Pavlyshyn Dental Clinic

Pavlyshyn Dental Clinic

Стоматологическая клиника доктора Руслана Павлишина — це мережа стоматологічних клінік, які надають сервіс по передовим методикам лікування зубів. Клініка у Тернополі знаходиться у самому серці нашого славного міста. Клініка у Києві знаходиться в районі ВДНГ неподалік ресторану «Прага». Наша місія збудувати ефективну команду однодумців для надання професійних спеціалізованих стоматологічних послуги нашим пацієнтам. Приєднуйтесь!)

Отзывы о работе в Pavlyshyn Dental Clinic, зарплаты

1. 30 июля 2023

@Мария,
    Також це хамло не віддає людям гроші, в яких позичив вже дуже давно. Шкода , що ми раніше не взнали хто це такий. Брехло, шахрай та недопрофесіонал

2. 8 сентября 2022

Власник цієї клініки — шахрай, такі довго в Києві не протримаються. Він вважає, що впіймав бога за бороду, і якщо найняв смм-щиків, які накручують йому позитивні відгуки, то може спокійно не платити заробітну плату лікарям та середньому медперсоналу і кидати постачальників. Тому раджу усім потенційним пацієнтам не вірити в ці замовні позитивні відгуки і триматися від цієї клініки подалі, бо професіоналізм там такий самий, як і порядність.

3. 7 сентября 2022

Реально [вырезано] клиника и [вырезано] руководитель… Кидает своих сотрудников.. Для ЗСУ бесплатно))) Да это действительно так, только за все заплатит доктор, который это сделает… Короче не долго ему на киевских хлебах осталось…

4. 11 июня 2022

Телезвезда шоу "Одруження на осліп" и руководитель Клиники Павлишина — мелкий мошенник, который не только обманывает своих клиентов и не имеет ни лицензии ни профессионализма в эстетической стоматологии и хирургии, но и элементарной порядочности… Всех девочек и врачей, которых он набирает в свою Клинику он выгоняет через месяц с упреками. претензиями и естественно…. без зароботной платы, так как официальное оформление в Клинике Павлишина — нонсенс, а платить Вам никто не будет… Не теряйте времени и нервы — ищите адекватную компанию и нормального директора…. к сожалению Руслан Владимирович Павлишин — не тот случай… обходите его Клинику стороной!!!

Ассистент стоматолога 1

Добавьте зарплату в компании Pavlyshyn Dental Clinic

Добавить отзыв о работодателе Pavlyshyn Dental Clinic

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Pavlyshyn Dental Clinic?