Ортомедіка Груп

Ортомедіка Груп

, ,

Національна мережа ортопедичних салонів.
ORTOMEDICA— нова мережа салонів медтехниці та ортопедіі, яка об’єднує найкращих знавців та стрімко зростає і розвивається!

Отзывы о работе в Ортомедіка Груп, зарплаты

1. 9 сентября 2023

Я знаю цю команду ще з Медтехніки. Деякі дівчатка які пішли зі цим директором дійсно класні, але більшість — це дійсно курятнік (зміїний до того ж). І сам директор підтримує цю атмосферу. В мене залишився великий і неприємний досвід роботи з цими людьми. До речі після роботи з цією командою (особливо з цим директором, який заробив собі на бізнес потрошки підробляючи на знижці іноземного постачальника в Медтехніці), будь яка інша компанія стає манною небесною. Не раджу!

2. 2 августа 2023

Директор один з тисяч, який вникає у кожен процес, та дійсно розуміє його. Саме тому з ним і пішла вся команда далі, будувати нову компанию. А тим хто залишився тільки й залишається казати що він не такий. Таких керівників ще треба пошукати. Та й колектив дуже стабільний. 90% команди працює з початку ,звільняються, тільки ледачі або справді по життєвих обставинах. Якщо хочешь працювати цікаво то офіс з виглядом на Дніпро буде бонусом. Якщо ледачий то звісно будь який офіс буде гімно..але то питання не до офісу

3. 19 июля 2023

Підтримую відгук і про барижну, і про курятник, і про зачуханий офіс, де 20 людей на 1кв метр.І про стажировку, і про сумісництво декілька посад в одній… І колектив там теж, якраз для барижного курника. Такий брехливий колхозстайл з непонятними амбіціями.Самодури , які не зложать собі ціни в базарний день.Не витрачайте свій час, не ходіть туди.

1. 2 августа 2023

Нашій компанії всього 2 роки. Один з яких, припав на час війни. За цей час ми відкрили 35 магазинів в різних містах України, створили позитивну репутацію серед покупців та партнерів.

Так, можливо, зараз у нас не найкращий офіс. Але ж чи правильно ми розставили пріоритети?

У нас — найкращі магазини. У нас — найсучасніший сайт. У нас — жодного разу не було затримки по зарплатні. У нас — кожен член команди отримав підтримку під час найстрашніших днів війни. У нас — немає боргів перед партнерами, постачальниками та орендодавцями. У нас — працюють найкращі спеціалісти своєї справи, яких ми безмежно цінуємо. Ми працюємо чесно, підтримуємо ЗСУ (бо це зараз у пріоритеті), та швидко розвиваємося.

Було б дійсно образливо, якщо б цей відгук залишив хтось з працівників. Але ні, наші працівники нічого поганого написати не можуть. Дивно те, що негативні відгуки пишуть люди, які ніколи у нас не працювали, і нічого не знають про нашу компанію.

Дякуємо, що приділили нам свій час.

4. 14 июля 2023

Барыжная компания.офис бомжацкий, сидят друг у друга на головах,и подыскивают новый офис, ещё страшнее этого задержанного, в нии))предлагают для начала пройти стажировку, неделю-другую, а потом якобы оформить)) человек прийдет, выполнит определённую работу, ему зам2 недели оплатят копейки или вообще ни фига, а потом прийдет другой [вырезано])) не видитесь и не тратьте время на собеседование

1. 2 августа 2023

Шановна Алена, офіс — це обгортка. Колись ми зробимо свою обгортку. А зараз — ми якісні з середини, і пишаємося цим!

Що до стажування, взагалі не розуміємо у чому проблема? Стажування завжди оплачується з боку компанії, при чому оплачується на тому рівні, як і оговорена зарплатня. Якщо Ви проходите декілька днів стажування, і нам не підійшли — то ми оплачуємо Вашу роботу і чесно прощаємося. І це один із факторів який вирізняє нас з поміж інших компаній тому що у більшості стажування не оплачується. Ми не маємо приймати на роботу спеціаліста, кваліфікація якого нам не підходить.
      Бажаємо знайти роботу, яка буде гідна Вас.

5. 9 июля 2023

До уваги шукачів роботи, не тратьте свій час та нерви на цей курятник. Якщо коротко:не має єдиної системи та політики, крім казочок. Риба гниє з голови+сумасброд з 10 начальників: один в ліс другий по дрова, некорректне відношення начальства, яке шукає крайніх на кого перекинути свою безтолковість і безвідповідальність.
    Порушення трудових та інших норм законодавства, не вміють працювати по чесному. Позитивні відзиви покупців на сайтах накручені ботами. Оформлення на мінімалку, обіцяні сірі доплати під настрій, як вже вислужитесь перед «барінами», які знайдуть за що штрафувати чи зробити винним

Ой нинадо. Работает в данном магазине моя мама, зарплата вовремя, с этим все ок, не обижают, чего не скажу про ее прошлую работу- так что бывает хуже. В Ортомедике ещё все хорошо. А про 10 начальников и отношение странное — действительно в этом что-то есть.Каждому свое.

6. 17 июня 2023

7. 31 марта 2023

Я знаю директора этой компании и его сестру. Это гремучая смесь. Ранее работал в Медтехнике — заработал на скидках от основного поставщика и открыл свою компанию. Еще по Медтехнике — очень нечеловеческое отношение к людям. Никому не советую. Очень специфические люди, некорректное отношение к сотрудникам и очень большое уважение к себе!

8. 29 декабря 2022

Днепр. Хотел поработать в данной компании на должности контент-менеджера. Данная вакансия висит наверное уже полгода. Требования там попросту неадекватные, обязанностей как минимум на троих, никто явно не способен столько знать и уметь, да и физически успеть выполнить всё что требуют, не реально, а если и реально, то столько не заплатят.
    Ну раз висит вакансия полгода, я всё-таки решился попробовать, авось повезёт. Предложил свою кандидатуру и задал попутный вопрос: а почему вы никого не взяли за столько времени? Ответ был "все ходят работать удалённо, а нам нужен сотрудник в офис". Я сказал что готов работать из офиса, выучить всё, чего не знаю и показать себя.
    Это было в начале декабря, до сих пор ответа нету, вакансия висит дальше. Так вот в чём смысл вывешивать подобные вакансии и никого не брать? Зачем людям головы морочить? Зачем в обязанности контент-менеджера совать ещё и обязанности менеджера по коммуникациям, по работе с клиентами, SMM-менеджера? У нас есть такие спецы, что вакансия висит полгода?
    Я очень сильно разочарован!

Добавьте зарплату в компании Ортомедіка Груп

Добавить отзыв о работодателе Ортомедіка Груп

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Ортомедіка Груп?