Агро-Евро Консалтинг

Агро-Евро Консалтинг

Компания ООО «АГРО-ЕВРО КОНСАЛТИНГ» была создана в связи с огромной потребностью сельского хозяйства в минеральных удобрениях. Уже на сегодняшний день мы являемся главным импортером высококачественных удобрений с лучших предприятий Польши в Украину.

Отзывы о работе в Агро-Евро Консалтинг, зарплаты

1. 12 сентября 2019

ШАХРАЇ!!!!!!!!!!! Кидають на гроші, нашому ТОВ винні 390 000 тис грн 2 роки

2. 14 января 2019

Власник компанії поляк. Жосткий ШАХРАЙ ! Бере предоплату за добрива і товар не поставляє. У Європі давно вже сидівби за гратами а в Україні це цивільно-правові відносини. Не ведіться на солодкі обіцянки менеджера Валерії це все групові схеми на те щоб розвести!!!!!!

3. 28 июня 2018

Заробітня платня проходить також і через «конверти», виплачують бонуси та за «особисті заслуги», як мені. Гроші, проводять через ФОП Шовкун. Артуре знає «схеми», щоб не платить податки та «ас» у справі «як кинути перевізника та працівників». Ви, мабуть не працюєте у Агроєвро Консалтинг» або дурні, що захищаєте польського шахрая та маньяка. Він, майже кожній дівчини домагався у товаристві, більш з них спав! Дякую, його жінкі, що на все це закривала оченята, бо гола та боса була б!

4. 28 июня 2018

Якщо такі велика заробітна платня в Україні, чому тоді понад 20 працівників звільнилося за квітень-травень? Їм не потрібні гроші? Їм найкраще у Центрі зайнятості платять? Відповідь одна- Артуре не платить заробітню платню, бо він БАНКРОТ!

5. 28 июня 2018

Пишуть відгуки ті, кому він не заплатив заробітню платню і ті, яким він повинен гроші, достатньо зайти інформацвю на сайті Судів, набрати Агроєвро консалтинг або Агроєвро логістик та побачити борги Артурова. Податкова перевірка підтвердила порушення та наклала штраф на товариство. Якщо потрібні факти про порушення та борги, зробить запрос: держ працю, Податкову, поліцію!

6. 27 июня 2018

Хто ті відгуки пише.? Артур платить так,що в Україні не снилось! І всі зп. Законні!!!

7. 4 июня 2018

Да, я завжди «слівала» працівників, а мені Артуре давав гроші у конверті

8. 4 июня 2018

Відкрито кримінальна справа до Паляч Жанни — директора, із-за невиплати заробітньої плати. Директора без освіти, великого перукаря тепер посадять за грати. Молодець Артуре! Хай твоя жінка посидить на нарах!

9. 10 мая 2018

Працювала в АГРО-ЄВРО пів року, з яких мені за 2 місяці НЕ ЗАПЛАТИЛИ взагалі і звільнили, бо не мають звідки платити. Вже більше місяця чекаю від них своєї законної зарплати, але нічого немає. Ані зарплати, ані відрахувань у ПФ по яким я могла б отримати виплати в центрі зайнятості..
    Не раджу зв’язуватися з ними!

10. 2 мая 2018

Никогда не связывайтесь с этой, так сказать, «компанией». Товар просрочен, поставки товара не производят, хотя деньги только по предоплате. К сотрудникам отношение скотсткое. Не платят заработную плату по 3 месяца и заставляют уволится без расчета за отработанное время…

11. 26 апреля 2018

Управление компании НЕ соблюдает КЗоТ Украины!

12. 24 апреля 2018

Артур, хозяин компании, планирует уехать с Украины, при этом по максимуму с собой увести денег! С компанией не заключайте договора! Удобрения на складе уже залежались на протяжении 1.5 лет и не пригодны к внесерию в почву! Эксклюзивные удобрения, которые не дают результат, девиз компании «Агро-Евро консалтинг»!

13. 24 апреля 2018

Кидают сотрудников, не выплачивают заработную плату! Заключают договора на поставку удобрения, деньги по предоплате, товар не привозят! Много долгов у компании.

14. 24 апреля 2018

Кидают сотрудников, перевозчиков…

Добавьте зарплату в компании Агро-Евро Консалтинг

Добавить отзыв о работодателе Агро-Евро Консалтинг

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Агро-Евро Консалтинг?