Philip Morris Ukraine

Philip Morris Ukraine

ЗАО «Филип Моррис Украина» является аффилированной компанией «Филип Моррис Интернешнл» и лидером украинского табачного рынка. В 2007 году доля рынка компании составила более чем 33%. «Филип Моррис Украина» — это новое производство в Харьковской области, центральный офис в Киеве 9 региональных офисов и 8 складов для дистрибуции, расположенных в Киеве, Одессе, Днепропетровске, Донецке, Львове, Симферополе, Хмельницком и Харькове. Компания производит 14 марок сигарет, включая: Marlboro, Parliament, Chesterfield, Muratti, L&M, Bond Street, Next и другие.

Отзывы о работе в Philip Morris Ukraine, зарплаты

1. 23 апреля 2024

@Ігор Кузьменко., брехун сам все зжер а других звинуватив . Байкар невміняемий.Кромі крику на старшу людину нічого не знає.Скоморох.

2. 22 апреля 2024

Ну якщо реально і чітко подивитись про кого ходять легенди і як охорона відноситься до вас і ким вони вас вважають ви я думаю і сами догадуетесь. Я до теперішнього часу спілкуюсь з хлопцями і прекрасно знаю кого поставили на моє місце. А перше його поставилось до мене в зміну щоб доносити. І там ваша шістка придумувала я тільки можу здогадуватись щоб піти на моє місце. Так він також в цей день був там і заходив туди але про нього ви ні слова не говорили. А зробили крайніми невинних щоб поставити своіх шістірок. Підлабузників і наговорщиків і про це також легенди ходять що ви за людина. І КРИЧАТИ на старшу людину розуму багато не треба. і як начальник охорони ви ніякий. Люди просто дихають легше коли ви не приходите або йдете. ПОВАГИ до вас ніякоі тільки сміх. думаю ви своє призвисько знаете шістка доклала. АЛЕ хлопці з ними не відверті.

3. 21 апреля 2024

Вам Олег Григорович я можу дати також негативну характеристику.Постійні розповіді про фізичні розборки (тому дав в морду прямим правим,а тому підсічку і боковий) говорять про серйозні зрушення в психіці.Рекомендую Вам терміново звернутись до психіатра відносно клінічного лікування.Причім: чим швидше -тим краще для Вас.А відповідно безпідставного на Вашу думку Вашого звільнення то відносно Ваших крадіжок продуктів харчування,чаю цукру,кетчупів,та нечесного ставлення до охоронців,(зібрати їжу після фуршету залишену для охорони і сказати що там нічого не було)-вже ходять легенди!

4. 17 апреля 2024

@Гість.,то походу сам кузьменко або його підлабузник шістірка зьїли а потім звинуватили інших. Стиль такому керівнику

5. 16 апреля 2024

якщо детально проаналізувати роботу охорони на філіп морісі а в особливості начальника охорони який судить за когось. надумує всякі голослівні приводи то він сам веде себе як римський папа а пр суті є простим найманим робітником на зарплаті.і також не сильний роботяга. приходить часто коли захоче і йде коли захоче. з людьми працювати не вміє діє старим радянським методом криком який просто визиває сміх і зневагу.

6. 14 апреля 2024

Читаючи дані коментарі про охорону і сам знаючи людей які там працюють так як я працював з ними можу цілком сказати що в цілому там працювали нормальні люди.Хоча я там пропрацював з ними недовго на Філіп Моррісі довше працював в других місцях. Але що стосується начальника охорони який мене звільнив безпідставно можу дати йому тільки негативну характеристику. Говорить одне робить друге. Придумує всякий негатив. Людям з ним дуже важко працювати. Постійно кричить веде себе грубо вважає себе пупом землі.Але зі сторони охорона з нього сміється.Просто не хочуть зв’язуватись так як роботу бережуть.Говорить одне робить друге.Не хотів би я більше працювати з такими керівниками.

