OVB Allfinanz

OVB Allfinanz

VN:F [1.9.22_1171]
3.1 из 5 (голосов: 146)
3.11465
Добавить отзыв Добавить зарплату
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна», незалежне консультування з питань накопичення та захисту майна, пенсійного забезпечення та інвестицій.

Поделиться ссылкой:

Отзывы о работе в OVB Allfinanz, зарплаты

1 6 7 8
 1. Колишній співробітник
  2 июня 2018

  Розкажу вам всю правду про цей РОЗВОД!!!!
  Німці відкрили філію своєї секти в Україні, щоб викачувати гроші з довірливих українців, що приходять в ту компанію, щоб заробити грошей, а їх змушують вкладати гроші в страховки щоб там працювати, бо від того залежить зарплата співробітника! Скільки знайшов наївних ЛОХІВ — так і заробив!
  Ваша робота буде заключались в тому щоб шукати клієнтів на страховки — скільки продасте, то Вам ще того не заплатять, а розділять на 10 дармоїдів, що типу ваші керівники… А вам лишиться — що з носа спаде! Друзі на вас будуть плюватися, через те чим ви займаєтесь! Не вірте що вам будуть розказувати про перспективи! Все що вас чекає — це шукати лохів серед близьких і рідних і впарювати їм страховки!
  А попередні відгуки написали 2 задроти, що вже по 7 років там роблять, а ще й 10000 грн не заробили!!!
  Люди, не ведіться на цю ПІРАМІДУ, а починайте свій бізнес, де у вас немає керівника, що на вас паразитує!
  ОВБ Алфінанц Україна — розвод, піраміда, секта, група додіків!

 2. Андрій Середа
  6 марта 2018

  Привіт! Я безмежно радий тому, що:
  — в 2011 році познайомився з ОВБ і здобув величезний досвід як в управління особистими фінансами, так і в професійному плані;
  — супроводжую як сімейний фінансовий радник понад 100 сімей по всій Україні і сприяю покращенню їх фінансового добробуту;
  — маю змогу ділитися досвідом з колегами — командою однодумців;
  — будую чесний, перспективний бізнес, який користується попитом і набрав оберти у нас в Україні!

  За час співпраці з ОВБ я бачив сотні людей:
  — які загорілися бажанням заробити швидко гроші — їх сьогодні нема в бізнесі;
  — які будучи чудовими порядними людьми, не змогли/не захотіли змінюватися і повернулися до найманої праці;
  — які спробували себе в цьому напрямку бізнесу, отримали надзвичайно корисне навчання і зрозуміли що бажають щось інше.
  Це все нормально…
  Так розвивається будь-яка бізнес система і ОВБ не виключення.

  Якщо ви читаєте цей допис щоб прийняти важливе рішення про співпрацю з компанією ОВБ в якості клієнта чи співробітника, переконаний що наступна інформація вам допоможе в цьому….

  === Що ж таке ОВБ? ===

  ІСТОРІЯ: OVB (Об»єктивні Фінансові Консультації) — компанія, що заснована в 1970 році. Станом на початок 2018 року представлена в 16-ти європейських країнах, обслуговує на постійній основі понад 3,2 млн. клієнтів. В 2006 році пройшла IPO — акції компанії котируються на Франкфуртській фондовій біржі. В Україні працює з 2007 року і обслуговується понад 10 000 клієнтів.

  ПРОДУКТОМ є всеохоплююче консультування в сфері соціального забезпечення та фінансів (фінансова грамота, державна допомога, пільги, приватна пенсія, фінансове забезпечення дітей, захист майна, медичне страхування, створення капіталу та інші).

  ПАРТНЕРИ ФінУстанови: при виборі партнерів компанія застосовує стратегію Premium Select — виключно міжнародні фінансові установи (в Європі понад 100 партнерів). В Украні — самі потужні учасники фінансового ринку міжнародного рівня з досвідом роботи понад 50 / 100, а в деяких установ понад 150 років.

