Atlas Advisors

Отзывы о работе в Atlas Advisors, зарплаты

1. 2 октября 2016

У нас на Львівщині, на базі Яворівського полігону розміщено американський контингент, що вчить наших вояків.
    Для обслуговування данного контингенту використовують перекладачів, бо мовний бар"ер ще існує.
    Нещодавно нова Американська контора МЕ (її субпідрядник Atlas Advisors) виграло тендер на ці послуги. Виграло банально і просто — шляхом зниження ціни.
    Зниження ціни безжально зрізало зарплатню українських перекладачів, бо американцям знижувати не можна — собі дорожче буде, а нашим і так піде, подумала вище вказана контора.
    Ризикуючи, що більшість перекладачів звільниться і маючи реальні факти на руках того, що Atlas Advisors просто завалить їх задачу, вони дали цікаву об"яву.
    По типу — "приведи друга і отримай 100$.
    Але по факту, вони заплатити зможуть тільки тому, кого приймуть в штат. Тобто нікому, бо штат укомплектований. Фактично, ми маємо собі такий цікавий факт шантажу діючих українських співробітників. Тобто Atlas Advisors отримує зараз базу контактів людей зі знанням англійської, і за допомогою її врублять стару добру шарманку любого недобросовісного роботодавця — "В НАС Є ЧЕРГА НА ВАШЕ МІСЦЕ".

ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО.
    Наполегливо Вас прошу — не зв"язуйтесь з кабалою і не давайте влізти своїм друзям в це лайно.

Добавьте зарплату в компании Atlas Advisors

Добавить отзыв о работодателе Atlas Advisors

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Atlas Advisors?