CheckDom

CheckDom

СheckDom — українська група споріднених компаній, які ведуть свою діяльність у суміжних бізнес напрямках. Зокрема, група працює у сферах нерухомості, електронної комерції, інформаційних технологій, енергетики, медіа та телекомунікаційних систем. Перша компанія групи заснована у 2016 році.
Сьогодні ЧЕКДОМ представляє собою технологічну керуючу компанію, яка веде операціну діяльність у Києві, Вишгороді, Ірпіні та Київській області з повним набором сервісів необхідних для комплексного обслуговування житлових будинків різного рівня та типу складності.

Отзывы о работе в CheckDom, зарплаты

1. 27 сентября 2023

Доброго дня, працював в компанії 9 місяців, чудовий колектив, прекрасний керівник, та мега амбіційний СЕО
    Вважаю що саме з такими людьми компанію буде чекати успіх на арені Українських бізнесів
    Нарікань на компані. немає, казати що було легко не буде, але робота є робота, дуже крутий досвід , та відчуття що це дійсно дружня команда та одна сім’я.
    Особливо хочу подякувати Соколову Олегу, Ліані та Шевчук Тетяні, висококваліфіковані фахівці, та люди які знаю як потрібно робити свою роботу

Добавьте зарплату в компании CheckDom

Добавить отзыв о работодателе CheckDom

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании CheckDom?