Евромета

Евромета

VN:F [1.9.22_1171]
5.0 из 5 (голосов: 1)
,
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Ми — компанія «ЄВРОМЕТА» — національний дистриб’ютор будівельних матеріалів, яка успішно працює на ринку вже 20 років!

Наша місія — піклуватися про тих, хто всерйоз і надовго в будівельному бізнесі: доступно і своєчасно спрощувати поставку будівельних матеріалів.

Ми представлені в 10 регіонах України: Київ, Львів, Чернівці, Мукачево, Тернопіль, Рівне, Одеса, Біла Церква, Житомир, Харків.

Отзывы о работе в Евромета, зарплаты

 1. 18 марта 2021

  Добрий день, Марина!
  Компанія не дивна лише через те, що швидко закрила вакансію. О 9:00 24.02 вакансія була автоматично переопублікована сайтом Work.ua. Вперш,е вона була розміщена ще 17.02. Як тільки ми ми знайшли кандидата з відповідною кваліфікацією та прийняли його в штат компанії, одразу ж вакансія була переопублікована на іншу. Це, до речі, абсолютно нормальна практика.
  Нам жаль, що Ви не змогли прийняти участь в конкурсі на цю позицію. Бажаємо успіхів та всього найкращого!
  З повагою, HR компанії Євромета.

 2. 24 февраля 2021

  До роботи не дійшло, тому що компанія дуже дивна. В 9.00 24.02.2021 була виставлена вакансія "Товарознавець" в Рівному, а вже в 12.00 ця ж форма вакансії вже була змінена на торогового представеика в Кременчуці! Після мого дзвінка з питанням, чи це дійсно так, мені сказали, що вже взяли людину!! Питання: НАВІЩО БУЛО ВЗАГАЛІ ВИСТАВЛЯТИ ДАНУ ВАКАНСІЮ???????

Добавьте зарплату в компании Евромета

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе ЕврометаПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Евромета?