King Star Alliance

King Star Alliance – ми рекрутингова агенція, яка займається пошуком кандидатів аби сформувати ефективну команду для досягнення усіх цілей вашої компанії. Наші працівники використовують новітні підходи та інструменти для підбору і перевірки майбутніх співробітників. Такий метод заощаджує ваш час та допомагає обрати найкращих кандидатів за заданими вимогами.

Також ми зібрали велику базу із надійними працедавцями та тими, хто у пошуках роботи, аби кожен міг знайти те, що шукає.

Kінг Стар Альянс готовий до співпраці по всій Україні та шукає талановитих працівників у таких напрямках:

Розробка: Web-дизайн, UI / UX і графічний дизайн; системне адміністрування, бази даних; розробка WEB-сайтів, додатків на Desktop і мобільних додатків на iOS, Android.

Маркетинг: копірайтинг, рерайтинг, редагування, реклама, пошукове просування, SMM, SERM.

Менеджмент: HR, рекрутинг, офіс-менеджмент, продажі, топ-менеджмент.

Ми прогресивні і ставимо перед собою багато цілей, аби бути гарним прикладом для вас. Проте головною нашою місією є працевлаштування талановитих фахівців на роботу, які розвинуть ваш бізнес.

Отзывы о работе в King Star Alliance, зарплаты

1. 2 мая 2023

King Star Alliance працюють максимально ефективно і не треба витрачати багато часу. На першій зустрічі швиденько обговорили всі нюанси і через пару днів вже було декілька пропозицій. Усі інтерв’ю були приємними та змістовними, ніякого стресу. Класно, що агенція працює з гарними компаніями, у яких відчувається розвиток і гарне ставлення до співробітників.

2. 19 декабря 2022

Жахлива робота агенції.

Рекрутерка запізнилась на першу зустріч на 10 хв, потім ми перенесли зустріч на 30 хв, оскільки третя особа затрималась на дзвінку. Згодом, коли пройшло вже 50 хв, вирішила написати рекрутерці, чи дзвінок в силі — відповідь чекала годину. Передомовились про зустріч на наступний тиждень — та сама ситуація.

Непрофесійність, жахливе ставлення до кандидатів, незацікавленість у процесі.

1. 20 декабря 2022

Богдано, доброго дня!
      Приносимо вибачення через незручності! Старт zoom-зустрічі відбувся із затримкою по причині нестабільної роботи електроенергії у місті Львові. Наш представник підключився до zoom-колу та попередив Вас про перенесення співбесіди в зв’язку із форс-мажорними обставинами на стороні Замовника. І Вам було повідомлено, що як тільки він вийде на зв’язок із нами – ми перенесемо зустріч на зручний Вам час. Згодом, коли рекрутер написала Вам стосовно планування нової зустрічі, Ви самостійно ініціювали перенесення співбесіди на наступний тиждень. А вже у понеділок Вам телефонував представник агенції з метою обговорити актуальність співбесіди для Вас, проте ви на дзвінок не відповіли та не відписали.
      Дуже шкода, що вийшло непорозуміння в комунікації. Впевнені, що ви знайдете оффер, який буде вам до душі.

3. 23 февраля 2022

Охарактеризую рекрутинг від Кінг Стар Альянс наступним чином:
    — була можливість зручно обирати час для співбесіди (а також переносити/змінювати за потреби);
    — рекрутер у деталях описав скоуп задач на місяць, над якими мені, скорше за все, потрібно буде працювати у перший місяць;
    — беруть до уваги фінансові очікування кандидата (у моєму випадку, без питань погодились з усіма моїми запитами);
    — можливість проводити співбесіду як по відео зв’язку так і при особистій зустрічі;
    Процесом рекрутингу та вакансією, на яку мене, врешті-решт взяли залишився задоволений.

4. 1 февраля 2022

Была удивлена, что мой рекрутер — не только хороший психолог, но и неплохо разбирается в технических тонкостях вакансии, что было видно на прескрине. Никаких глупых вопросов, все по делу, разговор держится уверенно как со стороны кандидата, так и со стороны интервьюера. Рекрутер Кинг Стара держал ход собеседования под контролем (в хорошем смысле), создавая правильное настроение для продуктивного разговора.

5. 22 декабря 2021

Впечатления от организации и персонала только положительные. Отозвался на вакансию юриста, вскоре перезвонила рекрутер, весьма заинтересованно прошлась по резюме и в разумные сроки пригласила на собеседование по soft-skills. Если бы работа наших HR была хоть немного похожа на то как работают в KSA, никогда бы не увольнялся ))) Спасибо!

