De House

De House

De House (Диван Хаус, ТОВ) – надійний партнер з виробництва м’яких, корпусних і дерев’яних меблів.

Отзывы о работе в De House, зарплаты

1. 18 декабря 2020

Просто ужас!! ЗП не платят месяцами, текучка нереальная, никакого уважения!!!
    К тебе относяться даже не как к рабу, а как к нечтожеству!!
    Не вздумайте идти туда.

2. 15 декабря 2020

ФОП Ярковой Дмитро Олексійович, і його цивільна дружина Катерина Прокопенко очолюють
    ТОВ ДИВАН ХАУС, ( обо так зване dhouse розташоване за адресою: м Київ, вулиця Віскозна 3, раніше були на вулиці Андрія Малишка 15 (Дніпровський район)
    Дана конторка займається меблями, текучка кадрів неймовірна, людей не вважають за людей.
    Ставлення до собак у багатьох людей більш адекватне і доброзичливе, ніж у цієї парочки істеричних і вельми жадібних неадекватний до своїх співробітників — принизливе, образливе.
    Вони постійно матюкають людей, постійно кричать, постійно докопуватися без причини.

Через цю конторку (податки з якої звичайно вони не платять, всі працюють неофіційно, ніхто не працевлаштований) вже пройшла не одна сотня людей, і всі ці люди були кинуті на гроші.
    Зарплата мінімальна, затримка мінімум в 1,5 місяці, робота в жахливих умовах.
    Відсутність вбиральні, тепла, на робочих місцях — це у них вважається нормою.
    Ви можете прійті- вам там Діма Ярковой скажет- «у мене найвищі зарплати в місті».
    Хм, ти серйозно? Репутація штука складна — працюй на неї 15 років і потім ізгавні її за тиждень.
    Вважаю за необхідне попередити всіх нормальних людей, якщо у вас є частка поваги до себе — не влаштовує в контори де вас будуть звинувачувати у всіх смертних гріхах, і не платити вам ні копійки, а коли ви вирішите уволітся- не заплатять ні копійки під приводом -: «А ГРОШЕЙ НЕЕЕЕТ», коли будуть я неееееезнаааю.

Добавьте зарплату в компании De House

Добавить отзыв о работодателе De House

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании De House?