7. 11 апреля 2024

Цю людину звільнили за те, що він вкрав продукти харчування з холодильника загального користування,який сам спав на зміні на посту з 19.00год. Не реагував на зауваження,не виконував прямі обов’язки охоронника, а саме просто сидів на одному місті за нормальну зарплату. І тепер обливає брудом охоронну компанію.

8. 5 апреля 2024

Имею большие претензии к нанятой охране. Хотя єтот вопрос был бы более рационален к Бескоровайному ну да ладно.смотрю я на это и просто нет слов. понабирали охранников старых дедушек которым по 70лет и они спят все время. начальник охраны кузьменко неадекватный тип который все время кричит на людей. там есть русскоязичные охранники он орет матюкаеться на них.МЫ Приехали с Харькова и нам тяжело сразу перестроиться хоть мы и стараемся а тут такое.Крик мат Постояно что то пропадает. постоянно крики разборки среди охранников. Понабирали стариков которые спят на ходу. А еще и неадекватный начальник охраны.

9. 10 марта 2024

@Гость, стільки вати, як на харківській фабриці,треба ще пошукати. Взагалі не здивуюся, якщо ці «наразі патріоти» продовжують ждати росію, тільки тепер сидячи вже у Львові. А податки (чималі) вони платять тільки завдяки тому, що компанія їх просто так 1,5 роки утримувала(виплачуючи 100% зарплати, знімаючи їм житло і забезпечуючи навіть їжею, поки вони тільки скиглили, що їм вічно все не так), а не тому, що вони сумлінні громадяни своєї країни.

10. 8 марта 2024

@Степан, Ви серйозно? Хоч би не писали вже це. При чому тут мова взагалі?
    Більшість працівників приїхали із східної частини України. Все життя розмовляючи російською. Наразі є патріотами України, і так, на російській мові розмовляють. Платять налоги (чималі!!!) в свою країну.

І якщо ви вже вирішили розводити конфлікт, то спочатку почніть із себе! Та зі свого населення.
    2 роки війни, а ви і досі за мову сваритесь.

11. 7 марта 2024

як можна відкривати завод філіп моріс на території Львова, компанія яка має свої заводи на території країни терористів, ви приїдьте сюди на виробництво їхнє., одні маскалі, ніхто навіть не думає розмовляти українською…

12. 16 сентября 2023

@Гость, дивно, чому тоді автовиробники вийшли і машини на заводах так не роблять, купа інших виробників так само.. списки відкриті… Давайте як є- дуже великий пиріг ( близько 10% об’єму ФМІ) щоб від нього відмовлятись. І ризики навіть повної втрати бізнесу в Україні не перекриють цього. До того ж ФМ ще й частково володіє дистрибютором Мегаполіс в РФ. Нічого особистого- тількі бізнес…а що ракети летять і гинуть Українці… Так не в Лозану же летять ))

13. 15 сентября 2023

@Гость, питання чому бат и імперіал вишли з РФ і близько не має там такого сценарію як ти описав ГРАМТЄЙ сценарист ))))

14. 12 сентября 2023

@Гном 4, ти трошки не розумієш про що ти пишеш. Уяви собі що компанія просто припинила бізнес в рф….давай поміркуємо що буде далі: вивезти обладнання зі всіх фабрик їй не дадуть . Відповідно вона покидає країну і залишає готові фабрики державі рф, котра що буде робити? Вірно! Переоформить всіх екс робітників філ мора на нову компанію і почнуть виробляти цигарки «совєтський тютюн» для внутрішнього ринку рф (а він дууууже великий). Відповідно держава рф буде отримувати значно більше — не тільки податки но й дохід від операційної діяльності.

А зараз питання — який сценарій гірше????

15. 24 августа 2023

Табачные компании Philip Morris International и JTI внесли в список спонсоров войны, — НАЗК

Национальное агентство по предотвращению коррупции подчеркивает, что компания Philip Morris International является одним из крупнейших налогоплательщиков в российский бюджет, за счет которого затем удерживается и российская армия.