  ПЕРЕВАГИ ДЛЯ КЛІЄНТА: економія часу, економія грошей, Індивідуальний підхід, комплекс послуг, постійний супровід. Клієнт НЕ платить за послуги (для наших клієнтів послуги цілком БЕЗКОШТОВНІ), а платять консультантам фін.установи за консультування, обслуговування клієнтів, забезпечення документообігу, а також за те, що відбувається економія на рекламі і обслуговуючому персоналі.

  ПЕРЕВАГИ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ: затребувана послуга; наявність відпрацьованої системи ведення бізнесу, адаптованої до українських реалій; гарантії від міжнародної компанії; можливість побудови кар»єри від стажера до директора; безкоштовне навчання та супровід на всіх етапах кар»єрного зростання; маркетингова підтримка; наявність персональних наставників; особистісне зростання як фахівця/керівника/директора в команді однодумців; офіційний договір співпраці, комісійна винагорода згідно особистих результатів; вільне управління часом; можливість побудови власного бізнесу за підтримки холдинга, тощо.

  КОРИСТЬ ДЛЯ УКРАЇНИ: сприяння впровадженню реформ в Україні; підняття рівня фінансової грамоти населення; очищення ринку від сумнівних фінансових компаній; сприяння кращих стосунків в сім»ях та покращенню фінансового добробуту населення; створення десятків тисяч нових робочих місць; сплата всіх податків, тощо.

  Хто бажає долучитися до нашої команди — зверніться до знайомого консультанта ОВБ.

 3. Тарас Радзівіл
  8 февраля 2018

  Працюю під брендом ОВБ з 2010 року, тому маю вже певний досвід. За 2017 рік мав за рахунок компанії поїздки на о. Крит та м. Кельн. Рівень дуже високий, бо участь брали консультанти з Австрії, Швейцарії, Франції, Німеччини і т.д., для яких повний фарш — це норма. Також — рафтинг в Україні від одного з партнерів. Поїздок по Україні і не злічити, напевно десятки. Особливо зараз, коли ирішив розвивати справу по різних містах. Це неймовірно цікаво і захоплююче.
  Дохід зростає в середньому на 80-100% в рік.
  Щоб ви вірно розуміли, ОВБ — це т.з. скелет вашого власного бізнесу. ОВБ дає систему, все інше — ваших рук робота. Я знаю ну дуже небагато варіантів, де можна отримати безкоштовну франшизу для розвитку своєї справи по готовій системі.
  Мееі шкода всіх цих недовольрих коментаторів, які просто здалися і не пройшли найважчий період — перший рік роботи. Це дійсно складно, особливо, якшо ти ніколи не мав справу з бізнесом. Треба жорстко виходити з зони комфорту, вчитися і інвестувати часу. Але краще помучитися 3 роки і стати незалежним, ніж мучитися 40 років за мізерну зарплату, а потім вийти на пенсію і получати 1500 грн.
  Однозначно, це бізнес для сильних. Міцно жму руку всіх, хто витримав на початку і впевнено рухається до своїх мрій.
  З повагою, Тарас Радзівіл (radzivil.ovb@gmail.com)

 4. Гость
  20 декабря 2017

  Чергова сєкта сєтєвіків, коіх вже бачив український народ мільйонами! Зомбі з перевернутими очима…

 5. Гость
  11 мая 2017

  @Олег, привіт. Я теж в львові маю плани. Подзвоніть 0986696607 Тарас

 6. Гость
  6 апреля 2017

  Чудова робота, всім рекомендую. Їду у відпустку в Турцію за рахунок компанії. Я вже 2 роки працюю менеджером по персоналу і зарплата тільки зростає. Всьому навчають безкоштовно. Недавно навчання проводив німець, що працює 29 років в компанії, має 12000 співробітників і заробив за весь час 60 млн євро. Хіба це не варте того, щоб спробувати?

