OVB Allfinanz

OVB Allfinanz

ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна», незалежне консультування з питань накопичення та захисту майна, пенсійного забезпечення та інвестицій.

Отзывы о работе в OVB Allfinanz, зарплаты

11 мая 2017

@Олег, привіт. Я теж в львові маю плани. Подзвоніть 0986696607 Тарас

6 апреля 2017

Чудова робота, всім рекомендую. Їду у відпустку в Турцію за рахунок компанії. Я вже 2 роки працюю менеджером по персоналу і зарплата тільки зростає. Всьому навчають безкоштовно. Недавно навчання проводив німець, що працює 29 років в компанії, має 12000 співробітників і заробив за весь час 60 млн євро. Хіба це не варте того, щоб спробувати?

15 марта 2017

@Гость, Якби Ви були успішною людиною, то не писали про «сплетни» з центрального офісу. Ви ж не директор центрального офісу? І не маєте зарплату більше за 100 тисяч гривень в місяць… Може він вершки купив собі до кави, а Ваша подруга в нього їх крала!))) Він же директор і може собі позволити звільнити весь центральний офіс і набрати нових співробітників!

15 марта 2017

@Гость, Народ їдіть на роботу і працюйте на дядю Васю за ставку, і не будете знати горя. Тільки задайте собі питання чому Ви 40 років готові працювати на когось, нічого не мати і в бідності вмерти, але не готові попрацювати 10 років над побудовою всланого бізнесу і ціле життя мати і гроші і час.

Реально секта якась з промиванням мозку… «Бізнесмени», ви там само працюєте на дядю Васю, сподіваючись пробитись на гору по кар’єрній драбині.
    До речі, людина, яка працює на ставку, може заробляти набагато більше за того, хто має власну справу. Все залежить від сфери діяльності і здібностей.

13 марта 2017

Пока вы тут спорите о терминах и обсуждаете Ваш бизнес. В главном офисе компании OVB которая обслуживает этот бизнес директор плавно гнобит своих сотрудников. С чего я сделала такой вывод? вот с …. — У меня работала там подруга в главном офисе ОВБ, шеф просто жлоб денег не платит и все жмет. Даже молоко и сливки убрал с кухни. Лучше найдите себе другую работу на 5000 — 7000 грн. и горя не знайте. А у самого зарплата за сотку грн. и соответственно ему на всех по х… http://www.vnutri.org/ovb-allfinanz/ я б не хотела так вести бизнес(((

6. Олег
    9 марта 2017

Привіт усім! Рік не працював в компанії а зарплату отримував. Зараз планую стартувати і відкрити свій офіс у Львові. Є багато гарних новин для активного розвитку даного регіону, тому що проходять реформи в країні і потрібно багато співробітників.

9 марта 2017

8. Василь
    6 марта 2017

Вже 5 місяців працюю менеджером з набору персоналу. Зарплата влаштовує. Не подобається тільки те що люди призначають співбесіду щоб влаштуватись на роботу і не приходять. Таких половина, чому такі безтолкові? Колектив хороший, є особистісний ріст.

1 марта 2017

@Гість, Яка з/п може бути у бізнесі ? Ви що ? Хочете з/п валіть на роботу. Тут йде мова про побудову власної справи. Спитайте у приватного підприємця, який вклав купа грошей, здоров’я, часу, терпіння у свій бізнес коли він почав отримувати перші прибутки. А Ви за 3 місяці хочете грошей ??? Навчіться щось робити спочатку, а потім відкривайте рота про якійсь гроші.

Який бізнес? Яка власна справа? Люди працюють на компанію за відсоток від продажів, тільки замість косметики продають страховки.

23 февраля 2017

11. Володимир
    19 февраля 2017

Нормальні, класні люди, прекрасна дуже дружелюбна обстановка. Стараються перевернути в своїй свідомості стару заскорублу, а молодші також вже, нажаль, генетично успадковану совкову свідомість. Також прагнуть допомогти іншим людям усвідомити реалії життя без шор і прекрас.
    А що при тому заробляють гроші, то яке в тому лихо?
    Респект!!!

12. Володимир
    19 февраля 2017

Соромтесь,в першу чергу свого Его, добродійко. Воно у вас таке величезне, що не вміщається в об,ємі вашого дому, аж підриває стелю. В ньому вся і всі Ваші проблеми і негаразди.
    В мемуарах Генрі Форда є одна цікава думка. Може не зовсім дослівно, але по суті слідуюче:
    — Досягти успіху можно в любій справі і на любому підприємстві, якщо ти за приорітет ставиш не власне збагачення, а турботу про людей, які тобі помогають заробляти гроші.
    Ви «рекретували» людей, замість бажання і старання їм допомогти. Ви посіяли «рекритування», то чому дивуєтесь, що пожали «бидлоту». Для Вас перше дивиденти. А що ви віддали, який продукт створили, кому реально і чим допомогли? До чого тут Вовк з Уолстріт? І що за бадилля?
    Який Ви психолог, якщо навіть не засвоїли урок з дитячого мультика-казки «Ванька в тридев’ятому царстві»? В вашому випадку в «царстві тридев’ятому під назвою OVB» за Вас весь все робили «два с ларца одинакові с лица». ТО ХТО ВАМ ПСИХОЛОГ???
    Не ображайтесь, на правду не можна ображатись. З найкращими побажаннями,
    ВОЛОДИМИР ЛЕХУШ.

