Нефтегаз Украины

Нефтегаз Украины

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” є провідним підприємством паливно–енергетичного комплексу, однією з найбільших компаній України. Загальна кількість працюючих на підприємствах Компанії складає 175 тисяч осіб, що становить близько 1% працездатного населення країни.

Отзывы о работе в Нефтегаз Украины, зарплаты

1. 9 апреля 2024

Яка зарплата у охоронників Нафтогазбезпека? Що в ходить в посадові обов’язки? Працевлаштування по трудовій книжці?

2. 6 июня 2023

Під час співбесіди в АТ «Укртранснафта», що належить до групи Нафтогаз, керівник відділу закупівель цікавилась не професійними якостями, а наявністю дітей та сімейним станом. На відмову відповідати на питання що не стосуються роботи, зауважила: » ну понятно,у нас вже одна така була, потім пішла в декрет і забрала з собою посаду».
    Що малось на увазі під «забрала з собою посаду», чи то відсутність можливості дерибанити ФЗП, чи керівниця відділу закупівель цією структури якась недо-жінка і недо-людина, яка ненавидить дітей і людей у яких є сімейне життя, бо у самої щось не склалось, встановити так і не вдалося.
    Скаргу на поведінку цієї особи проігнорували i HR і комплаєнс служби.
    Очевидно що Нафтогаз проводить співбесіди для створення видимості відбору.
    Якщо вирішите все ж піти на співбесіду, то рекомендую йти з увімкненим диктофоном. За дискримінацію при відборі світить штраф у 65 тис.грн, про репутаційні ризики звісно не йдеться, бо репутація у структури і так не дуже світла.

3. 3 мая 2023

читаю відгуки і просто в шоці , цей*** якого кличуть О*** Евгеній Анатольевич ще працює і його не поперли з роботи за гулянки під сукнями у колектива , гіршого працівника мабудь нема ! таке * що капець , але винних зразу знаходить і починає я не я … дурень на всі 100 . ше в Лубнах вона афери крутило з закупівлями та*** ….бідося якась , виженіть його і зразу віділ запрацює без помилок!!!

4. 10 апреля 2023

Був неприємний досвід спілкування з HRD Романом Борисенко. Це людина,яка сама не розуміє що і кого шукає в команду. На співбесіді (3 етап) не зміг сформулювати і описати бізнес-проблеми,які мав би вирішувати спеціаліст якого вони шукали.На мої прямі питання відповідей не мав.Замість цього,Роман гуглив мої попередні місця роботи і розказував, що будь-хто вміє висувати гіпотези і працювати в Excel (це те що стосувалось вакансії).
    Мені невідомо,час скількох ще людей було витрачено даремно,та за тиждень мені повідомили, що прийняли рішення не наймати НІКОГО. Що це було і навіщо? Можливо під час співбесід фахівці Нафтогазу просто черпають досвід,а потім видають вищому керівництву ідеї за свої, або економлять на навчанні…
    Прийміть цю інформацію до уваги,якщо вас теж маринуватимуть не плануючи наймати на роботу НІКОГО.

Мені здається, що така кількість відкритих вакансій у Нафтогаза або Укренерго, це умови або для демонстрації західним кредиторам, які вони прозорі ітд. А роботи там немає стільки, головне черговий кредит отримати.

5. 13 февраля 2023

6. 31 декабря 2021

@ Гость , дякую за інформацію, це приємна новина

7. 28 ноября 2021

@ Гость , для вашого спокою, Олексія вже звільнили. Здається він сам не зміг впоратися зі своїми завданнями

8. 15 ноября 2021

У компанії дуууже дивний підхід до пошуку робітників або ж вони проводять співбесіди для галочки,а беруть на посади «своїх» людей.
    До прикладу: у мене була онлайн співбесіда з рекрутером Антоном Срібним та керівником відділу закупівель Олексієм Ботте.Відео не ввімкнули ні один ні інший,з самого початку Олексій почав переконувати мене що я не впораюсь з роботою бо не маю релевантного досвіду. Це було дуже дивним,оскільки резюме було правдивим і за відсутності підходящого досвіду мало б бути або проігнорованим або відбракованим при первинному скринінгу.
    Після мого зауваження Олексій ще трохи намагався самостверджуватись і ставити рандомні питання по термінології що стосувалась моїх попередніх місць роботи,хоча не міг дати жодної відповіді на конкретні питання про об’єм роботи на вакантній посаді та як планують передавати справи. Також коректними для Олексія чомусь здавались питання чи я не є «бігуном», та чи рішення про звільнення було самостійно прийнято чи мене попросили.Проста відповідь що рішення про звільнення було прийняте у зв’язку з систематичним перевантаженням та 12-годинним робочим днем,Олексія теж не задовольнило і він виніс вердикт що у мене очевидно проблеми з тайм-менеджментом.
    Рекрутер дав звороний зв’язок через Email та попросив виконати тестове завдання яке мало б зайняти 15 хв (тут уже заради цікавості хотілось подивись на завдання з яким я не впораюсь за версією Олексія). У разі готовності,Антон просив йому зателефонувати для відправки тестового,в листі вказавши телефон приймальні,звісно без внутрішнього коду,себто телефонувати Антону потрібно було в рельсу.