Косые взгляды окружающих, пренебрежение и злость на работников ФМСД ! ЗАДУМАЙТЕСЬ ГДЕ ВЫ РАБОТАЕТЕ И НА КОГО ??? За Сладкие подачки к ЗП — а потом ракеты в Украину летят того что в ЭРЭФИИ бабки с налогов идут на войну … Нелюди !!!

16. 18 августа 2023

Доброго дня!
    Звернення від команди бекофіс: умови роботи в команді з тім Лідами відеорап Власюк та Конік стають не можливими для людей,хто має повагу до себе. Останнім часом (в 2023) постійно йде обесцінювання роботи підлеглих, та обов’язків,перехід на особистості, образа підлеглих, хамство,немає поваги до людей. Як мінімум двічі на тиждень ми чуємо такі слова та погрози,що всіх звільнять і всі повинні бути вдячними за компенсацію житла і також подарунки на свята і навіть за заробітну плату! Авжеж,ми дуже цінуємо, що компанія робить для своїх співробітників, підтримка на дуже високому рівні. Але ж деякі особистості наче працюють не в міжнародній компанії і ніколи не чули про кодекс ділової поведінки (можливо керівникам, які працюють не на фм, а на партнера — не треба відповідати цим стандартам) і приниження підлеглих є нормою. Чи то просто невдалі призначення на керуючи посади…? Також в умовах війни, для того, щоб встигнути виконати свою норму, члени команди повинні під час тривог не перебувати в укритті, а намагатися знайти місце з інтернетом та електроенергією для того щоб встигнути виконати норму з 9 до 18 .(Нововедення від Шмагуненко з грудня 2022.), якщо підлеглий не встигне виконати свою норму по перевірці відео, усі обісцінювання,хамства і нагадування, що ми отримуємо зп за це буде посилено від тім Ліда в рази . Працювати команді АІ можно тілько з 9 до 18 — Дуже важливо знати думку керівництва, бо на всіх колах з менеджментом нам кажуть, що безпека працівників компанії є перший приорітет! Але в реальному житті це на останньому місці, головне зробити норму роботи з 9 до 18, все що буде зроблено після 18.01 не буде зараховано.

За останній рік eNPS в команді бек офіса-стає гірше. Але замість того, щоб покращувати ситуацію, умови стають тільки гірше, мікроклімат в колективі гіршає, і це виглядає як помста за відповіді в eNPS, а не реальне бажання поліпшити ситуацію. Так як офіційне джерело зворотнього зв’язку не працює використовуємо цю площадку, як останню надію бути почутими щоб усі розуміли, що насправді відбувається і обсуждається співробітниками.. всім добра і людяних керівників, особливо в умовах війни…

17. 10 августа 2023

Компанія дуже крута, підтрімка топ, але умови для її бізнесу дуже важкі і є ризики пійти одного дня під скорочення, зп відносно невелика для спеціалістів, але прожити можна (80% від ринку, але перші два роки будуть платити 80% від цих 80%), люди круті, хоча ейчар і пнс — зразок некомпетентного радянського відділу кадрів, але якщо швидко проскочити, то у майбутньому вони будуть мати абсолютно нуль впливу на вас та ваш розвиток.

Більше питань стосовно того, скільки ФМ ще протримається на нашому ринку, коли компанію знищують з усіх сторін.

18. 24 июля 2023

Враження негативні.
    Мільйон етапів, максимально некомфортні умови. Ставлення зверхнє.
    Відсутній зворотній звʼязок, який анонсували надати.

