InSpe

InSpe

InSpe на стоматологічному ринку України з 1997 року! Упродовж всього часу роботи компанія не зраджує своєму головному принципу – дотримуватися найвищих стандартів у взаємодії зі своїми клієнтами, котрих вважає професіоналами у стоматології!

Отзывы о работе в InSpe, зарплаты

1. 19 апреля 2024

@МаргаритаТоді мова йшла про те, що у мене рідкісний розлад зору,і що мої напрацювання тепер використовуються клінікою для діагностики. Рідкісний розлад не дорівнює інвалідність, але чомусь саме ці слова від вас пролунали: «нам інвалідів не треба».

Звісно, легше звинуватити мене у брехні, аніж визнати, що іноді помилки трапляються. Гірше самої помилки — тільки не могти її визнати.
    Те, що минуло стільки часу, не означає, що я з якогось дива маю забути незабутні враження про цю співбесіду, бо не кожен день мені натякають що я інвалід, а інвалідів, бачте, не треба. І мені ще й довелося виправдовуватися, що я взагалі-то в окулярах і все бачу та можу працювати.

На жаль, моя ввічливість не дозволила мені записати цей шедевр на диктофон, а також сказати про неприпустимість такої комунікаці одразу

2. 19 апреля 2024

@Маргарита, Я хотіла залишити відгук про тодішню співбесіду в той же день (і навіть написала його), але спочатку вирішила не публікувати і не псувати репутації компанії. Та через 3 місяці натрапила на іншу вакансію InSpe і вирішила, що компанії буде корисно попрацювати над деякими моментами, тож залишила цей відгук.

Маргарито, ви приємна людина і я не бажаю зла ні вам особисто, ані компанії InSpe. Я вважаю, що є моменти в комунікації (можливо навіть випадкові), які можуть шкодити репутації компанії і такі речі не варто ігнорувати.
    Зі всією повагою, але «нам інвалідів не треба» — це пряма цитата, а не лише моя «інтерпретація».

Тоді я розповіла про волонтерський проект для клініки, яка справді надала мені фахову допомогу. Для них я відтворила зір людини з моїми розладами зору, який тепер використовують у діагностиці, на що ви сказали, що це чудово і ще якісь уточнюючі запитання були. Але раптом прозвучало:»Але нам інвалідів не треба».
    Я ж відповіла: «Тобто? Я зараз в окулярах, тож бачу добре і на роботу це не впливає».

До того моменту розмова дійсно не була напруженою, але на темі інвалідів я навіть дещо здивувалася. Може це був невдалий жарт або ж ця фраза вирвалась випадково і ви сказали не те, що мали на увазі чи хотіли сказати насправді, але я це не вигадала. Я дуже чутлива до таких речей і пам’ять у мене хороша. Я розумію, що роботодавцю важливо переконатися, що людина фізично здатна виконувати покладену на неї роботу, але це було сформульовано якось неполіткоректно.

Також я не маю нічого проти питань про захоплення. Але все ж, питання чи я одружена і чи живу я з хлопцем, я вважаю не зовсім дотичними ані до захоплень, ані до роботи. Так, я можу легко спілкуватися на різні теми, але хочеться розуміти навіщо роботодавцю саме така особиста інформація і як це може впливати на кар’єрні можливості.

Дякую за розуміння.

3. 27 декабря 2023

@Марія

Маріє, добрий день. Це Маргарита — власне, рекрутер, яка з вами працювала. І ваш відгук я не можу залишити без коментарів. Спробую згадати всі деталі — адже ваш фідбек написаний через майже три місяці після нашої співбесіди. Ми вдячні, що ви знайшли час і мали бажання написати своє бачення співбесіди. Хоч воно здивувало — адже під час розмови ви досить вільно себе почували і давали розгорнуті відповіді.

Відгукнувшись на вакансію, ви надіслали резюме, у якому прописали досвід роботи, свої хард скіли. Вони точно відповідали нашим вимогам і я запросила вас на співбесіду, попередньо поспілкувавшись телефоном. Розмова була невимушеною і на інтерв’ю ви погодилися.
    Так, я ставила особисті питання, бо окрім досвіду та навичок роботи із різними програмами, нам важливо знати більше про людину: що любить, чим захоплюється, наскільки легко буде добиратися до роботи. Однією з причин пошуку роботи ви назвали “невисоку заробітну плату” у попередній компанії. Щоб зрозуміти ваші побажання, я озвучила питання: яка середня ваша середня заробітна плата зараз? І з якої ви готові були б почати працювати з нами?».

