Крам

comment Отзывы: 4
location_on
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату 🔔  Подписаться
verified_user
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Хто ми є? Ми — дружня драйвова команда позитивних людей.
Ми — ті, хто допоможе вам зберегти найприємніші моменти про події та подорожі.
«Крам» — це мережа крамниць. У нас ви знайдете незвичайні, яскраві та навіть екстраординарні сувеніри та подарунки на всі смаки та вподобання.

Отзывы о работе в Крам, зарплаты, вакансии

  1. Гость
    18 Май 2026

    Якщо є бажання мати роботу то ідіть прямо в магазин бо через відділ персоналу влаштовуватись то жах
    Організація відсутня
    Роблять все на *** як кажуть
    Рекрутер Олеся не шарить ні по умовах ні по зп того ідіть прямо до керівника магазину Вас точно не загублять , нададуть всю інфу яку треба і не будуть морозити по місяцю з фразою» ми подзвонимо»
    Взагалі дивно коли керівнику все ок а hr вимахується

  2. Гость
    17 Апр 2026

    Професійність рекрутера то просто жах
    Якщо не помиляюся звати Олеся
    Ну це треш
    Домовилися поспілкуватися о 9:00
    Телефоную — вона ще не в офісі і не може розмовляти о 10.00 теж не може
    Офіційне оформлення не з першого дня а через місяць
    Вакансії висять , а людина наче і не потрібна
    Якщо це на рівні розмови таке відношегня то що на машазинах уявити страшно

  3. Гость
    19 Май 2025

    Ставлення — жах, графік — жах, ЗП щоб мати якусь більш-менш треба відпрацювати хоча б 200+ годин в місяць (звичайному п-к платять 70 грн/год, ст. п-к — 75 грн/год, касиру — 80 грн/год + бонусна частина +- 1-2к в місяць), списання просрочки, побитого і тд з працівників — норма (списали з мене 3к з ЗП). Є година обіду, але з змінами 10-14,5 год не рятує. Сідати не те що не можна, нема де (хіба на складі). Взимку потрібно вдягатись як сніговик в 5 шарів одягу бо економлять на обігріві. Х-ня одним словом. =)

  4. Гость
    21 Фев 2025

    Бачила, що вакансія висить вже давно, але все ж вирішила відгукнутися. Дарма, рекрутерці очевидно було шкода навіть тих 5хв, які вона виділила, щоб провести телефонне знайомство, коли зрозуміла, що ми не сходимося в певних моментах. Дякую, що хоч на* не послала)))

Все зарплаты добавляются анонимно

Добавьте зарплату в компании Крам

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв Оцените работодателя Крам: расскажите о плюсах, минусах, условиях работы и атмосфере в команде.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Оставить отзыв