 7. Гость
  15 марта 2017

  @Гость, Якби Ви були успішною людиною, то не писали про «сплетни» з центрального офісу. Ви ж не директор центрального офісу? І не маєте зарплату більше за 100 тисяч гривень в місяць… Може він вершки купив собі до кави, а Ваша подруга в нього їх крала!))) Він же директор і може собі позволити звільнити весь центральний офіс і набрати нових співробітників!

 8. Гость
  15 марта 2017

  Гость :
  @Гость, Народ їдіть на роботу і працюйте на дядю Васю за ставку, і не будете знати горя. Тільки задайте собі питання чому Ви 40 років готові працювати на когось, нічого не мати і в бідності вмерти, але не готові попрацювати 10 років над побудовою всланого бізнесу і ціле життя мати і гроші і час.

  Реально секта якась з промиванням мозку… «Бізнесмени», ви там само працюєте на дядю Васю, сподіваючись пробитись на гору по кар’єрній драбині.
  До речі, людина, яка працює на ставку, може заробляти набагато більше за того, хто має власну справу. Все залежить від сфери діяльності і здібностей.

 9. Гость
  13 марта 2017

  Пока вы тут спорите о терминах и обсуждаете Ваш бизнес. В главном офисе компании OVB которая обслуживает этот бизнес директор плавно гнобит своих сотрудников. С чего я сделала такой вывод? вот с …. — У меня работала там подруга в главном офисе ОВБ, шеф просто жлоб денег не платит и все жмет. Даже молоко и сливки убрал с кухни. Лучше найдите себе другую работу на 5000 — 7000 грн. и горя не знайте. А у самого зарплата за сотку грн. и соответственно ему на всех по х… http://www.vnutri.org/ovb-allfinanz/ я б не хотела так вести бизнес(((

 10. Олег
  9 марта 2017

  Привіт усім! Рік не працював в компанії а зарплату отримував. Зараз планую стартувати і відкрити свій офіс у Львові. Є багато гарних новин для активного розвитку даного регіону, тому що проходять реформи в країні і потрібно багато співробітників.

 11. Гость
  9 марта 2017

  @Гость, Народ їдіть на роботу і працюйте на дядю Васю за ставку, і не будете знати горя. Тільки задайте собі питання чому Ви 40 років готові працювати на когось, нічого не мати і в бідності вмерти, але не готові попрацювати 10 років над побудовою всланого бізнесу і ціле життя мати і гроші і час.

 12. Василь
  6 марта 2017

  Вже 5 місяців працюю менеджером з набору персоналу. Зарплата влаштовує. Не подобається тільки те що люди призначають співбесіду щоб влаштуватись на роботу і не приходять. Таких половина, чому такі безтолкові? Колектив хороший, є особистісний ріст.

 13. Гость
  1 марта 2017

  Гость :
  @Гість, Яка з/п може бути у бізнесі ? Ви що ? Хочете з/п валіть на роботу. Тут йде мова про побудову власної справи. Спитайте у приватного підприємця, який вклав купа грошей, здоров’я, часу, терпіння у свій бізнес коли він почав отримувати перші прибутки. А Ви за 3 місяці хочете грошей ??? Навчіться щось робити спочатку, а потім відкривайте рота про якійсь гроші.

  Який бізнес? Яка власна справа? Люди працюють на компанію за відсоток від продажів, тільки замість косметики продають страховки.

 14. Гость
  23 февраля 2017

  У меня работала там подруга в главном офисе ОВБ, шеф просто жлоб денег не платит и все жмет. Даже молоко и сливки убрал с кухни. Лучше найдите себе другую работу на 5000 — 7000 грн. и горя не знайте. А у самого зарплата за сотку грн. и соответственно ему на всех по х…

 15. Володимир
  19 февраля 2017

  Нормальні, класні люди, прекрасна дуже дружелюбна обстановка. Стараються перевернути в своїй свідомості стару заскорублу, а молодші також вже, нажаль, генетично успадковану совкову свідомість. Також прагнуть допомогти іншим людям усвідомити реалії життя без шор і прекрас.
  А що при тому заробляють гроші, то яке в тому лихо?
  Респект!!!

