Логістик Юніон

Логістик Юніон

, ,

ТОВ «Логістик Юніон» — логістична компанія, що входить до складу Корпорації «АТБ». Підприємство засноване 01 квітня 2014 року. На сьогодні до його складу входить дев’ять складських комплексів європейського рівня, розташованих у Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі, Львові, Херсоні та Хмельницькому. На сьогоднішній день на підприємстві працює більш ніж 5000 осіб.
У зв’язку зі збільшенням кількості магазинів мережі АТБ постійно збільшується і кількість розподільчих центрів.
Тільки професіоналізм та задоволеність роботою покладено в основу процвітання нашої Компанії.
Взаємна повага та відповідальність за виконання прийнятих на себе зобов’язань — основа взаємодії та розвитку партнерських відносин між співробітниками та керівництвом Компанії.
Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю з Вами, тому ми вдосконалюємось та надаємо можливість для максимального розкриття Вашого потенціалу.

Отзывы о работе в Логістик Юніон, зарплаты

1. 30 августа 2023

Построили новый масштабный склад недалеко от самого города где живу, пишу отзыв спустя 2 месяца увольнения — при увольнение сказал отзыв будет готов сразу . В пару словах о всех людях которые там работают — это отличники некоторые преуспели настолько что заняли 1 из высокооплачиваемых должностей . Имея должность грузчик в этой компании при старте функционирование склада 2 месяца зарплата стабильно от 20 тысяч до 27 . Жаловаться могут все но лучше не жаловаться так как в нашей стране ты в любом случае пойдешь в магазин АТБ за дешёвыми макаронами и будешь кушать их как будто ты находишься в ресторане добавив в них ещё кетчуп который обойдется тебе в пару грн. ты будешь доволен , не будешь искать другой магазин или другую работу — выбирай АТБ . Если интересует график , какие свободные места в компании то однозначно позвони или приди на собеседование — там ты получишь всю информацию .

Добавьте зарплату в компании Логістик Юніон

Добавить отзыв о работодателе Логістик Юніон

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Логістик Юніон?