JE Electronic

JE Electronic

Джі І Електронік Україна — Україно-Данська компанія, що займається виготовленням електротехнічного обладнання

Отзывы о работе в JE Electronic, зарплаты

1. 16 апреля 2024

Якось проходив співбесіду в компанію на позицію electronic engineer. Технічне інтерв’ю було нормальне, навіть цікаве, проводив технічний директор. Спілкувались недовго і по суті — 40 хв не більше. І все здавалась ніби класно, поки не почався другий етап співбесіди, де ми обговорювали питання компенсації і т.д. І з цього моменту — повний треш.
    Годину часу я ніби торгувався на базарі. Власник, і я так розумію, він же директор, сперечався так, ніби я відбираю його останні гроші, розповідав як йому — тобто власнику, важко вести бізнес Хоча я відразу заявив рівень бажаної зп ще перед першим інтерв’ю. На що мені відповів — що я маю його розуміти, він мене не знає, а треба ще випробувальний термін і бла бла бла. І це при тому, що немає ніякого пакету, ні медичного страхування, ні абонемент в спортзал. Компанія не покриває НІЧОГО, хіба вам дадуть обід. Ніяких логічних аргументованих відповідей про те, чи є якийсь перфоманс рев’ю, чи додаткова мотивація для людей. Цього нічого немає.

2. 27 марта 2024

Думав, що це буде класний стартап. За пару місяців зрозумів, що це не та компанія, де можна отримати розвиток, зарплату, і відразу звільнився. Менеджмент через одне місце. Ригалєт.

3. 21 марта 2024

Пропрацювала в команії близько 1.5 року. Що ж можу сказати:
    -компанія іноземна, але з дуже скупим власником, який витискає з людей всі сили, соки, нерви. Українців він вважає за мавп. Щось покращити в житті працівників або придбати щось для компанії — це велика проблема. рахується кожна копійка. Економія вилазить боком, а саме- проблема падає на голови звичайних працівників.
    -директриса — самозакохана та нагла, все що вона може — це розповідати під час перев, які страви вона жере з кулінарії та в ресторанах, де відпочиває і т.д., при цьому часто наголошуючи на ціни. Одним словом — одні понти і не більше. Що стосується питання ЗП чи щось інше- цього воне не рішає, бо все рішає власник. Директриса — тільки щоб ходити і дивитись за людьми, інтереси звичайних працівників праутично не відстоює.
    -перегляд зарплати постійно відкладається а якщо і піднімається зп то не набагато.
    Загалом колектив був непоганий.
    -графік роботи з 8 ранку — це єдиний пдюс, ну і обідом компанія теж забезпечує.
    Висновок- як робота на короткий термін до року часу підійде. далі — будете харитись і псувати собі нерви. На 3 з 5 балів.

Добавьте зарплату в компании JE Electronic

Добавить отзыв о работодателе JE Electronic

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании JE Electronic?