OVB Allfinanz

OVB Allfinanz

ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна», незалежне консультування з питань накопичення та захисту майна, пенсійного забезпечення та інвестицій.

Отзывы о работе в OVB Allfinanz, зарплаты

1. 16 октября 2023

@Колишній співробітник, як ви можете таке писати ??? Чи ви тупий, чи зовсім необізнаний у страховому бізнесі! Поліс страхування життя- це довгострокове капіталовкладення. Це захист сьогодення та кошти на майбутнє!. Такі фігню може писати тільки невіглас

2. 10 марта 2023

Это страховой брокер, который пытается скрыть это на собеседование и прикрыться инвестиционной. Если вы берете на работу, то платите зарплату, а не разводить людей на страховку. Где это в трудовом кодексе написано, что работник платит работодателю.
    Накажите этих бездарей, через гоструда, за неоформление на работе и невыплату ЕСВ.

3. 10 марта 2023

Поддерживаю тебя! Общался с ними сегодня в зум . Это мошенники и разводили на деньги

4. 10 марта 2023

Их консультанты- глупейшие люди разводящие других,на деньги, всем рассказывают о финансовой грамотности, которой сами не обладают! Их советы никчемные, в основном рассчитаны на чайников и начинающих предпринимателей. Берегитесь, это мошенники.!

5. 27 января 2022

95 % клієнтів через 2-3 роки перестали оплачувати страхові внески і в результаті не отримали назад ні копійки. Страхові компанії і посередник ОВБ заробляє на таких дурнях, які кидають платити бо їх відговорили. Це сотні тисяч гривень які люди просто перерахували цим аферистам. А ті хто продовжують платити отримають менше ніж вклали бо починали платити при курсі долара 5 , а зараз долар по 29 грн. Нормальна схема розвода довірливих українців. Щодо зарплати співробітникам: ви отримаєте 5-10% відсотків від того що заробили. Решта піде вашим керівникам які на вас паразитують та їздять за ваш кошт відпочивати. Ви будете 5 років ходити протирати штани і працювати за їжу. Хочете такого розвитку — вперед в ОВБ!

6. 18 октября 2021

@ Андрій Середа , Так в чем состоит возможность сотрудничества с данной компанией?

7. 16 октября 2021

@ сдд ,
    СДД, давайте факти. В чому проявилося шахрайство? Хтось заволодів Вашими грошима? Не знаю кого Ви запитували і кого слухали, проте знаючи всю систему підготовки фахівців в компанії, можу із впевненістю сказати, що Ваш відгук — повна маячня. Вам ніхто не міг обіцяти золоті гори нічого не роблячи.

Бізнес фінансового порадництва — такий же само складний, як і сотні інших бізнесів. Відмінність в тому, що тут пробуєш свої сили без вкладення коштів. З наставниками, які діляться власним досвідом.

Хто шукає роботу на ставку — ОВБ не підходить.
    Хто шукає «золоту лопату» — проходимо мимо.
    З людьми асоціальними нам точно не по дорозі.

А кому цікаво детальніше розібратися — нижче багато коментарів людей, які співпрацюють з компанією багато років. З кожним ви можете поспілкуватися і задати питання напряму.

8. 3 сентября 2021

Мошенническая компания. Ничего конкретного не говорят. Общие фразы типа «будущеее в ваших руках» и «сидя на диване будущено не построишь» «покинь зону комфорта » ит.д. На конкретные вопросы не отвечают принципиально. Начинаю лить воду. Можно пять раз задать один и тот же вопрос и получить длинный ответ ни о чём. Неприятные людишки в дешёвых костюмах с нуждой и жадностью в глазах

1. 19 мая 2015

Всім привіт. Мене звати Тарас Радзівіл, я радник в компанії ОВБ Алфінанц Україна.

Випадково зайшовши на сайт відгуків про компанію ОВБ я вирішив проаналізувати, що ж пишуть про мою
    компанію в інтернеті. Чесно кажучи, я просто отетерів: скільки всякого брєду пишуть люди про те,
    в чому вони тупо не розбираються (90% всіх коментарів — банально «лохотрон», «кидалово», «я не повівся», «секта», «мене не затягнули і т.д.» без будь-яких пояснень). Це навіть коментувати не буду. Проте, є з 10% адекватних питань і коментарі, на які я б хотів відповісти. В цьому пості я якраз і дам відповідь на ці питання.