Підсумовуючи вищеописане, можу зробити висновок що Олексій або неадекватний або недолюблений, а на роботу,яка йому явно не подобається, був влаштуваний по знайомству.
    Щодо професійності рекрутера і процесу рекрутменту загалом вирішуйте самі.
    Сподіваюсь мій відгук допоможе комусь не витрачати час даремно.
    А Олексію і Антону бажаю тривалих пошуків роботи та таких же як вони непрофесійних людей на шляху.

9. 11 августа 2021

Удивительно! Сотрудники Нафтогаза смотрят мое резюме в течение двух недель каждый день и даже по несколько раз в день, а не звонят. Хотя бы позвонили для приличия.

10. 11 августа 2021

Сотрудники компании Нафтогаз! Расшифруйте мне,пожалуйста, почему мое резюме смотрите на hh/ua каждый день и даже по нескольку раз в день , а на собеседование не приглашаете?Даже не понятно

11. 10 июля 2021

@ Роза , @ Роза , не занимайтесь обманом ! Как по мне это не компетентный и пошлий человек. Не знаю как за 20 лет компания не увидела в нем врага компании , который всегда ищет оправдание в своей плойхойй работе а, а то и вовсе перекидывает на других ! Вам не стыдно прикрывать такого лба !) Руководству давно уже нужно обратить внимание на его работу !!! У его что не спроси то виноват кто-то , интересно почему так ??? А випивший он давно ходит еще с Лубнов, и это не новость .всем сотрудницам предлагает продвижение по службе.

12. 18 мая 2021

А где найти блат? Хочу устроиться на работу )

13. 16 апреля 2021

@Роза, Аргументы притянуты за уши . Явно прикрываете по нетпонятной причине. Помню еще в Лубнах жена Жени в конце рабочего дня приезжала как драйвер и забирала бездиханное тело своего мужа после ну очень тяжелого рабочего дня) уверен что ничего не изменилось с тех пор все таки 20лет как в системе )))

14. 7 апреля 2021

Отмосфера очень хорошая, зарплаты выше всех, поэтому все сидят тихо и не жалуются.

15. 30 марта 2021

Подскажите,пожалуйста,какая атмосфера внутри компании,отношение руководства к сотрудникам,зар. плата — стабильность ее выплаты, интересует отдел снабжения.

16. 26 февраля 2021

а юротдел как там , хороший?

17. 25 февраля 2021

@David, Добрый день, прочитав пост David Я просто ошалела, не осталось ни каких сомнений в том кто такое мог написать. Но обо всём по порядку. 1. Пост появился сразу после выяснения между Евгением и Назаренко Ксенией Игоревной, кто должен делать работу по зоне её ответственности. 2. По поводу выпивки Ксения наверное не знает, так как только пришла работать в ОГТСУ из НАКа, что Олифиренко ездит на работу на автомобиле. 3. По поводу склонения своих нижестоящих подчинённых, у Евгения на момент написания поста не было подчинённых. 4. По поводу тупого — работает в Системе около 20 лет и Все колеги кто его знает так не думают. 5. По поводу компетенции Начальника отдела консолидированной финотчетности НАК Нефтегаз Украины Назаренко К. И. есть интересная статья https://delo.ua/opinions/jak-golova-pravlinnja-nak-naftogaz-ukrajini-andr-377993/ так понимаю что скорее всего нужно было срочно бежать с НАКа чтобы не нести ответственности по поводу фальсификации данных отчётов перед НАБУ

18. 18 февраля 2021

David :
    Хочу сообщить руководству о некомпетентных работничках на должностях начальников. Речь пойдет об Олифиренко Евгении Анатольевиче ! ПРОШУ !!! Обратить внимание на данную особу которая думает на работе только о выпивке и о *, склоняя своих нижестоящих подчинённых на то и на другое. будет не корректно указывать имена по причине, что некоторые замужние и готовы ради места на работе пойти на многое с этим озабоченным тираном! которого нужно гнать в шею ! Мало того что тупой и ищет постоянно крайних в своих недоработках, так еще и ходит на работу как в публичный дом и получает за это деньги (

Точно) помню такое 2-х метровое чудо , любитель пошлые анекдоты вместо работы рассказывать и пообсуждать сотрудниц .

19. 13 января 2021

20. 31 октября 2020

После аудита сладкие вакансии появятся с зп под полмиллиона в месяц или все на население спишут?

21. 19 сентября 2019

есть вакансии в отдел продаж или что-то похожее. Интересует атмосфера внутри, начальство, коллектив, режим работы, пунктуальность и т.д. Кроме того, есть ли какие-то льготы или условия как для госслужащего?

22. 23 мая 2019

@гость, нет, не все. но если без блата — впахивать будешь за семерых (тех, что по блату)

23. 23 мая 2019

@Гость, от 20 стартует

24. 14 февраля 2019

ребята если не секрет скажите какая минимальная зарплата у работника отдела этой компании в 2019 году,на первом году работы ?

25. 20 августа 2017

тут всё по блату или по очень большому блату ?

26. 17 июня 2014

Какие могут быть отзывы, где зарплата от 10ки плюс 100% премия к каждому празднику.

1. 18 февраля 2021

David :

2. 25 февраля 2021

Охранник 1
Руководитель колл-центра 1
Финансовый менеджер 1

Добавьте зарплату в компании Нефтегаз Украины

Добавить отзыв о работодателе Нефтегаз Украины

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Нефтегаз Украины?