )разница ему в карман, молодец Роман, так держать

1. 23 декабря 2020

Зовні компанія виглядає непогано, АЛЕ:
    Також усе вірно, що люди писали до цього та ще багато-багато іншого…
    «Контора» повністю гнила та недієздатна з середини.

2. 17 февраля 2021

Директор филиала 1

Добавьте зарплату в компании Vitagro Partner

Добавить отзыв о работодателе Vitagro Partner

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Vitagro Partner?