INVEST CAPITAL TEAM

@diachenko_official

Отзывы о работе в INVEST CAPITAL TEAM, зарплаты

1. 6 октября 2022

Доброго Дня ! Хочу надати розголосу про компанію INVEST CAPITAL TEAM їхня сторінка у телеграмі @diachenko_official, в особі Дяченко Анастасія Вадимівна 5,03,1992 року народження з міста Кременчук.Пропонує пасивний заробіток з гри на біржі, за твої кошти , відсоток від гри с твоїм депозитом і є твій заробіток .У телеграм каналі є відгуки про її співпрацю ,зі скрінами по виплатам нібито своїх клієнтів.При першіх угоді все проходу дуже швидко і з успіхом , ти поповнюєшь депозит мінімально на 500 грн можно це зробити coco-pay.com в якій ти переводишь кошти убіткойн на рахунок цієї фірми , через годину ти отрумуєшь 900 грн.На другому поповнені починається шахрайство ти все робишь як в перший раз, через 2 годинии тобі повідомляють що ти з 1000 грн виграв 8.850 , але щоб їх отримати потрібно запалати комісію у вигляді 2480грн , коли ти сплав и це на биржу тобі дают реквезити щоб сплатити коміссію , а знову coco-pay.com , тебі повідомляють що брокер ще раз зіграв і виграш становить 25.270 грн но звісно ще раз потрібно сплатить комісію у вигляді 4280 вже (все це Анастасія приклладає скріны нібіто сайто йде пишеться про цю коммісію, коли ти пишешь что в тебе таких грошей вона наголошує що ви можете попвнити рахунок коли захоете и гроші потім вам зайдуть. Потім ві попвнюєте на цю сумму і знову скрін что теперь брокер не може вивести гроші потрібна варіфікація за неї просять заплатити 4900 но ці гроші вам доповняться и ваша сумма буде на карці в обсязі вже 30.170 грн і кожен раз вона пише що надає гарантію із брокером також скрини що 100% буде виплата , але після выплати знову варіфікація вже в розмірі 5000 грн . Коли ти перестаєшь кидати гроші і задаєшь не зручні питання: куда ділась коміссія , чому грали повторно , чтого потрібно 2-а рази платити за варіфікацію , что вона не може заплатити за неї відповіді шаблоні что брокер , ознайомтися з інструкцією та сайтом http://Strike.org в якому не має контактів , та регестрації .Потім коли ті все це пишешь то тобі починають писати типу ви не бачити чи що пишіть їм це не мої справи і на виході тобі нічого не дають , а просто пропонуют закрити свій рахунок и все (хоча могу рахунку на біржі і не моє , а вони викоростовують твої гроші та потім виводять без яких проблем .Тож прошу не вестеся на них у рекрамі в інстаграмі та телеграмі , бо гарантія одна що вона надає фото свого паспорту с фото , з яким нічого не зробити ( тільки написати в кібер поліцію )але наврядчи вам повернуть ваші гроші . Та і сама Анастасія пише що це не шахрайство и доказів не має .

Добавьте зарплату в компании INVEST CAPITAL TEAM

Добавить отзыв о работодателе INVEST CAPITAL TEAM

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании INVEST CAPITAL TEAM?