3D Tech ADDtive

3D Tech ADDtive

3D TECH ADDtive. Найбільша студія 3D друку в Україні. Тобі буде де покреативити на широку ногу — у нас багато унікальних проектів, з якими цікаво і приємно працювати.Тобі буде хотітись розказувати про них захоплюючі історії — своїм друзям і близьким.

Отзывы о работе в 3D Tech ADDtive, зарплаты

1. 22 февраля 2022

На сайтах оголошень вказана висока заробітна плата до 18 000грн., стажування 2 тижні. На співбесіді домовляєтесь про розмір оплати стажування — 7000 грн. Дуже багато нюансів в роботі, часті недоговорювання та обмани клієнтів. Ціни формуються наугад. Слова працівників часто відрізняються від правди. У більшості навчальних матеріалів є багато помилок та опечаток. Павло часто говорить одне, а на ділі робить інше. Існує система штрафів за порушення правил компанії. При оплаті праці виявляється що 7000 грн. це місячна ставка стажера, виплачують далеко не всю суму.

2. 30 ноября 2021

напівлегальна компанія яка займається продажем 3d принтерів та послуг пов’язаних з 3d друком. персонал працює нелегельно, навіть не на мінімальній ЗП, а взагалі не влаштований. обіцяють зарплату на рівні 18 000грн, на ділі заробиш 3000грн, а якщо затримаєшся то 6000грн, і тільки старожили витягують 15000грн і то залежить від місяця. клієнтам брешуть і недоговорюють. ціни формуються наугад, спершу пронюхавши скільки клієнт готовий витратити."засновник-директор" тут Павло — прочитав кілька книжок і подумав, що бізнесмен, але на ділі звичаний балабол. слизький продажник, який вміє гарно говорити про чесність і принципи, а на ділі обманює і викричується. у випадку коли ловиш на брехні, каже "ну та, було таке, але мені в цілому на***ти". загалом — мені зустрічалось багато дурних робіт, але це найгірший випадок в житті, просто якесь *** про яке згадуєш і думаєш "як на таку хрінь взагалі можна було погодитись?"

Sales manager 1

Добавьте зарплату в компании 3D Tech ADDtive

Добавить отзыв о работодателе 3D Tech ADDtive

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании 3D Tech ADDtive?