Інститут відновлюваної енергетики НАН України

Інститут відновлюваної енергетики НАН України (ІВЕ НАН України) створено в 2003 році у складі Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України з метою подальшого розвитку і координації досліджень у галузі відновлюваних джерел енергії та забезпечення використання їх результатів на виконання Постанови Президії НАН України № 299 від 10.12.2003р.

Отзывы о работе в Інститут відновлюваної енергетики НАН України, зарплаты

1. 20 апреля 2023

Luda :
    Під час війни довелося попрацювати в ІВЕ НАН.Вакансії вони не подають у Центр зайнятості,шукають по знайомих та через сайти.Тоді ще не зрозуміло було ,що чекає тут.Гол.бух цієї установи жінка 74 років(вже забувається ).Директора поливає брудом,збирає «дос’є» на усіх та принижує та ображає кожного.Почуває себе не як у бюджетній установі,а як власниця компанії.Зам.гол.буха її зять,до нього краще взагалі не підходити з питаннями,бо голов.бух розцінить це не дуже гарно.Їх родичі також тут оформлені,але не ходять на роботу. Головний бухгалтер цієї установи бігає цілими днями із кабінета в кабінет та не дає працювати,дає завдання та через 15 хвилин довбе вас. Робота не налагоджена, бухгалтерія вручну,хоча платять ТОВ …по обслуговуванню 1с та примушують розписуватися за це працівників.Безліч табличок,які ви будете передруковувати безліч разів,тому що голов.бухгалтер не пам’ятає вже,як їй треба.Розбиратися з усім вам доведеться самому,у голов.бухгалтера ви не зможете запитати думку професіонала(з податками, по налоговій вона не розуміє.Переді мною звільнилися 5 бухгалтерів(одна з них інвалід ),усі за власним бажанням.Тому вам ніхто не передасть «діла».Будьте обережні,бережіть свої нерви та здоров’я.

Співчуваю автору цього відгука. Теж маю досвід роботи в одній з кишенькових контор НАН. Корупція: конфлікт інтересів, відкати, «мертві душі» — звичайна річ для таких місць, але з цим можна і треба боротиь.Повідомити НАЗК можна анонімно, Держпраці та Омбудсмена за заявою.
    Цих старих маразматиків з їх родичами треба гнати сраною мітлою, адже війна зараз — прямий наслідок корупції в держструктурах.
    Правильно зробили,що написали відгук

2. 5 апреля 2023

Під час війни довелося попрацювати в ІВЕ НАН.Вакансії вони не подають у Центр зайнятості,шукають по знайомих та через сайти.Тоді ще не зрозуміло було ,що чекає тут.Гол.бух цієї установи жінка 74 років(вже забувається ).Директора поливає брудом,збирає "дос’є" на усіх та принижує та ображає кожного.Почуває себе не як у бюджетній установі,а як власниця компанії.Зам.гол.буха її зять,до нього краще взагалі не підходити з питаннями,бо голов.бух розцінить це не дуже гарно.Їх родичі також тут оформлені,але не ходять на роботу. Головний бухгалтер цієї установи бігає цілими днями із кабінета в кабінет та не дає працювати,дає завдання та через 15 хвилин довбе вас. Робота не налагоджена, бухгалтерія вручну,хоча платять ТОВ …по обслуговуванню 1с та примушують розписуватися за це працівників.Безліч табличок,які ви будете передруковувати безліч разів,тому що голов.бухгалтер не пам’ятає вже,як їй треба.Розбиратися з усім вам доведеться самому,у голов.бухгалтера ви не зможете запитати думку професіонала(з податками, по налоговій вона не розуміє.Переді мною звільнилися 5 бухгалтерів(одна з них інвалід ),усі за власним бажанням.Тому вам ніхто не передасть "діла".Будьте обережні,бережіть свої нерви та здоров’я.

Добавьте зарплату в компании Інститут відновлюваної енергетики НАН України

Добавить отзыв о работодателе Інститут відновлюваної енергетики НАН України

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Інститут відновлюваної енергетики НАН України?