BeSimple

BeSimple

location_on , ,
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату 🔔  Подписаться
verified_user
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Інтернет магазин Besimple — мережа інтернет магазинів, яка впевнено працює та динамічно розвивається на ринку України вже протягом 7-ми Років.
Ми спеціалізуємось на продажі товарів з Китаю у роздріб. Наш асортимент уже більше 2000 позицій. У нас цікавий асортимент товарів, який задовольняє різні потреби людей. Ми любимо те чим ми займаємось, та любимо наших клієнтів. Наша команда — наша найбільша цінність!
Місія компанії: дати зрозуміти нашим клієнтам, що таке сервіс та клієнтоорієнтованість.
Основна місія щодо наших працівників: створити належні умови для комфортної праці та сприяти всебічному розвитку кожного, хто прагне кар’єрно зростати. Внесок наших працівників завжди достойно оцінюється!

Отзывы о работе в BeSimple, зарплаты, вакансии

  1. Гость
    2 Июн 2026

    Працював там 2 місяці. Треба багато спілкуватися бо телефону, тому не моє.
    Навчання доступне, але буду шукати щось з переписками

  2. Юрій
    23 Май 2026

    Повністю Вас підтримую.Зі мною також таке було. Взяли на 5 днів в березні і кинули,кинули ці нещасні 2500 грн і сказали: Як б була робота ,більши об»Єми,взяли б».На наступний день на ворку оголошення нове поставили. Хоча старанно виконував роботу,і робив все що давали.
    Хоча старанно ходив,але взяли двох *** по 20 років,які запізнювались постійно. » «Прорітети » компанії. Вхід на роботу по дзвінку,в дверях. А роботоавець в оголошенні навіть не дає контактного номера телефону. Оминате десятою дорогою.

  3. Яна
    21 Май 2026

    Працюю в компанії вже певний час і можу сказати, що це дійсно хороше місце для роботи. Особливо сподобалось те, як тут навчають продавати товари, + стажування дуже цікаве, зрозуміле та корисне навіть для людей без досвіду. Керівники завжди на зв’язку та готові допомогти у будь-якій ситуації, підтримка реально 24/7.

    Особисто кажучи, немає тиску чи негативу. Звичайно, що є обов язки, котрі маємо виконувати, але це у кожній сфері можна зустріти.
    Заробітну плату виплачують завжди вчасно, без затримок, що зараз дуже важливо. Також є можливість розвиватися та вдосконалювати свої навички продажів.

    Окремо великий плюс, це віддалена робота. У теперішній час для нашої країни це дуже важливо та зручно. Не потрібно витрачати час і кошти на дорогу, стояти в заторах чи добиратися до офісу. Працювати вдома набагато комфортніше та спокійніше, завдяки чому можна краще поєднувати роботу й особистий час. Загалом компанія залишає тільки позитивні враження.

  4. Гость
    18 Май 2026

    Мені тим більше байджуже,коли *** типу тебе намагаються випрадавдати роботодавця -шахрая, який що 5 днів набирає нових стажерів,платитить по мінімуму ,а потмі ви нам не підходите, і розказуєте мені якісь казки… Казочки типу : Можливо з чимось не розібралися. Краще запитайте, мали б допомогти розібратися що, чому, і як,собі розказуйте і подібним Вам.

  5. Іван
    17 Май 2026

    @ NP , Ви поділилися своїм досвідом працюючи в компанії трохи часу, я поділився своїм працюючи 3 роки. Когось в чомусь переконувати я не буду, оскільки мені байдуже.
    Комусь зайде працювати на будівництві, комусь в офісі. Це вибір особисто кожного

  6. NP
    16 Май 2026

    Якщо ВИ не розібрались,не означає,що такого не має??? Доречі,що це за фірма,коли кадровик не дає свого номера телефону, а тільки нік втелеграмі,,, Це така » порядна фірма».)))) Погано,*** підлизуєш…

  7. NP
    16 Май 2026

    Та Ви що,серйозно? А ,чому постійні оголошення висять??? Вічне розширення?BeSimple,Online Market,GoodChoise-і три назви однієї і тої самої фірми ,також так просто ))))Ага,ага..Дурака з себе робіть, а не з мене.

  8. Ігор
    12 Май 2026

    @ NP , Працюю на складі на пакуванні товарів тут вже 3 роки. Наче ніхто нікого не кидає. Можливо з чимось не розібралися. Краще запитайте, мали б допомогти розібратися що, чому, і як.

