Ochnik Ukraina Sp. z o.o.

Ochnik Ukraina Sp. z o.o.

Marka OCHNIK gości na polskim rynku od przełomowego roku 1989. Nasza 30-letnia historia bierze swój początek od skromnego pragnienia posiadania skórzanej kurtki, które z czasem przerodziło się w wielkie marzenie o rodzinnym przedsiębiorstwie zdobywającym uznanie dzięki wyrobom najwyższej jakości.

Obecnie OCHNIK to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek oferujących galanterię i odzież skórzaną. Naszą najnowszą propozycją jest kolekcja tekstylna obejmująca nie tylko okrycia wierzchnie, ale także szeroki wachlarz odzieży lekkiej. W swojej ofercie posiadamy również nowoczesne walizki oraz akcesoria podróżne. Nasze produkty wyróżniają się doskonałą jakością, niepowtarzalnym wzornictwem oraz perfekcyjnym wykończeniem.

Celem naszej działalności jest nie tylko budowanie silnej i rozpoznawalnej polskiej marki, ale też tworzenie kultury organizacyjnej opartej na wzajemnym szacunku, uczciwości i zaufaniu. Cechuje nas troska o otoczenie oraz gotowość do wspierania tych, którzy potrzebują pomocy.
Twórcami sukcesu marki OCHNIK są nasi Pracownicy. Dołącz do naszego zespołu!

Отзывы о работе в Ochnik Ukraina Sp. z o.o., зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Ochnik Ukraina Sp. z o.o.

Добавить отзыв о работодателе Ochnik Ukraina Sp. z o.o.

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ochnik Ukraina Sp. z o.o.?