6. 3 сентября 2021

Проходила співбесіду у Кінг Стар, вимоги досить прискіпливі, вміють вишукувати gaps по ключовим скілам, просто на самовпевненості на співбесіді із ними виїхати не можливо, вони вас розкусять. Проте навіть якщо ви у чомусь не надто сильні, проте визнаєте це і хочете підтягнути навики, то рекрутери це оцінять. Навчання та ініцатива заохочується, до прикладу, мені як і обіцяли рекрутери, дали дуже годні курси по React.

7. 23 апреля 2021

Видно, що в кінг старі працюють молоді рекрутери, які першочергово почали працювати під ІТ і онлайн маркетинг, а не ті, хто лиш “перевзувся” під діжитал, і як часто буває серед місцевих рекрутерів, на ділі нічого у цьому не шарять. Щоправда, мені не сподобалось, що кожен раз, як треба було йти на контакт із їх представниками, проходити різні стадії співбесіди, зі мною щоразу спілкувалися інші люди, з якими потрібно було наново знайомитись і розказувати з нуля історію свого професіонального експіріенсу.

8. 18 января 2021

Приємно здивований, що рекрутер від Кінг Стар Альянсу не робив вигляд, що зацікавлений кейсами моїх робіт, а реально розумів, про що я говорю і приймав активну участь у діалозі. Я розумію, що основний напрям цієї агенції — це саме айтішні позиції, проте не кожен рекрутер нормально розуміється у тому, що як працює внутрішня кухня розробників. Ви непогано підняли планку.

9. 14 января 2021

Наразі працюю PM-ом. На цю роботу спочатку прийшла у якості аккаунта, на вакансію мене запросили спеціалісти рекрутингової компанії Кінг Стар Альянс. Через 8 місяців мене перевели на проджекта. Із рекрутерами спілкуюся й до нині, навіть після мого працевлаштування вони продовжували цікавитись, як проходять мої справи на новому місці. Загалом, у співпраці з Кінг Старом найбільше сподобався їх швидкий зворотній зв’язок.

10. 29 декабря 2020

Чувство юмора спасает ситуацию. У меня на собеседовании случился дичайший факап, но рекрутер King Star спас ситуацию легкими шутками. При чем смеялся не НАДО мной, а СО мной. Может это лично мне повезло, что попался топовый рекрутер, а может в самой компании King Star Alliance принято так работать. В любом случае, сотрудничеством доволен и другим фирму могу порекомендовать.

11. 7 декабря 2020

King Star Alliance допомогли мені влаштуватись сисадміном приблизно півроку тому. Нарікань на роботу нема, рекрутери Кінг Стару досить ретельно вивчали мої скіли, резюме та рекомендації, також перепитували мене щодо очікувань відносно робочого місця, умов праці і т. д. Тому до нової роботи виявився готовий, відчуваю себе на своєму місці.

12. 27 ноября 2020

Методи роботи від King Star Alliance явно не схожі на ті, які склалися у нашому місцевому рекрутингу. Більше схоже на те, що розповідають про відбіру працівників у Гугл. Не знаю, чи це умісно в українських реаліях. У нашому ринку праці звикли до чогось більш простішого, проте спостерігати за їх роботою цікаво.

13. 8 ноября 2020

Проходил у них собеседование на должность тестировщика приложений. Вопросы задавали только по навыкам и практическим знаниям. По тестовому ответили через 3 дня, как и оговаривали с рекрутером. Оцениваю работу агентства на 10 из 10

14. 7 октября 2020

Хочу відміти правдиву інформацію, яку рекрутер розповідає про умови праці та інші моменти, які Ви можете напряму запитати і отримаєте чесну відповідь.
    Вони виступили мені у ролі друзів і підібрали саме ту роботу, яку я хотів)))

15. 5 октября 2020

Кинг Стар Альянс подобрали мне хорошую вакансию и «Мою» компанию, в которой работать приятно и где я нашла много друзей и каждое утро бегу на работу с удовольствием))
    Они правда задают много разноплановых вопросов, собеседование как разговор с психологом) Но в итоге они понимают в каком коллективе Вам будет в кайф работать.
    Спасибо???

Добавьте зарплату в компании King Star Alliance

Добавить отзыв о работодателе King Star Alliance

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании King Star Alliance?