  9. NP
    30 Апр 2026

    Їх склад знаходиться на Земельній,1.КИдають стажерів на працквлаштуванні.Набирають 5 днів платять по 500 грн за день і потім всі не підходять.BeSimple,Online Market,GoodChoise-одна і та сама фірма ,кадровик Лілія.@Lilli6besimple-нік в телеграмі

  10. Сергій
    28 Мар 2026

    Мені 24 роки, працював у цій компанії 2 роки. Так сталося, що не можу працювати оффлайн за станом здоров’я, тому шукав роботу з дому. Скажу чесно, на початку було важко оскільки я не мав справи з продажами взагалі, і по телефону говорити не люблю, але наважився спробувати.
    Перший час було дуже складно, через брак досвіду і внутрішній страх. Далі через декілька місяців працювати стало простіше, і свій страх говорити по телефону вийшло перебороти. Було бажання звільнитися через те, що на початку не виходило продавати,але керівник допоміг з усім розібратися, і з часом мої результати покращилися.
    Пропрацювавши 2 роки я отримав підвищення до керівника менеджерів, через що заробляти став краще.
    В результаті я переріс цю роботу і пішов шукати себе на більш високих посадах.
    Тому, це непогана робота для початку свого шляху, для боротьби зі внутрішніми страхами. Класно допомагає в подальшому в спілкуванні з людьми.
    Від себе скажу, що ця робота не підійде людям, які не готові працювати щоб добре заробляти. + Не раджу засиджуватися роками, бо гроші люблять рух. Так само і тут. Попрацювали рік два, отримали досвід, кошти, рухайтеся далі.

  11. Юрій
    23 Мар 2026

    Намахують на роботі на складі. Беруть стажерів,ких через 5 днів кидають, кажуть що не підходять,але оплачують їім. А з другого боку типу,може б і взяли Вас,якзщо було б льіше роботи. Їхній склад знаходиться у Львові, Земельна 1, ні телефона відділу кадрів не має,нічого. Афера і більше нічого. І якщо будете старатись,то Вас не візьмуть, а візьмуть на роботу,тих,які запізнюються, або молоді якими можна крутити ,вертіти.

  12. Гость
    23 Мар 2026

    Працювала в цій компанії. Вона дала хороший старт і розуміння процесів продажу.
    Дружня команда, підтримка керівництва та чіткі інструкції для роботи.
    Позитивний досвід, рекомендую для розвитку та отримання практики.

  13. Гость
    17 Фев 2026

    Не рекомендую. Такого я ніде не бачив , — витратив весь день на роботу , опрацьовав заперечення, консультував , та оформлював замовлення, а в кінці дня ще й повинен записувати відеозвернення, чому не продав товари за акційними пропозиціями, якщо цього звернення не буде — мінус сума грошей з ЗП.

  14. Гость
    5 Окт 2025

    Ти випадково не у *** Зубіка у відділі був?)) Воно нічого у житті не розуміє, але лізе та ***

  15. Вакууматор
    25 Сен 2025

    Пропрацював у цьому місці , як для першої роботи менеджера з продажу — норм . Навчають дуже класно , враховуючи, що це не перша робота на дистанції, то по навчанню я був приємно здивований. Потім вам дають перші дзвінки , та в подальшому складаєте іспит по теорії, який не сильно важкий. Остаточно вас потім переводять на різні відділи, і на кожному є свої особливості та нюанси. Працювати можна , але завдання керівників — це окрема дилема , твій керівник просто заважає працювати, якщо не зробиш достатньо продажів , тоді записуй відеозвернення з причини , чому так відбулося… Такого я ніде не бачив , ти начебто витратив весь день на роботу , намагався опрацьовувати заперечення, консультувати , та інколи оформлювати замовлення, а в кінці дня ще й повинен записувати відеозвернення, чому не продав товари за акційними пропозиціями, якщо цього звернення не буде — мінус сума грошей з ЗП. І з цим , в цілому можна було жити , але потім ще одна особливість — потрібно щоб у телефонії було наговорено 3 годин мінімум , інакше що ? Ви певно здогадалися: потрібно пояснювати керівнику, в чому проблема. Враховуючи, що частину часу ти витрачаєш також на спілкування з клієнтами у трьох месенджерах , то це нелегко. Як для навчання у плані професійного росту , то робота чудова , якби ще керівники просто не лізли в процес роботи менеджера зі своїми дивними завданнями, та нескінченними поясненнями, зумами, які великої користі також не приносять в подальшому процесі роботи, то в цілому працювати можна, головне бажання та витримка. Також готуйтеся до того , що доведеться апрувити замовлення , яке ще навіть із Китаю ще не приїхало, але продати цей товар всеодно потрібно, клієнт звісно цього не знає , і може чекати лише тільки відправку самого товару до 6+ днів , і якщо він негативить , чому так довго , то цілком проблема того, хто це замовлення оформив , а не компанії. Всім успіхів у навчанні та досягненнь )))

Все зарплаты добавляются анонимно

Добавьте зарплату в компании BeSimple

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв Оцените работодателя BeSimple: расскажите о плюсах, минусах, условиях работы и атмосфере в команде.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Оставить отзыв