Парасоля

Парасоля

Твої онлайн-бухгалтери

Отзывы о работе в Парасоля, зарплаты

1. 7 января 2024

@Ляля, нарешті зрозуміло звідки ростуть ноги відгуків, які нічого спільного з мою компанією не мають! Отже нешановна пані яка тепер опікується колишнім чоловіком, якому з тюрми важко досягати мене, наймати адвокатів для обкрадання моєї дитини, слідкувати за мною, погрожувати) Треба хоч трохи мати уяву про того, про кого пишеш, а не зі слів свого бойфренда) Тепер я звернуся в кіберполіцію і розберусь і з ув’язненим і з тим, хто йому допомагає!

Для тих, хто читає цей крінж: нічого спільного з моєю роботою ця писанина не має, собака гавкає — караван іде! І пора розібратися із цим за допомогою правоохоронців!

2. 26 сентября 2023

Світлана Новоженова :
    Я власник компанії, про яку власне написаний цей дикий відгук. І я не можу змовчати, тому що це настільки не відповідає дійсності, наскільки можна це собі учвити.
    Про мою токсичність і брехливість. Скоріше за все мова йде про мою жорсткість і прямоту. Я розумію, що це малоприємно але так буде.
    В нашій компанії з початку роботи працівника рекомендовано не зближатися і не дружити дуже тісно. Це навантаження і що б мати можливість 8 годин в день бути в жіночому колективі, треба бути трішки на відстані. Саме для цього всі в компанії звертаються один до одного на Ви, про це знають всі наші партнери і клієнти. Тому відгук лишала людина, яка зовсім цьооо не знає, адже про це я говорю ще на співбесіді.
    Щодо алкоголю. Ми випиваємо, як всі нормальні людини. Всі Дні народження святкуємо і іменини, Новий рік і День бухгалтера. Це в основному в офісі і часто наші клієнти потрапляють на келих вина. Коли в місяць багато Днів народжень, ми пропонуємо іменинникам обрати один день і разом відсвяткувати. У нас ніколи не було п’яних в офісі, не було історій з цим пов‘язаних і всі наші друзі знають про це. Щодо мого відношення до алкоголю: в цей час коли відгук був написаний (вересень 2021 року) я вже була молодою мамою (дитині було три місяці) і перед цим роки три взагалі не вживала алкоголь. І досі не вживаю адже дитина маленька і потреби в святах я не маю, тим більше війна і не до цього.

Ого, оце корона 🤣 що це за середньовіччя — «не рекомендуємо зближатися і дружити». Це можливо вас взагалі не стосується. Здається кріпосництво давно відмінили. Не чули?
    Купа людей з вами прощалися і згадують вас недобрим словом. Бо ваші понти та пускання пилу в очі це для тупих.
    І знову брехня «в нашому офісі не було гучних розборок» — нащо так нагло брехати? Ну та були ж. І не один раз.
    А щодо вживання алкоголю то смішніщого не чула. Часом не німб над вами засяяв?) чого ви виправдовуєтеся? 😂 невже стало соромно «молодій мамі» — ця фраза взагалі ор 😂😂😂
    Суцільний крінж, а не парасоля
    Робіть ребрендинг- була парасоля — стала дірява шляпа 😜

3. 25 сентября 2023

@Світлана Новоженова, нешановна брехлива і токсична тьотка. Ну в кожному ж реченні брехня. Зарозуміле ставлення до підлеглих, марнославне ставлення до своєї власної супертоксичної та егоїстичної персони. Щодо ставлення до колишніх працівників та взагалі до людей, з яких не має профіту — відверта ви рагулівна. Прикривати свою ницість пафосними словами це ви ловко вмієте. Облити брудом, попити крові, зневажати інших людей за те що вони деколи просто люди — о, тут у вас майстерно. Щодо скандалів з клієнтами — може варто зазирнути в пошук — там є і скандальні відео і навіть судові позови на ваше імʼя. Бо ви злодійка. Обікрали свого колишньго чоловіка, який судиться тепер з вами. Всі довкола вас терпіти не можуть. І губи ваші качині вам геть не пасують. Ну і наостанок — може вже досить всюди ліпити про свою дитину — вона нікому крім вас не цікава.

4. 28 октября 2022

Щодо скандалів клієнтів: в роботі буває різне але в нашому офісі ще не було гучних розборок. Ми завжди намагаємося спокійно вийти із складної ситуації і завжди на боці клієнта. Тим більше, що всі донарахування з нашої вини ми компенсуємо нашим клієнтам, тому скандалити немає потреби!

У нас немає пліток адже люди працюють і нічого не ділять. Це теж особливість нашої роботи. Звичайно хтось може бути незадоволеним але якщо не вирішував в офісі своє незадоволення і менеджер не зміг прийняти відповідних рішень, отже не хотів і звільнився мовчки. Має право.

Ну і щодо ніби-то мого вислову «така країна», мабуть це дійсно писала людина, яка мене зовсім не знає! Я ніколи не уповаю на обставини, на країну, а долаю негаразди і допомагаю людям вести бізнес безпечно! Це настільки не в моєму стилі, наскільки може бути)

Ну і наостанок: у нас працювати складно. Робота бухгалтера найскладніша і із-за демпінгу цін іншими бухгалтерами ще й не так добре оплачується, як хотілося би. В нашій компанії завжди були заробітки більші за аналогічні компанії в нашому регіоні. Звичайно є градація по компетенціям і помічник з мінімальними знаннями не отримує як головбух. Ми працюємо 9 років і чимало людей пройшло через наш офіс. Були ті, хто не справлявся або не хотів працювати. Ми попрощалися. Прощалися теж по-різному. Але це вже історія. Якщо робота підходить, людина буде довго співпрацювати.

Прошу не зважати на цей дивний допис і у разі, якщо ви думаєте працювати у нас — задайте всі запитання мені особисто. Мої контакти є в мережі і я не ховаюсь на відміну від цієї людини, яка придумала таку страшну картинку)

5. 30 сентября 2021

токсична та брехлива власниця яка вижме з тебе усі "соки" за копійки. Щоб бути в нормальних стосунках треба бути роботом і прибухувати щоб витримати цю атмосферу. А ще скандали від клієнтів яким приходят шалені штрафи з податкової і на все одна відмазкаь"така країна". санта барбара і кубло пліток

Бухгалтер 1

Добавьте зарплату в компании Парасоля

Добавить отзыв о работодателе Парасоля

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Парасоля?