FansCRM

FansCRM

FansCRM was made to empower Onlyfans creators with super tools & advanced analytics that help to double their income. Our goal is to provide an all-in-1 solution to remove the hassle of using numerous 3rd party services and CRM systems for their remote workers.

Отзывы о работе в FansCRM, зарплаты

1. 3 ноября 2023

Хочу залишити негативний відгук про спілкування з представниками компанії Fans-CRM.
    Зі мною зв’язався тимчасовий рекрутер, який напевно покидає компанію. Що мене здивувало на початку спілкування. Рекрутер запропонувала виконати тестове завдання на позицію Middle Recruiter.
    Рекрутер дуже приємна і далі піде мова не про неї. Вона захворіла і попросила передати тестове її колегам.
    Я написала по вказаному телеграмм, але на моє здивування ніхто навіть не представився. З ким я спілкуюсь.
    Відмінною рисою цих представників спілкування російською мовою.

Зразу скажу, що ця позиція не джуновська.
    Тестове завдання досить об’ємне і займає 2 дні, якщо ти ще працюєш.
    Зазвичай я не виконую такі тестові завдання з об’єктивних причин:) Але цього разу я вирішила виконати тестове і дочекатись результатів.

Мені відмовили формальним листом в Telegram. Щоб зрозуміти, в чому саме проблема, я запросила більш детальний фідбек, який вказав би на помилки.
    До мого здивування, представник компанії відмовився надавати фідбек з тієї причини, що вони, як виявилося, не можуть надати інформацію, бо їх не влаштоує мій бал по тестовому.
    Таке враження, що керівник просто розглядає результати не читаючи, як граючи в рулетку, і вирішує, чи підходите ви чи ні.

Компанія, яка вимагає виконати таке об’ємне тестове має надавати фідбек.
    Виходячи з результатів спілкування, на думку роботодавця витрачати час на тестове повинен тільки кандидат.
    Вони мабуть не того рівня, щоб давати зворотню відповідь по результатам відмови.
    Вишенька на торті, компанія ігнорує повідомлення і більше не відповідає.

Знайте, якщо ви виконаєте тестове завдання, то гарантовно на 100% не отримаєте роз’яснень.

Я думала, що такий підхід до рекрутингу вже вимер і більше ніхто себе так не поводить, бо це псує імідж компанії.
    Якщо у керівника такий підхід до кандидатів, то я навіть не можу уявити як він себе поводить зі співробітниками.
    Успіхів всім, хто ризикне працювати в цій унікальній компанії:)

Добавьте зарплату в компании FansCRM

Добавить отзыв о работодателе FansCRM

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании FansCRM?