13. Гвоздь
    13 декабря 2016

Пробуйте може пощастить. Добре буде якщо попадеться хороший ведучий менеджер.

14. Дмитрий
    5 ноября 2016

Хорошая компания, я есть клиентом с 2007 года.
    Финансовая грамотность в стране находится на достаточно низком уровне. Свидетельство тому – активное развитие различных финансовых пирамид и потребительского кредитования, в которых размер процентной ставки доходит до 100% годовых. Многие затрудняются назвать, какие еще финансовые инструменты, кроме банковских депозитов, существуют на финансовом рынке. Потому нужен финансист для консультаций. В компании работает мой брат, зарплата у него в 4 раза больше, чем у меня.

15. Компанія «Світ жалюзі», м. Чернівці
    31 октября 2016

За час нашої співпраці, компанія зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність виконання замовлень, а також привітність, компетентність, професіоналізм співробітників, індивідуальний підхід до кожного. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання, нададуть консультацію.

Компанія ОВБ не стоїть на місці — завжди вдосконалюється, слідкує за новинками на ринку фінансових послуг, проводить цікаві навчальні семінари, виставки, що підвищує наш рівень професіоналізму, влаштовує цікаві мандрівки, залучаючи дилерів, дає можливість прийняти участь в обговоренні новинок.

В бізнесі дуже важливо мати такого постійного, дружнього, надійного партнера як компанія ОВБ, так як це одна з складових успіху.

Від всього нашого колективу бажаємо вам благополуччя та процвітання, стабільності. А Вам і Вашим колегам доброго здоров’я, сил та завзятості.

14 июля 2016

14 июля 2016

@Гість, Вчитися потрібно. «Шарашкина контора» існує вже 46 лет. Коли немає мозгів і Google або Apple будет шарашкиной конторой.

18. Гість
    7 июля 2016

отвечаю: если бомбит своей пафосностью в сфере как жить и обустроить жизнь- то пАжалуйсто, дАбро пожаловать)а если есть критичность… то увы..
    Я была рекрутером в этой шарашкиной конторке и в основном рассчитывала на людей с должным образованием. То ли образование фи …. но не срекрутировала ни дного нормального человека) только фрики пришли)

19. Гість
    7 июля 2016

вибачте за граматичні помилки…писала дуже ємоційно

20. Гість
    7 июля 2016

Якщо ви «ловкач» це ваше) або якщо ви дурень( у першому випадку ви самі створююте лохотрон і будете мати диевіденти, у другому….витратити час на досвід безвиході)
    Я була рекрутером…мені не могли відповісти на відповіді: а чим ви тут займаєтесь? яка з/п? яка перспектива?
    Тобто я рекрутувала людей і не бачила для них сенсу(і для себе також) тут перебувати ….як і для себе)
    І кожен раз, як я це питала…мені відповідали класичною лохотронською відповіддю : почитай «Бедный папа, богатый папа»… а якщо не зрозумієшь, ти ніщєсброд ітому подібне бидло)

Тещо я типу бидло , зрозуміла дуже швидко..) не пишаюсь тим , що не можу одразу кинути подібні фірми… проішачила 3 місяці..(мені з,п йшло би якщо б я рекрутувала когось,) якщо б після цього якщо б ця людина піднялась на 2й рівень)але цього не відбулось за 2-3 місяці, я бщось отримала , угу 600 грн на 2х))))))
    Але через 1.5 м., я втратила будь яку довіру до конторки…
    Власне до чого я веду….мені соромно ,що я купилась, мені соромно перед людьми яких я рекрутувала….я психолог, а не ярмаркова принада…я ніколи не скажу людині витратити свій ча на таке бадилля…подивіться Вовк з Уолстріт , з Дікапріо…якщо це не ви…не марнуйте час.

