Ювіто

Ювіто

Бухгалтерські послуги та аудит. Юридичний супровід. Створення та припинення діяльності підприємств, установ, організацій усіх форм власності

Отзывы о работе в Ювіто, зарплаты

1. 11 мая 2023

Працюю в компанії з початку 2020 року. Дружній колектив, своєчасна виплата ЗП – під час пандемії та військового стану ВКЛЮЧНО. Робота для тих, хто хоче заробляти гроші, віддаючи свій час, досвід та сили для реалізації свого фінансового благополуччя. Тим, хто хоче отримувати гроші за колупання в дупі в робочий час – звісно ця компанія не підходить. Виходячи з коментарів, є одне невдоволене тіло, котре тиждень пропрацювавши — саме і розраховувало отримувати гроші за повну свою бездіяльність.
    Компанія для тих, хто хоче себе реалізувати і готовий вкласти всі свої вміння і навички для цього, багато людей, котрі працюють в компанії тому підтвердження.
    Всім успіхів в самореалізації!

2. 13 апреля 2023

А вы научитесь грамотно бухгалтерию вести, зарплату считать, кзот почитайте. А будущие соискатели работы должны понимать с кем имеют дело.

3. 13 апреля 2023

А какая тебе вообще разница, кто кого ищет? Нужно сказать спасибо, что дает другим заработать! В наше время сейчас это большой плюс! И что ты считаешь блага других людей, смотри за своими лучше?! И научись сперва грамотно писать!

4. 12 апреля 2023

Там юлия на сайте работа.юа опять ищет себе садовника за счет компании ювито. Интересно ей это считаю как дополнительное благо?)))))

5. 10 апреля 2023

Не соглашусь со всеми отзывами, одна из компаний, которая на сегодняшний день сохранила своих сотрудников и пашет по сей день! Уже сколько лет на рынке?. Не завидуйте, им ваши отзывы до одного…

6. 18 марта 2023

Заставьте Виталину работать по восемь часов, а не искать плебеев. Первичку разбирать, в 1с колупаться, английский хоть грамульку выучить.

7. 10 февраля 2023

Неприятно работать,не рекомендую связываться. Только испортите себе репутацию, а потом объяснять почему уволились.

8. 27 декабря 2022

Обнаглівша компанія, дуже не уважна до своїх співробітників. Якщо ти новенький, то ти ніхто, можна на тебе забити і в кінці не оплати зп, сказати що слабенький і не хочеш працювати, хоча з клієнтами не даю спілкуватися, завдання вчасно не дають, будують таку взаємозалежність, а потім кажуть, що не відпрацьовуєш свою зп. Короче мудачки. Всі нижне коментарії вірні, походу змусили весь колектив управлінців (в кавичках) поставити дізлайки.

9. 3 декабря 2022

Компанія з дуже низькою корпоративною політикою. В оголошенні на прийом на роботу пишуть зовсім інші зарплати ніж збираються плати насправді. Також тут дуже цікаве управління персоналом(просто кажучи, не продуктивне і не чесне), не приймуть на роботу легально і ще й Віталіна розрахує не правильно, будь-які домовленості не працюють і про зміну домовленостей ніхто не попередить, просто ставлять перед фактом. Про умови праці взагалі можна не говорити, їх немає (про КЗПП в ЮВИТО не чули і чхали на такі закони). Цікава особа Віталіна, купила собі макбук, мабуть, дуже допомагає їй працювати, продуктивніше обділяти працівників на ЗП і займатися своїми не робочими справами. Проблеми цієї компанії ось в таких як ця Віталіна, видно не озброєним оком. В цій компаній всі хто нижче кормушки, але приносить дохід, просто витратний матеріал і засіб заробітку, поки менеджери сидять і займаються діленням грошей і збиранням собі на нові машини. Ніякім разі не ідіть сюди працювати, ніяких перспектив, а витрачений час на неадекватних менеджерів, які самі не знають що таке робота і шукають послідовників, які будуть замість них працювати, а ці [вырезано] будуть просто дорогою прокладкою.

10. 17 августа 2022

в цій компанії шукають дурника, який буде як електровіник працювати, нічого не встигати і щей винний у всьому буде. Двадцять компаній за раз. А ще там є така Елена і Наташа, дві кози, рахують скільки що хто зробив. А як щось не знають, або не правельно зроблять за ними щей переробляти потрібно. А якщо сам помилишся , тоді все, це штраф. Короче не можливо працювати. Пішла звідти. Про віталіну мовчу, це просто якась в попу затичка. Облік теж по цікавому організований. Не ідіть ні вякому випадку не ідіть в ювито працювати, бо це змущання над собою і щей за 14 000грн, як би не домовлявся і яким би професіогалом не був, ці кози викрутять так щоб не платити. Цій шарашкіній конторі головне заманити до себе. Зарас працюю у велицій четвірці і просто дивуюсь, такий контраст і зп на 9 тищ вища. Короче, Ювито просто гадюшнік.
    Там ще є така Юля, під час війни ця коза собі садовніка шукала, а зп ювіто не платили.

11. 15 февраля 2022

Компанія просто треш. Керівники не вміють управляти. Все чим вони можуть замотивувати це ти що зменьшать заробітню плату. Не має ніякої системи. Коли працюєш просто накидують тобі додатково роботу, не встиг записати твої проблеми, щей підганяють. Темп просто бішаний, вести 20 компаній за 15 000 грн. Після цього тебе викликають і кажуть що не відпрацьовуеш свій оклад. Склалося враження що це якісь хапуги і не задоволені своїм життям люди. Ставлення дуже не приємне. А головне якщо зробиш хоть щось не так готуйся до нотацій на дві-три години, це там така Віталіна є. Я не знаю, можливо хочуть щоб лизав [вырезано] чи що? Після цієї компаній знайшов іншу і таке враження, що потрапив в санаторій, хоча навантаження немаленьке.

12. 13 февраля 2022

Так, все вірно. Компанія дуже погана. Все,що написано вище правда.

13. 28 апреля 2020

будь-те обережні з цією вакансією,компанія Ювито, посада бухгалтер, не порядні люди, працювала 2 тижні, не оплатили нічого, ще залякують, що поганий відгук отримаю від них, сказали що не сподобалось що я фото в вайбері змінюю , зарплата вказана 20-35 0000 грн, потім пропонують 15 000 грн, про співробітників своіх які працюють відгукується не лесно, вирішила написати, до речі не оформлюють на роботу офіційно, коли попросила оплатити свій труд, сказали что вони надати мені інформаціно — консультативні послуги, і я повинна ім оплати щ

Добавьте зарплату в компании Ювіто

Добавить отзыв о работодателе Ювіто

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ювіто?