Отож…

ПРО КОМПАНІЮ.
    1. Компанія ОВБ НЕ Є СТРАХОВОЮ ЧИ БАНКІВСЬКОЮ установою. Крапка.
    2. Компанія OVB Vermogensberatung A.G. та ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна» — це та ж сама компанія (друга — назва в Україні):
    — головний сайт ходингу: http://www.ovb.eu/
    — сайт української філії: http://www.ovb.ua/
    3. Компанія ОВБ займається організацією роботи незалежних фінансових консультантів, які працюють під її брендом (реєстрація, навчання, нарахування доходу, сплата податків, удосконалення роботи). Будь-яка особа може відкрити свою фірму (бізнес), організовуючи це все сама, а може спрощено під брендом ОВБ.
    4. Компанія ОВБ НЕ БЕРЕ жодних платежів за будь-що: навчання, консультації, плани, страховки і т.д. Знову крапка.
    5. Виходячи з того, що компанія зареєстрована в Німеччині і успішно працює вже понад 45 років, можна взяти як факт і розслабитися — ЦЕ НЕ ЛОХОТРОН. І не ФІНАНСОВА ПІРАМІДА. Такі компанії би просто не працювати в Західній Європі. Тому розслабтеся і дайте собі спокій.
    6. Якщо Вам мало попереднього пункту, то в 2006 році компанія вийшла на Франкфуртську фондову біржу. А це означає, що перед цим вона пройшла дуже і дуже ретельну перевірку аудиторськими організаціями і отримали від них добро (чи вам зі свого стільчика видніше?)
    7. Компанія ОВБ сплачує всі податки до кожної копійки. В немає і ніколи не було жодних зарплат в конвертах і т.д. А як щодо тої компанії, в якій Ви зараз працюєте/працювали раніше? ;)
    8. І найважливіше! Кар’єрний план компанії приближений до мережевого маркетингу. А це означає, що робота в ОВБ — це не робота (зі ставкою, соцпакетом, графіком), а участь в мережевій компанії. Що таке мережева компанія і її переваги розписувати не буду, топік не про це. Лише скажу, що цей вид бізнесу рекомендують фактично всі великі бізнесмени світу. Якщо Ви чогось не розумієте, ніхто Вам не винен — учите матчасть. А також читайте Трампа, Шефера, Кійосакі, Рона, Дорнана, Максвелла і т.д.

РЕЗЮМЕ.
    Для тих, хто «зрозумів», що це лохотрон. Ідіть далі на свою роботу — готуйте надалі свого босса і збирайте крошки з його стола, поки він з новою коханкою поїде на чергову Панаму.
    Для тих, хто сумнівається: Ви маєте справу з солідною європейською компанією з хорошими традиціями. Не потрібно їхати в Європу, Ви можете і в Україні працювати в міжнародній компанії (правильно сказати: співпрацювати з нею).

ПРО КОНСУЛЬТАНТІВ.
    1. В будь-якій співпраці Ви маєте справу в першу чергу З ЛЮДЬМИ. Скажіть: чи існують на цьому світі погані лікарі? Непрофесійні, хамовині, непривітні, корупційні? Якщо Вас погано полікує лікар, скажіть, Ви будете казати і писати, що всі лікарі погані і більше ніколи не будете лікуватися у лікаря і нікому не радите?
    2. Проблема в тому, що в Україні наразі не ліцензується діяльність фінансового радника. Тобто після мінімальної підготовки фактично будь-хто може спілкуватися з людьми щодо фінансової грамотності. Звичайно, що це погано, бо попадаються різні люди і компанія не завжди може вчасно прореагувати. Але тут скоріше питання не до компанії, а до держави щодо того, коли вона введе якісні і чіткі правила гри? Приклад: якщо ви купили ковбасу, а вона неякісна, що ви зробите на наступний раз? Ви купите іншу, правда? Те ж саме з консультантом: не подобається один — знайдіть іншого, який буде Вам подобатись.
    3. Не всі консультанти виглядають професіоналами, бо вони теж вчаться і колись починали. Немає ВУЗів, де навчають фінансових консультантів. Ми вчимося самі. І це потрібно розуміти.
    4. Мудаки є в будь-якій сфері. І галузь фінансового порадництва не виняток.

РЕЗЮМЕ.
    Максимально прискіпливо розглядайте свого консультанта/менеджера: наскільки він професійний, наскільки він чесний, наскільки він викликає довіру. Так, якби ви вибирали лікаря, який Вам буде робити операцію. Ви ж добре перед тим подумаєте, правда? Працюйте з тими людьми, з якими Вам добре. І буде Вам щастя.

ПРО ПАРТНЕРСЬКІ КОМПАНІЇ.
    1. На відміну від більшості брокерських компаній, які просувають один продукт однієї компанії, ОВБ працює в спектрі Олфінанс, що означає — всі фінанси. Звичайно, що олфінанс в Україні наразі грубо сказано, але перелік послуг поступово збільшується і вже наразі є що запропонувати практично для кожного. Зрештою, зважаючи на рівень фінансової грамотності більшості українців — великий перелік фінансових продуктів їм протипоказаний.
    2. ОВБ холдинг дуже прискіпливо вибирає партнерів в кожній країні. Наприклад: нашими партнерами є установи віком понад 50 років та найвищими рейтингами згідно рейтингів міжнародних рейтингових агенств (Fitch, Moody’s, S&P і т.д.).
    3. Партнери компанії є лідерами в своїх галузях по Європі та світі. Якщо хтось не зрозумів, напишу ще раз: ПАРТНЕРИ Є ЛІДЕРАМИ В СВОЇХ ГАЛУЗЯХ В ЄВРОПІ ТА СВІТІ.
    4. Вкладаєте свої гроші Ви саме в компанії-партнери, а не в ОВБ. ОВБ — лише посередник.
    5. Білл Гейтс є клієнтом однієї з компаній, які Ви тут дружно обсирали. Вітаю Вас, Ви розкусили лохотрон, а Білл Гейст — ні. Він, напевно, необізнаний лох!