 16. Володимир
  19 февраля 2017

  Соромтесь,в першу чергу свого Его, добродійко. Воно у вас таке величезне, що не вміщається в об,ємі вашого дому, аж підриває стелю. В ньому вся і всі Ваші проблеми і негаразди.
  В мемуарах Генрі Форда є одна цікава думка. Може не зовсім дослівно, але по суті слідуюче:
  — Досягти успіху можно в любій справі і на любому підприємстві, якщо ти за приорітет ставиш не власне збагачення, а турботу про людей, які тобі помогають заробляти гроші.
  Ви «рекретували» людей, замість бажання і старання їм допомогти. Ви посіяли «рекритування», то чому дивуєтесь, що пожали «бидлоту». Для Вас перше дивиденти. А що ви віддали, який продукт створили, кому реально і чим допомогли? До чого тут Вовк з Уолстріт? І що за бадилля?
  Який Ви психолог, якщо навіть не засвоїли урок з дитячого мультика-казки «Ванька в тридев’ятому царстві»? В вашому випадку в «царстві тридев’ятому під назвою OVB» за Вас весь все робили «два с ларца одинакові с лица». ТО ХТО ВАМ ПСИХОЛОГ???
  Не ображайтесь, на правду не можна ображатись. З найкращими побажаннями,
  ВОЛОДИМИР ЛЕХУШ.

 17. Гвоздь
  13 декабря 2016

  Пробуйте може пощастить. Добре буде якщо попадеться хороший ведучий менеджер.

 18. Дмитрий
  5 ноября 2016

  Хорошая компания, я есть клиентом с 2007 года.
  Финансовая грамотность в стране находится на достаточно низком уровне. Свидетельство тому – активное развитие различных финансовых пирамид и потребительского кредитования, в которых размер процентной ставки доходит до 100% годовых. Многие затрудняются назвать, какие еще финансовые инструменты, кроме банковских депозитов, существуют на финансовом рынке. Потому нужен финансист для консультаций. В компании работает мой брат, зарплата у него в 4 раза больше, чем у меня.

 19. Компанія «Світ жалюзі», м. Чернівці
  31 октября 2016

  За час нашої співпраці, компанія зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність виконання замовлень, а також привітність, компетентність, професіоналізм співробітників, індивідуальний підхід до кожного. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання, нададуть консультацію.

  Компанія ОВБ не стоїть на місці — завжди вдосконалюється, слідкує за новинками на ринку фінансових послуг, проводить цікаві навчальні семінари, виставки, що підвищує наш рівень професіоналізму, влаштовує цікаві мандрівки, залучаючи дилерів, дає можливість прийняти участь в обговоренні новинок.

  В бізнесі дуже важливо мати такого постійного, дружнього, надійного партнера як компанія ОВБ, так як це одна з складових успіху.

  Від всього нашого колективу бажаємо вам благополуччя та процвітання, стабільності. А Вам і Вашим колегам доброго здоров’я, сил та завзятості.

 20. Гость
  14 июля 2016

  @Гість, Яка з/п може бути у бізнесі ? Ви що ? Хочете з/п валіть на роботу. Тут йде мова про побудову власної справи. Спитайте у приватного підприємця, який вклав купа грошей, здоров’я, часу, терпіння у свій бізнес коли він почав отримувати перші прибутки. А Ви за 3 місяці хочете грошей ??? Навчіться щось робити спочатку, а потім відкривайте рота про якійсь гроші.

 21. Гость
  14 июля 2016

  @Гість, Вчитися потрібно. «Шарашкина контора» існує вже 46 лет. Коли немає мозгів і Google або Apple будет шарашкиной конторой.

