KEA Company

KEA Company

Malva Style (KEA Company) — інтернет-магазин. Виробництво текстильної продукції. Дистрибуція, імпорт, експорт.
Ми надаємо якісну дистрибуцію в роздрібні та гуртові торгові підприємства, та реалізуємо продукт кінцевому споживачу.

Отзывы о работе в KEA Company, зарплаты

1. 5 октября 2022

Працюю в компанії вже багато років із задоволенням.
    В команді велика кількість працівників, які працюють довгий період, отримуючи достойну та стабільну оплату за свої старання.
    Схема мотивації – прозора, кожен може впливати на свою заробітну плату самостійно, в залежності від своїх старань.
    Графік комфортний
    ЗП висока
    Адміністрація вимоглива, але справедлива та чесна.
    Хто хоче працювати, навчатися, досягати результатів, та дійсно викладатися на роботі, а не просто бути присутнім у штаті, Вам точно у відділ продажу Malva Style

2. 5 октября 2022

Вітаю! Мене звати Вікторія. Я є працівником компанії Malva. А саме, маю посаду “Менеджер SMM напрямку”.
    “Хто це такий і що він робить?” поцікавитеся Ви. Цим самим питанням була спантеличена і я, коли починала проходити навчання у команді нових працівників.
    Для мене робота у сфері продажу постільної білизни та домашнього текстилю — була дещо незвичною та новою сферою діяльності. Але, оскільки мені подобається навчатися нового, і отримувати досвід у різних напрямках, я вирішила спробувати.
    У команді компанії Malva я вже 4 місяці. На даному етапі я саме та людина, яка відповідає за консультацію клієнтів та оформлення замовлень у письмовому форматі. Тобто — я контролюю та фіксую звернення клієнтів з Інстаграм та Фейсбук.
    Мої основні задачі:
    — якісно надати консультацію клієнтам щодо товарів та питань, які їх цікавлять. Адже деякі особливості кожної з позицій, які ми маємо у продажу, зрозумілі не кожному. Точний колір, розмір виробів, склад кожного різновиду тканини, щільність і т.д. Всі ці нюанси ми повинні роз’яснити для клієнта. Адже кожен повинен чітко розуміти, що замовляє і отримає;
    — запропонувати інші варіанти товарів, якщо вже недоступні до замовлення ті, які обрали клієнти. При цьому потрібно враховувати смак та вподобання особи, яка до нас звернулася. Оскільки, важливо не просто “засипати» повідомлення різними фото та великим обсягом інформації, а саме — зрозуміти побажання та швидко зорієнтуватися, що саме може задовольнити потребу клієнта;
    — збір даних від клієнта щодо самого замовлення: параметри, розмір, колір, кількість товарів. До цього необхідно ставитися відповідально та уважно.
    — фіксування самого замовлення та даних клієнта у CRM — системі, які буде передано на фабрику. Можна відмітити, що це майже найвідповідальніший етап діяльності менеджера. Оскільки від цього етапу залежить, що саме виготовить фабрика, що отримає клієнт у своїй посилці, та куди саме поїде замовлення. Будь-яка помилка — і ми отримуємо затримки та незадоволених клієнтів. А наша мета: щоб кожен клієнт був задоволений.
    Чи вміла раніше я робити все те, що перераховано вище? Моя відповідь “Ні”. Раніше я не працювала у сфері продажу взагалі.
    До компанії Malva я звернулася зі своїм резюме, у статусі, як я сама себе називаю, “Нульовий менеджер”. Були хвилювання, що через відсутність досвіду, мою кандидатуру навіть не будуть розглядати. Адже багато роботодавців хочуть одразу досвідченого та підготованого працівника.
    Але мені пощастило. Мене запросили приєднатися до команди потенційних менеджерів. Виявилося, що нову команду чекає 3 тижневе навчання та практика. Керівництво компанії попіклувалося про якісну підготовку нових працівників. Це навчання “З нуля до повноцінного менеджера”.
    За навчання нової команди відповідає одна, конкретна особа. Наставник. Це дуже добре та ефективно. Зазвичай, в деяких компаніях, “новачка” приставляють до одного досвідченого працівника, який повинен вчити та одночасно виконувати свою роботу. Такий тип підготовки не дуже результативний. Бо новий працівник відволікає від основної роботи. Цим самим якість самого навчання може бути не достатньою для того, щоб повноцінно почати працювати.
    За 3 тижні, теоретичної та практичної підготовки, ми вивчили весь асортимент та характеристики товарів, які доступні до продажу. Навчилися користуватися CRM-системою (для мене, до речі, це було взагалі щось невідоме). Та головне, що нас навчили спілкуватися з клієнтами та здійснювати продажі.
    Якщо уважно слухати керівництво, наставника та колег, вчитися, то 3 тижні — і Ви менеджер компанії Malva, який має цікаву роботу та гідну оплату праці.
    Заробітна плата нараховується згідно об’єму замовлень, які приймає та обробляє менеджер. Тобто, кожен з працівників має мотивацію якісно обслуговувати клієнтів та закривати кожне звернення в замовлення. Тобто, працюєш якісно і з гарним ентузіазмом — отримуєш високий розмір заробітної плати. І дуже важливий момент — виплати своєчасні та у вказаний строк. Це мене дуже тішить, бо я маю можливість завчасно планувати свій бюджет та витрати.

3. 16 августа 2022

Працюю у компанії не довго.Спочатку загальне враження, а потім перейду до роботи. Від керівництва до менеджерів тобі допоможуть в адаптації 24/7 і помилки аналізують, даючи зворотній зв»язок. Тут є калективна робота, яка дає результат. Є менеджера, які працюють в компанії більше року і стали хорошими профі. Будь-які робочі моменти, ти можеш вирішити: скоригувати графік чи взяти додаткові дні роботи,за додатковий вихід + оплата зразу. Щодо мотивації,ЗП і навчання. Керівництво оплачує навчання, адаптацію і є різні бонусні системи. Особисто моя думка, кожна фірма має свою специфіку роботи і ти, або приймаєш умови роботи і мотивуєш себе роблячи результати, або не приймаєш їх. Якщо у житті б платили просто так в чому тоді твій розвиток? Є результат= хороша ЗП.

Оператор call-center 3

Добавьте зарплату в компании KEA Company

Добавить отзыв о работодателе KEA Company

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании KEA Company?