РЕЗЮМЕ.
    Одна з вигод співпраці з компанією — це наявність в компанії аналітичного центру, який займається постійним моніторингом фінансового ринку. Іншими словами, він тримає руку на пульсі компаній-партнерів. Чи, можливо, краще читати газету «Вєсті» і дивитись канал «Інтер»?

ПРОДУКТИ.
    Не буду зупинятись на всіх продуктах, скажу лише про той, по якому найбільше дискусій — страхування життя.
    1. Таким продуктом як страхування життя користуються люди ЗІ СВОГО СВІТУ. У всіх розвинених країнах є такий продукт. І ним користується більшість людей! Сто мільйонів американців користуються страхуванням життя!!! Вони що всі ідіоти? Чи їх теж «розвели як котят» лохотронщики?
    2. Договори страхування життя в Україні є ПЕРЕВЕДЕНИМИ КОПІЯМИ договорів у всіх інших країнах (але підігнаними під законодавство України).
    3. Страхування життя — це єдиний продукт фінансового захисту сім’ї. Альтернативного продукту поки що не придумали.
    4. Народ! Та йоханий бабай!!! Візьміть договір, роздрукуйте його, уважно перечитайте, якщо треба — занесіть до юриста, випишіть всі запитання, отримайте на них достеменну відповідь, ще 100 разів подумайте і тоді приймайте рішення: треба вам це чи ні. Вас ніхто не «розведе», якщо ви не «розведетеся». І не кажіть потім дибільних фраз типу «я захотів через пів року забрати свої гроші, а мінінівіддают».

РЕЗЮМЕ.
    Страхуванням життя користуються у Польщі. Страхуванням життя користуються у Австрії. Страхуванням життя користуються у Голландії. І в Німеччині ним користуються. А також у Сингапурі. І в Японії теж. І, дивина, в Ізраїлі, Австралії, Єгипті та Іспанії. Я навіть не знаю, де його немає. Можливо в КНДР, не знаю. Можливо, в Гондурасі. Ну ми ж рівняємось не на них, правда?

ЗАГАЛЬНЕ РЕЗЮМЕ.
    Шановні друзі. Рівень фінансової грамотності більшості українців не на висоті. І це правда. Але це не проблема для тих, хто хоче знати більше і розвиватися. Проблема з тими, хто нічого не знаючи думає, що знає все. І їх скоробило від цього посту. Не переживайте, дайте собі спокій і живіть у своєму світі 2х2 і надалі. Тільки в ньому Вам нічого не загрожує і ніхто Вас не обманить.

А я тішуся, що все більше людей починає задумуватися про своє майбутнє та про шляхи досягнення своїх цілей. Цих людей стає все більше і більше. Дивно, я їх «розводжу, розводжу, розводжу», а їх все йдуть і йдуть. Ще й друзів приводять. Дивина. :))

Дякую Вам друзі за довіру.

Все буде добре.

З повагою, Тарас Радзівіл.

2. 27 февраля 2013

Заходила полгода назад. Сегодня заглянула – ничего не изменилось. Лентяи и бездари вопят вовсю, что надо идти и работать на государство. И, ну, его нафиг, бизнес, который зависит лично от тебя!!!

О, ще один брехунець вмикнули!
    Можна декілька цитат, де «вопят вовсю», що потрібно йти працювати на державу? Чи консультанти ОВБ не звикли відповідати за свої слова?
    Наприклад я за те, щоб працювати на себе…а не на десяток начальників, які стоять над тобою.

Зачем тебе нужно всё это словоблудие? Чего ты в бутылку лезешь? Текст твой построен элементарно : сначало оскорбление ( в уменьшительно — унизительной форме),далее следует втягивание в конфликт ( вопрос с конкретизацией на вырванное из текста выражение), а потом переход на мою личность ( делая обобщение с компанией, к которой лично ты имеешь негативное отношение). Ну и заканчиваешь всю эту профонацию собой хорошим и лояльным. Полный дегенерат. Знаем мы ваше племя.Пока-пока.Есть люди живущие с уважением к себе и окружающим — они мне и интересны. А ты ищи себе подобных и общайтесь в своём кругу.

Аккаунт-менеджер 1
Генеральный директор 1
Стажер 1

Добавьте зарплату в компании OVB Allfinanz

Добавить отзыв о работодателе OVB Allfinanz

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании OVB Allfinanz?