Франс.уа, сімейна пекарня

Франс.уа, сімейна пекарня

, ,

Компанія «Сімейна пекарня» була заснована у 2009 році. Компанія має власне виробництво хлібобулочних виробів у місті Кривий Ріг, площею 8000 кв.
На сьогоднішній день на всій території України успішно працює понад 400 власних та франчайзингових торгових точок.
Наші ТОРГОВІ МАРКИ :
«Франс.уа»
«Франс.уа . Кава з собою»
«Сімейна пекарня»
«Булочная № 1»
«MARTIN»
Візитна картка наших закладів  — це високоякісна випічка з начинками: круасани, сендвічі, пиріжки, вироби із листкового тіста, піца, хліб, багети та кондитерські вироби. У закладах готується кава з бленду, обсмаженої спеціально для закладів мережі.
Наші кав’ярні та пекарні  — це національна Українська мережа торгових точок та булочних — кав’ярень з випікання та продажу високоякісної традиційної свіжої випічки та кондитерських виробів, приготування ароматної кави та напоїв на її основі.
Наша продукція  — це свіжа, смачна піца та випічка з натуральної сировини, яка випікається безпосередньо у закладі: круасани, вироби із листкового тіста, хліб, багети, різноманітні кондитерські вироби.
У всіх закладах створена атмосфера затишку та комфорту, високий рівень обслуговування гостей, забезпечується комфортне та приємне проведення кожного відвідувача.

Отзывы о работе в Франс.уа, сімейна пекарня, зарплаты

1. 19 января 2024

Доброго дня, випічка смачна, але продавці завчили текст в пропонують багато продукції,мені не подобається що заставляють купувати ,не рекомендую

Добавьте зарплату в компании Франс.уа, сімейна пекарня

Добавить отзыв о работодателе Франс.уа, сімейна пекарня

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Франс.уа, сімейна пекарня?