 22. Гість
  7 июля 2016

  отвечаю: если бомбит своей пафосностью в сфере как жить и обустроить жизнь- то пАжалуйсто, дАбро пожаловать)а если есть критичность… то увы..
  Я была рекрутером в этой шарашкиной конторке и в основном рассчитывала на людей с должным образованием. То ли образование фи …. но не срекрутировала ни дного нормального человека) только фрики пришли)

 23. Гість
  7 июля 2016

  вибачте за граматичні помилки…писала дуже ємоційно

 24. Гість
  7 июля 2016

  Якщо ви «ловкач» це ваше) або якщо ви дурень( у першому випадку ви самі створююте лохотрон і будете мати диевіденти, у другому….витратити час на досвід безвиході)
  Я була рекрутером…мені не могли відповісти на відповіді: а чим ви тут займаєтесь? яка з/п? яка перспектива?
  Тобто я рекрутувала людей і не бачила для них сенсу(і для себе також) тут перебувати ….як і для себе)
  І кожен раз, як я це питала…мені відповідали класичною лохотронською відповіддю : почитай «Бедный папа, богатый папа»… а якщо не зрозумієшь, ти ніщєсброд ітому подібне бидло)

  Тещо я типу бидло , зрозуміла дуже швидко..) не пишаюсь тим , що не можу одразу кинути подібні фірми… проішачила 3 місяці..(мені з,п йшло би якщо б я рекрутувала когось,) якщо б після цього якщо б ця людина піднялась на 2й рівень)але цього не відбулось за 2-3 місяці, я бщось отримала , угу 600 грн на 2х))))))
  Але через 1.5 м., я втратила будь яку довіру до конторки…
  Власне до чого я веду….мені соромно ,що я купилась, мені соромно перед людьми яких я рекрутувала….я психолог, а не ярмаркова принада…я ніколи не скажу людині витратити свій ча на таке бадилля…подивіться Вовк з Уолстріт , з Дікапріо…якщо це не ви…не марнуйте час.

 25. Гость
  23 июня 2016

  Віка :
  Народ ви фігню пишете? який розвод????
  За накопичувальні програми повертає держава через податкову!!!(був би розвод такого не було би)
  Банки радять хороші які не лопають! Тай правильно вони все роблять — треба людей привчати як економити і що робити щоб гроші робили гроші!!!!
  Те що їхня робота схожа на МЛМ то таки да!… але це не означає що лохотрон!тут люди реально заробляють! і якщо ви вважаєте що в овб вам погані договора радять то підіть до інших брокерів які вам стандартні договора попідписують які вигідні не вам а компанії(!) і забуть про вас після першої комісії.
  Особисто я маю накопичення — зробила по власному бажанні і дуже задоволена! пробувала в них працювати — ну не пішло мені,не моє це…. але я не пишу погані коменти. Люди, та якщо у вас щось не получається в житті то навчіться брати провину на себе а не розписувати що хтось поганий.

  Брати на себе відповідальність і радити банк, який не лопне у наш час — ідіотизм!

 26. Віка
  8 апреля 2016

  Народ ви фігню пишете? який розвод????
  За накопичувальні програми повертає держава через податкову!!!(був би розвод такого не було би)
  Банки радять хороші які не лопають! Тай правильно вони все роблять — треба людей привчати як економити і що робити щоб гроші робили гроші!!!!

  Те що їхня робота схожа на МЛМ то таки да!… але це не означає що лохотрон!тут люди реально заробляють! і якщо ви вважаєте що в овб вам погані договора радять то підіть до інших брокерів які вам стандартні договора попідписують які вигідні не вам а компанії(!) і забуть про вас після першої комісії.

  Особисто я маю накопичення — зробила по власному бажанні і дуже задоволена! пробувала в них працювати — ну не пішло мені,не моє це…. але я не пишу погані коменти. Люди, та якщо у вас щось не получається в житті то навчіться брати провину на себе а не розписувати що хтось поганий.

 27. Тамара
  1 апреля 2016

  @Гость, Согласна полностью с тем, что многие отказываются от финансовых услуг т.к. не понимают (и не хотят понимать) о чем идет речь. А ведь финансовые инструменты, которые предлагаются на рынке финансовых услуг, работают во всем мире. Ну а человеку, который не хочет (или не может в силу своего ограниченного сознания)разобраться в предложении, проще сказать, что это все — лохотрон. А умные и грамотные люди уже давно накапливают себе деньги для выплат на пенсии, детям на учебу, думают о своих близких и об их будущем.
  Как говорится: чого бідні? Бо дурні. Чого дурні? Бо бідні. Как то так.

