Lingo Education

Lingo Education

Lingo Education — це високоякісна школа іноземних мов, яка надає найкращі можливості навчання і розвитку для наших студентів. Ми пропонуємо широкий спектр програм навчання, включаючи онлайн і офлайн формати, щоб забезпечити комфорт і доступність для всіх наших студентів.

Отзывы о работе в Lingo Education, зарплаты

1. 30 апреля 2024

Працюю в компанії майже рік. Задоволена умовами, керівництво уважне, та завжди дослухається до порад та потреб своїх співробітників. Чудова бонусна система, керівництво вміє правильно та дієво мотивувати команду для досягнення цілей. Приємний, молодий колектив амбіційної молоді.

2. 22 марта 2024

@Гость, Вітаю авторе відгуку,

Ми дуже шкодуємо, що ваш досвід співпраці з нами виявився настільки негативним. Наша мета завжди була надавати якісні послуги і створювати сприятливі умови як для працівників, так і для клієнтів.

Ми розуміємо ваше розчарування і обіцяємо вивчити всі вказані вами питання докладно. Будь ласка, будьте впевнені, що ми серйозно ставимо до всіх зазначених проблем і вживемо всіх необхідних заходів для їх вирішення.

Якщо у вас є додаткові питання або зауваження, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди готові до діалогу та вирішення будь-яких питань.

З повагою,
    Команда «Lingo Education»

3. 22 марта 2024

@Гость, Шановний автор відгуку,

Хочемо висловити наші співчуття з приводу вашого негативного досвіду. Ми завжди прагнемо створити комфортні умови для наших працівників і клієнтів, тому дуже шкодуємо, що ви зіткнулися з такими проблемами у співпраці з нами.

Щодо вашого зазначення про відсутність офіційного працевлаштування та оплати за відпустку, ми беремо це до уваги і обов’язково розглянемо питання вдосконалення наших трудових умов.

Щодо ваших зазначень щодо повернення коштів клієнтам, а також працевлаштування менеджерів, ми також вивчимо ці питання та зробимо необхідні кроки для виправлення ситуації.

Щодо інформації про юридичну відповідальність, ми завжди дотримуємось законодавства та готові співпрацювати з усіма компетентними органами.

Ми розуміємо, що ви вирішили поділитися своїм досвідом, і хочемо вас запевнити, що ми серйозно ставимо до всіх зазначених проблем і зробимо все можливе, щоб виправити ситуацію.

З повагою,
    Команда «Lingo Education»

4. 6 марта 2024

Не йдіть сюди працювати, це просто развод що клієнтів(з приводу «якісного навчання»), що працівників. Ніхто не дає ніяких гарантій, працюєтє на свій страх і ризик. Ну, а в кінцевому видапку вас просто можуть кинути на гроші і не заплатити нічого, почнуть просто вас морозити. Справжні шахраї, які шукають на короткий час працівників, щоб було легко від них збагритись і не платити.

5. 4 января 2024

Не рекомендую викладачам і людям які хочуть там працювати через те що:
    Для працівників і викладачів:
    • Ніякого офіційного працевлаштування — це означає ви не знаєте чи отримуєте гроші за роботу і коли вас звільнять.
    • Оплати за відпустку немає.
    • Постійні маніпуляції, скарги, зауваження зі сторони керівництва.
    Для клієнтів:
    • Повернення грошей клієнтам не існує.
    • Менеджерам довіряти не рекомендую, вони працюють не офіційно.

Усім займаються два брати:
    Петро Мартин
    Іван Мартин 0990647704

Повністю відмовляються від усіх юридичних відповідальностей, тому рекомендую зайнятися цією конторою податковій.

Добавьте зарплату в компании Lingo Education

Добавить отзыв о работодателе Lingo Education

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Lingo Education?