Клуб Кераміки

«КЛУБ КЕРАМІКИ» пропонує будівельні матеріали тільки найвищої якості, провідних світових виробників. Ми ретельно підходимо до вибору постачальників і працюємо тільки з лідерами галузі — законодавцями моди у світі керамічної плитки, сантехніки і меблів для ванних кімнат.

Отзывы о работе в Клуб Кераміки, зарплаты

1. 25 января 2022

Клуб Кераміки — моя друга родина. Прийшла сюди 3 роки тому і навіть не думала, що зможемо налагодити такі тісні стосунки. Колектив — вогонь. Завжди порадять, підтримають. Сама організація побудована на принципах взаємодопомоги, спільного зростання. Зарплату працівникам переглядають кожні 6 міс. Є знижки на всі товари магазину.

2. 30 декабря 2021

Хороша компанія з дуже позитивними співробітниками та керівництвом. Дізналась тут багато нового про світ будівництва та інтер’єру, заробила непогану суму, знайшла хороших друзів. Одна із найкращих компаній України.

3. 25 ноября 2021

Веселая команда, прогресивная компания и достойные условия труда. Выплата денег дважды в месяц. Отпуск оплачиваемый. Также можно взять неоплачиваемый отгул или отпуск.

4. 25 октября 2021

Дуже радий, що потрапив на свою першу роботу саме в «Клую Кераміки». Думав попрацювати тут кілька місяців, а залишився на 2 роки і поки що змінювати місце праці навіть не думаю. Гарна зарплата, чудові умови роботи, веселий колектив, вчасна оплата праці та модиваційна система. Чи треба чогось більшого? Усім хто вагається, раджу спробувати хоча б кілька місяців.

5. 21 сентября 2021

Хороша компанія, в якій працює дуже дружній колектив. Погоджуюсь з Юрієм, керівництво і правді доволі лояльне. Своїх ніколи не кидають в біді. Усім працівникам знижки, безкоштовні гарячі напої, а також виїздні заходи, корпоративи.

6. 2 августа 2021

Доволен работой в компании "Клуб Керамики". Очень дружелюбный коллектив, лояльный руководителя, который хочет чему-то научить. Зарплата всегда своевременная. Есть система скидок и премий.

Добавьте зарплату в компании Клуб Кераміки

Добавить отзыв о работодателе Клуб Кераміки

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Клуб Кераміки?