23 июня 2016

Віка :
    Народ ви фігню пишете? який розвод????
    За накопичувальні програми повертає держава через податкову!!!(був би розвод такого не було би)
    Банки радять хороші які не лопають! Тай правильно вони все роблять — треба людей привчати як економити і що робити щоб гроші робили гроші!!!!
    Те що їхня робота схожа на МЛМ то таки да!… але це не означає що лохотрон!тут люди реально заробляють! і якщо ви вважаєте що в овб вам погані договора радять то підіть до інших брокерів які вам стандартні договора попідписують які вигідні не вам а компанії(!) і забуть про вас після першої комісії.
    Особисто я маю накопичення — зробила по власному бажанні і дуже задоволена! пробувала в них працювати — ну не пішло мені,не моє це…. але я не пишу погані коменти. Люди, та якщо у вас щось не получається в житті то навчіться брати провину на себе а не розписувати що хтось поганий.

Брати на себе відповідальність і радити банк, який не лопне у наш час — ідіотизм!

22. Віка
    8 апреля 2016

Народ ви фігню пишете? який розвод????

23. Тамара
    1 апреля 2016

@Гость, Согласна полностью с тем, что многие отказываются от финансовых услуг т.к. не понимают (и не хотят понимать) о чем идет речь. А ведь финансовые инструменты, которые предлагаются на рынке финансовых услуг, работают во всем мире. Ну а человеку, который не хочет (или не может в силу своего ограниченного сознания)разобраться в предложении, проще сказать, что это все — лохотрон. А умные и грамотные люди уже давно накапливают себе деньги для выплат на пенсии, детям на учебу, думают о своих близких и об их будущем.
    Как говорится: чого бідні? Бо дурні. Чого дурні? Бо бідні. Как то так.

26 марта 2016

Цілком з Вами згідний! Краще синиця в руках, аніж журавель у небі

6 мая 2013

Как бороться с этим

Простейший способ борьбы с психотренингами и МЛМ — не ходить на их «гостевые вечера», «дни открытых дверей», «бесплатные пробные занятия», «презентации» и т. п. Эти занятия представляют собой хорошо (а иногда и плохо) скрываемые «театральные» представления, после которых можно подцепить легкую степень фанатизма головного мозга и записаться на курсы (подключиться к МЛМ-компании). Притом, после денежного взноса занятия станут уже не такими, как на гостевом вечере, и золотые горы вместе с Богами Хаоса вам уже не светят. Вся прибыль идет основателям.

Если на тренинг попал кто-то из ваших близких знакомых, постарайтесь сделать так, чтобы он как можно реже посещал их сборы. Со временем фанатизм в глазах испарится, а зомбирование сойдет на нет. Также можно ему показать особо запущенные фото участников МЛМ и тренингов. При просмотре должен возникнуть рвотный рефлекс и просветление ума, так как на этих фотках четко можно разглядеть зомбированность, неестественность движений, улыбок и тупость выпускников этих самых тренингов.

Если амвейщики и прочие МЛМ-предприниматели вас будут активно зазывать на «встречи» или просить подключиться к сети, попробуйте у них самих узнать, «почему ты, бизнесмен, ходишь в тряпках с вещевых рынков и разъезжаешь на автобусах, а не на BMW» и т. п. Как правило, после таких вопросов они от вас отстают, но есть и довольно упертые, которые объясняют отсутствие брендовых вещей «развитием своего бизнеса» или «желанием быть ближе к народу».

Еще один вариант — думать своей головой, больше читать и ко всему относиться критически (но без фанатизма, ибо великий математик Анри Пуанкаре со всей ответственностью заявляет: «Отрицать всё так же глупо, как и доверять всему»).

27 февраля 2013

Заходила полгода назад. Сегодня заглянула – ничего не изменилось. Лентяи и бездари вопят вовсю, что надо идти и работать на государство. И, ну, его нафиг, бизнес, который зависит лично от тебя!!!

О, ще один брехунець вмикнули!
    Можна декілька цитат, де «вопят вовсю», що потрібно йти працювати на державу? Чи консультанти ОВБ не звикли відповідати за свої слова?
    Наприклад я за те, щоб працювати на себе…а не на десяток начальників, які стоять над тобою.

Зачем тебе нужно всё это словоблудие? Чего ты в бутылку лезешь? Текст твой построен элементарно : сначало оскорбление ( в уменьшительно — унизительной форме),далее следует втягивание в конфликт ( вопрос с конкретизацией на вырванное из текста выражение), а потом переход на мою личность ( делая обобщение с компанией, к которой лично ты имеешь негативное отношение). Ну и заканчиваешь всю эту профонацию собой хорошим и лояльным. Полный дегенерат. Знаем мы ваше племя.Пока-пока.Есть люди живущие с уважением к себе и окружающим — они мне и интересны. А ты ищи себе подобных и общайтесь в своём кругу.

Аккаунт-менеджер 1
Менеджер по персоналу 1
Финансовый менеджер 1

Добавьте зарплату в компании OVB Allfinanz

Добавить отзыв о работодателе OVB Allfinanz

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании OVB Allfinanz?