5 канал

5 канал

«5 канал» — общенациональный информационный телеканал. Создан в результате бъединения ТРК «НБМ» и ТРК «Экспресс-информ». Входит в группу «Концерн «Укрпроминвест».

Отзывы о работе в 5 канал, зарплаты

1. 29 сентября 2020

В конце прошлого года на пятом канале сменилось руководство. С тех пор там всё пошло по наклонной. Новое руководство думает не о качестве контента и благополучии сотрудников, а о том, как, где и на ком сэкономить, чтобы набить карманы выписанными себе премиями. Люди бегут оттуда. Только за полгода 2020 с пятого уволилось четыре редактора.

2. 29 сентября 2020

Адекватне керівництво, яке завжди йде на зустріч. Кльовий колектив. Працюю тут давно, все влаштовує. В тому числі і зарплата. Немає цензури (може для деяких журналістів це ще важливо?).

П’ятий канал економить на людях та зарплаті. Регіональних корпунктів втричі менше ніж у інших телеканалів, тож з тих, що є, вижимають усе – працюєш за схемою місцевих телеканалів сюжет у день, з фізичним навантаженням втричі більше ніж на місцевих, а отримуєш заробітну плату навіть менше, ніж платять на місцевих. Окладна схема оплати труда, за якою ти отримуєш мінімальну заробітну плату, все інше — типу премія. Яку кожному платять так, як забажає головний чи регіональний редактор. Тим, хто підлизує з*д керівництву, платять трохи більше ніж іншим, а тих, хто має власні думки і відмовляється виконувати ганебні завдання, які дискредитують професію журналіста, навіть штрафують.

3. 29 сентября 2020

Працювали в корпункті 5 каналу в Маріуполі два роки. В основному, працювали на фронті — керівництво постійно вимагало війну та треш. За роботу в умовах, небезпечних для життя, нам платили менше, ніж в нас отримують на місцевих ТБ. Потім головним редактором поставили Іру Герасимову, і щоб ще більше економити, вона вирішила нас позбавитися і найняти на роботу фрилансерів. Тож, стала все робити задля того, щоб ми пішли за власним бажанням – нам почали давати неетичні завдання, зокрема підставити керівництво місцевої БСМП, змушували працювати по 14 годин на добу, сваритися з військовими, які нас не пускали працювати на передовій під час мінометного обстрілу, та домагатися їхати знімати, ризикуючи життям. До речі, ніякої медичної страховки канал не надавав. Коли все це не подіяло і ми відмовилися звільнятися за власним бажанням, почався психологічний та матеріальний тиск – у травні 2020 нам не заплатили повністю зарплату. Герасимова сказала, що то була премія, на яку ми не заслужили, і вона вирішила нас її позбавити. Тож, за місяць роботи в окопах під обстрілами замість звичайних 11 тис. грн ми отримали мінімальну заробітну плату – 4 тис. 600 грн. Коли ми пригрозили зверненням до відповідних органів за примушення до звільнення, нас вирішили скоротити за законом. Але забрали обладнання і два місяці до скорочення не дали допрацювати, щоб платити нам мінімальну заробітну плату і таким чином ще зекономити на вихідній допомозі, яку через це ми отримали також мінімальну. Директор каналу Мжельський вибачався за дії Герасимової та обіцяв повернути нам по шість з половиною тисяч, на які вони нас кинули у травні, але потім відморозився. Тож, гроші ці ми так і не побачили.

4. 20 ноября 2013

Цензура як на будь-якому загальнонаціональному каналі, не краще і не гірше (виглядає чеснішим інших, тільки завдяки тому що позиціонується як опозиційний, перепрощую за каламбур, навіть коли власник був при владі на коні). А от зарплата в конвертах, соцпакету практично немає (ймовірно топ-посад це і не стосується) — тут канал пасе задніх. Менеджмент бидляцький: в тому сенсі, що кожен такий собі пан, а рішення слугують на інтересам каналу чи колективу а лише власного заду; це було б нормально якби не неймовірна гіпертрофаваність.

5. 27 ноября 2012

Добавьте зарплату в компании 5 канал

Добавить отзыв о работодателе 5 канал

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании 5 канал?