19. 13 июля 2023

@RRP, ремоут, видеорап…. дежавю))) и не такие схемы строились для выполнени «целей» в свое время, а потом раз и просто цели стали снимать на этот бред, но никого так и не наказали. Зато уволили много хороших опытных кадров, кто схемы тянуть не хотел

20. 21 июня 2023

Я не знаю хто в цій компанії працює, тому що влаштуватись до них на роботу простим мерчандайзером зі своїм авто, це щось не реальне)) , причому маючи досвід більше 6 років), спершу спілкуєшся з айчаром, і начебто все добре, наступний етап супервайзер, і тут саме цікаве)), айчар відразу попереджає, що якщо супервайзер не набере дайте знати, бо початок місяця велике навантаження, ну ок.І тут тиша, повідомляєш айчара і отримуєш відповідь: типу велике навантаження,наступна співбесіда 100% відбудеться)), вам перетелефонують сьогодні, завтра,і опа знову тиша, і знову кажеш про це айчару,відповідь: зараз дізнаюсь в чому причина, і зникає айчар)). Я вважаю ну якщо вам не підійшла людина з досвідом, ну скажіть прямо, навіщо ці цирки… Напевне місце для свого тримають, бо я навіть не знаю як ще пояснити таку поведінку… Така ситуація в Рівному.

21. 20 апреля 2023

@RRP, если остановить схематозы и перестать подтасовывать результаты продаж, как тогда достигать двух миллионов юзеров и других сказочных успехов ррп?)))

22. 15 апреля 2023

Уважаемые коллеги, менеджмент. Подскажите, сколько мы еще будем «строить потемкинские деревни» с лидогенерацией и целями по продаже девайсов?

Каждый сотрудник которому ставят эту цель ко второму месяцу работы приходит к необходимости искать свою «схему» выполнения плана. Схематоз занимает много времени и энергии, но к сожалению это не тот результат, который ожидался от этой активности.

Сотрудники входят в сговор с SA Фортуны, LCE, другими участниками рынка чтобы показать хоть какое то выполнение цели.

Тупость всего этого в том, что ВСЕ знают что ВСЕ на схематозах и все дружно делают вид что ничего такого не происходит. Exe, Spv, TM… всем это понятно, но ни у кого нет яиц поднять этот вопрос и не подталкивать десятки людей к читингу.

Они начнут читить в одной теме и потом эту «культуру» сложно будет остановить ….

23. 17 марта 2023

@Гость, скорочень не було, але людей звільняють… Дивно якось, тільки переведенням за кордон стафф не скоротиш

24. 27 февраля 2023

Торгівельних представників ніколи не було. На «кашкаях» їздить різна кількість позицій, від стартових позицій до менеджерів ( різні комплектації та умови)
    Скорочення працівників не було!

25. 2 января 2023

Всем привет. А подскажите пожалуйста ,как сейчас называется вакансия торговых представителей . Помню раньше ездили ребята на кашкаях,а сейчас я так понимаю набирают людей на своих авто ? А с теми ребятами что,сократили ,которые ездили на кашкаях торговые

26. 15 декабря 2022

Заходжу на внутрі орг раз на рік і розчулені сльози на очах від того, що Філіпп Моррісу хоч війна, хоч чума, а тут усе незмінно: так само запускають програми та проекти і підмальовують звіти заради картинки, замість результату, фмзда так само ї** своїх підлеглих в прямому і переносному сенсі, а ейчар так само робить вигляд, що в цьому немає ні комплаєнсу, ні конфлікту інтересів.

27. 3 декабря 2022

@PravdaOrg,
    Как все чётко сказано, прям не добавить не убавить?

Кто там запускал «суппер прибыльный» проэкт видео рап — это ж надо было эту боедовую идею запустить…. И ставит цели для ВВ.
    ФМ ты нужен до тех пор пока ты энергичен и готов вьебы..вать, как только ты начинаешь работать с 9 до 18, все ты уже считаешься (не удобным сотрудником не выполняющий цели)

28. 16 ноября 2022

Суцільний серіал — усі один одного пер***али ? І добре, коли це не зашкодило роботі, але так часто це керівник та підлеглий — 100% конфлікт інтересів.

Но маємо що маємо. Починаючи з позиції супервайзер чоловіки поводяться так, ніби вони щось вирішують I можуть впливати на чиюсь кар‘єру. Сміх. Дівчатка, беріть вище (точніше давайте?) тому що тут нерідко навіть ТМ нічого не вирішує…

А якщо серйозно — припинить на це вестися, все в ваших руках і голові, а не в піхві.