 28. Гость
  26 марта 2016

  Цілком з Вами згідний! Краще синиця в руках, аніж журавель у небі

 1. Гость
  6 мая 2013

  Как бороться с этим

  Простейший способ борьбы с психотренингами и МЛМ — не ходить на их «гостевые вечера», «дни открытых дверей», «бесплатные пробные занятия», «презентации» и т. п. Эти занятия представляют собой хорошо (а иногда и плохо) скрываемые «театральные» представления, после которых можно подцепить легкую степень фанатизма головного мозга и записаться на курсы (подключиться к МЛМ-компании). Притом, после денежного взноса занятия станут уже не такими, как на гостевом вечере, и золотые горы вместе с Богами Хаоса вам уже не светят. Вся прибыль идет основателям.

  Если на тренинг попал кто-то из ваших близких знакомых, постарайтесь сделать так, чтобы он как можно реже посещал их сборы. Со временем фанатизм в глазах испарится, а зомбирование сойдет на нет. Также можно ему показать особо запущенные фото участников МЛМ и тренингов. При просмотре должен возникнуть рвотный рефлекс и просветление ума, так как на этих фотках четко можно разглядеть зомбированность, неестественность движений, улыбок и тупость выпускников этих самых тренингов.

  Если амвейщики и прочие МЛМ-предприниматели вас будут активно зазывать на «встречи» или просить подключиться к сети, попробуйте у них самих узнать, «почему ты, бизнесмен, ходишь в тряпках с вещевых рынков и разъезжаешь на автобусах, а не на BMW» и т. п. Как правило, после таких вопросов они от вас отстают, но есть и довольно упертые, которые объясняют отсутствие брендовых вещей «развитием своего бизнеса» или «желанием быть ближе к народу».

  Еще один вариант — думать своей головой, больше читать и ко всему относиться критически (но без фанатизма, ибо великий математик Анри Пуанкаре со всей ответственностью заявляет: «Отрицать всё так же глупо, как и доверять всему»).

  VA:F [1.9.22_1171]
  +29
 2. Гость
  27 февраля 2013

  Гость :

  Заходила полгода назад. Сегодня заглянула – ничего не изменилось. Лентяи и бездари вопят вовсю, что надо идти и работать на государство. И, ну, его нафиг, бизнес, который зависит лично от тебя!!!

  О, ще один брехунець вмикнули!
  Можна декілька цитат, де «вопят вовсю», що потрібно йти працювати на державу? Чи консультанти ОВБ не звикли відповідати за свої слова?
  Наприклад я за те, щоб працювати на себе…а не на десяток начальників, які стоять над тобою.

  Зачем тебе нужно всё это словоблудие? Чего ты в бутылку лезешь? Текст твой построен элементарно : сначало оскорбление ( в уменьшительно — унизительной форме),далее следует втягивание в конфликт ( вопрос с конкретизацией на вырванное из текста выражение), а потом переход на мою личность ( делая обобщение с компанией, к которой лично ты имеешь негативное отношение). Ну и заканчиваешь всю эту профонацию собой хорошим и лояльным. Полный дегенерат. Знаем мы ваше племя.Пока-пока.Есть люди живущие с уважением к себе и окружающим — они мне и интересны. А ты ищи себе подобных и общайтесь в своём кругу.

  VA:F [1.9.22_1171]
  -23
Аккаунт-менеджер 1
5 000 грн
Менеджер по персоналу 1
19 600 грн
Финансовый менеджер 1
17 800 грн

Добавьте зарплату в компании OVB Allfinanz

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе OVB AllfinanzЗарегистрируйтесь, чтобы иметь возможность прикреплять файлы.

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании OVB Allfinanz?