Щодо «людей з поганим зором» і те, що вони буцімто «нам не треба» — відверта неправда! Компанія має цінності, якими «живе» кожен її працівник. Чесність, толерантність — це одні з них. Говорити щось на кшталт згаданого вами — табу. Ба більше — і в голову б не прийшло. Половина компанії (включно зі мною) працює за комп’ютером в окулярах, а для людей з інвалідністю ми відкриті.

В компанії при відборі на посади із творчими задачами, кандидати виконують тестове завдання — для розуміння їх бачення, смаку і стилю. Потенційний працівник може погодитися це завдання виконати, а може ні. Ви погодилися. У самому ТЗ, окрім чіткого завдання, був вказаний контактний телефон керівника відділу комунікацій і пояснення: їй можна писати або телефонувати, якщо виникнуть уточнюючі питання. Шкода, що ви цих питань не поставили. Зауважу, що з тестовим ви впоралися добре. Керівник запропонувала вам дещо поправити (корпоративний шрифт, теглайни) — щоб пересвідчитися, що саме ВИ підходите. Ви категорично відмовилися безкоштовно поправити свою роботу. Ми поважаємо ваш вибір і, звісно, не наполягали.

Нам прикро, що ваші враження від спілкування з нами не найпозитивніші. Втім, оприлюднена вами інтерпретація подій не зовсім відповідає реальності. Ми поважаємо вибір кожного кандидата та завжди щиро бажаємо усім знайти свою компанію.

4. 14 ноября 2023

Кричуще непрофесійна поведінка рекрутерки.
    Почну з того, що рекрутерка запитувала про те чи я одружена, чи маю дітей і навіть те чи орендую житло і зустрічаюся з хлопцем, чи живу з хлопцем. Це взагалі дуже великий червоний прапорець!
    Так само намагалася вивідати поточну зарплату, хоча особисто мені не хотілося відповідати на це запитання, а рекрутерка наполягала не бажаючи чути відмову.

Інша неприємна річ була, коли я розповіла досвід волонтерської роботи для клініки зору, а рекрутерка почала розказувати, що їм «інвалідів і людей з поганим зором не треба». І це при тому, що я була в окулярах, в яких я бачу чудово і на роботу це ніяк не впливає.
    Рекрутерка для кандидата є обличчям компанії, а дозволяє собі обзивати людину інвалідом.
    А сама компанія весь час наголошує, що «у компанії є власні цінності». Егеж, які цікаві цінності — принижувати кандидата за зір, випитувати надто особисті речі… Я навіть шкодую, що не покинула співбесіду під час цих слів.

З тестовим завданням теж не все гладко було, адже не надали всіх матеріалів для роботи, але розповідали, що «відкриті для нових ідей». Я запитувала дані як от-шрифт, але чомусь навіть тоді брендбуку мені не надали. А коли я надіслала виконане тестове, то захотіли щоб я переробила і лише тоді надіслали брендбук. Тестове було неоплачуваним, тож це дуже дивно вносити правки в неоплачувану роботу. Брендбук мають надавати одночасно з тестовим, а не після виконаної роботи.
    Я відмовилася переробляти тестове завдання, бо ще на співбесіді зрозуміла, що не хочу мати справу з компанією із такими «цінностями»

5. 9 июня 2023

На час написання відгуку працюю в компанії 3 роки.
    Компанія одна із топових на ринку стоматології, працює з великою кількістю брендів та напрямків. Великий колектив, дружня атмосфера.
    Зарплатні зобовʼязання виконуються завжди вчасно, без жодної затримки. Як тільки почалась війна — компанія швидко відновила свої оберти і забезпечила працівників роботою та зарплатою навіть за дні, які не були робочими. Це заслуговує на повагу.
    Можу однозначно сказати, що це місце де набувається колосальний досвід. 👍🏻

6. 9 июня 2019

Хитрые и жадные рогули! Ищут региональных менеджеров,а нормальную зарплату платить не хотят! Только голову морочат людям.Еще и говорят -у тебя должно быть открыто ЧП,чтоб на него зарплату перечисляли.Оформлять людей надо ,скоты И зарплата должна быть 25 000 +

Территориальный менеджер 1

Добавьте зарплату в компании InSpe

Добавить отзыв о работодателе InSpe

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании InSpe?