3D Tech ADDtive

3D Tech ADDtive

3D TECH ADDtive. Найбільша студія 3D друку в Україні. Тобі буде де покреативити на широку ногу — у нас багато унікальних проектів, з якими цікаво і приємно працювати.Тобі буде хотітись розказувати про них захоплюючі історії — своїм друзям і близьким.

Отзывы о работе в 3D Tech ADDtive, зарплаты

1. 30 ноября 2021

напівлегальна компанія яка займається продажем 3d принтерів та послуг пов’язаних з 3d друком. персонал працює нелегельно, навіть не на мінімальній ЗП, а взагалі не влаштований. обіцяють зарплату на рівні 18 000грн, на ділі заробиш 3000грн, а якщо затримаєшся то 6000грн, і тільки старожили витягують 15000грн і то залежить від місяця. клієнтам брешуть і недоговорюють. ціни формуються наугад, спершу пронюхавши скільки клієнт готовий витратити."засновник-директор" тут Павло — прочитав кілька книжок і подумав, що бізнесмен, але на ділі звичаний балабол. слизький продажник, який вміє гарно говорити про чесність і принципи, а на ділі обманює і викричується. у випадку коли ловиш на брехні, каже "ну та, було таке, але мені в цілому на***ти". загалом — мені зустрічалось багато дурних робіт, але це найгірший випадок в житті, просто якесь *** про яке згадуєш і думаєш "як на таку хрінь взагалі можна було погодитись?"

Sales manager 1

Добавьте зарплату в компании 3D Tech ADDtive

Добавить отзыв о работодателе 3D Tech ADDtive

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании 3D Tech ADDtive?