MTA, мережа магазинів цифрової техніки

MTA, мережа магазинів цифрової техніки

, ,

Ми, компанія МТА, —
національна мережа магазинів та сервісних центрів цифрової техніки, а також швидкозростаючий та технологічний інтернет магазин MTA.ua.
Чим ми відрізняємося від інших?
Виконуємо обіцянки. Нам однаково цінна довіра нашого співробітника, клієнта або партнера, ми будуємо довгострокові відносини.
Продаємо якісний товар і послуги. Ви зможете пишатися тим, що робите та отримуватимете приємні відгуки і вдячність клієнтів
Навчаємося та розвиваємося. Ви гарантовано зростатимете як професіонал та як особистість, і звичайно будете більше заробляти
Сильна команда. Адекватні керівники, які слухають, чують і цінують своїх людей.
Відкрите, комфортне середовище. Ми заохочуємо сміливість бути собою і говорити свою думку, ініціативу, прозорість та вільне спілкування.
Чому «МТА»?
Більше 10 років ми «товаришуємо» з технікою і технологіями і головне — будуємо сервіс, рівень якого дивує наших клієнтів. Ми прагнемо перевищувати очікування, давати можливість відчути справжні, живі людські відносини і створювати доверу.
Це дозволяє нам дарувати радість і самим отримувати задоволення від того, що ми робимо.
Тому якщо вам теж подобається створювати справжні цінності, досягати поставлених цілей, цінуєте надійність та професіоналізм — приєднуйтесь до нас!
В класній команді перемагати простіше;)

Отзывы о работе в MTA, мережа магазинів цифрової техніки, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании MTA, мережа магазинів цифрової техніки

Добавить отзыв о работодателе MTA, мережа магазинів цифрової техніки

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании MTA, мережа магазинів цифрової техніки?