29. 5 сентября 2022

@Гость, Если у вас нет личной жизни, то вам сюда. На вас повесят столько обязанностей, что 24 часа в сутки вам не хватит на выполнение всех поставленных целей. Всю зарплату вы будете выкидывать на ремонт личного авто, а цели никто не отменял! Если выполняете все поставленные задачи, то получаете бонус к ЗП, но они настолько не реальны , что можете забыть за надбавку. Самое лучшее в этой компании- это коллектив, но сейчас такая текучка, что и коллектива толком нет.

30. 24 августа 2022

Уваров, Науменко, Шевченко…
    Как много кадровых ошибок сделано…

31. 17 мая 2022

@Гостевой гостт, заради справедливості маю зауважити, що хач-трюкач вміє не лише засовувати язик в ж і мовчати. Нещодавно він освоїв новий трюк — розчинення в повітрі разом з корпоративним автомобілем))

32. 5 мая 2022

Прошли нормальные времена Николаевского региона с уходом ув. Ш. Александра. Во главе региона нынче абсолютно бездарный, заносчивый нарцисс Артём Б. СПВ по региону тоже не ахти, у одного любимчики, которые ему [вырезано] лижут и безотказно по щучьему велению летят свозить, куда ему нужно (Вадим, привет), вторая недо ббшник с большим стажем работы в полях и с большим пробелом в работе с персоналом (Женя, привет), ещё одна со слов Херсонских коллег только подружек умеет подтягивать и [вырезано] лизать БЮ менеджеру (Маша, привет), ну и наш хач-трюкач, который только засовывает язык в ж и молчит, никак не защищая свою команду на митингах с РМ (Айдер, привет). Структура компании так прогнила, что нормальные люди никому не нужны, нужны ***ОЛИЗЫ. СДЕ покупают устройства за свои деньги, все об этом знают, но вышеупомянутый бывший продавец прокладок, ставший во главе региона Артёмка говорит, какие молодцы, какие цифры показали. Ну БРЕД. Когда мы старались делать всё правильно, а Херсон и Николаев фродили, плохими были именно мы. Ну а что, цифр нет — Артёмка без ниссана может остаться. Боже, верни нам Шпурика в регион и забери этого полудурка, ведь из менеджмента в регионе только один адекват — Г. Андрей, но куда ему одному против стаи ***олизов и имбецилов.

33. 3 мая 2022

Только что прочитал в новостях — похоже был прилет на фабрику в Харькове, один погибший. Кто-то знает подробности, кто погиб?

34. 20 апреля 2022

То, как сейчас компания помогает работникам и их родственникам, гораздо больше говорит, чем фото налогов за 2020! год. Вообще фильтруете информацию?

1. 7 ноября 2015

Читателям – начиная с июля прошлого года наша любимая организация Филип Моррис начала стремительное падение. Многие говорят – это вызвано изменением структуры рынка, но реально самый большой бесперспективняк в западной эрии. Почему? Ну мля – класика жанра – рыба гниет с головы. А голову прислали такую, которая только умеет PR-иться и ничерта не понимает в своей работе. Цифферки – да, ими новый керовник с.лисовой умеет манипулировать. Очень грамотно занижает цели при планировании работы своего подразделения, и … вуаля – перевыполнение планов, он молодец! Вот только основные показатели все падают и падают (обьемы продаж, доля рынка и места на складах в Западной эрии всё хуже и хуже).
    Но основная проблема как раз не в рыночной ситуации, а в отношении к сотрудникам, которое демонстрирует новое руководство. Все сотрудники – пыль у ног «божества» лисового и его прихлебателей н.ковинько и к.мултан. Трудно комментировать как такую бездарь как ковинько взяли в ФМУ – может ожидали, что чему-то научиться, однако она так ничему и не научилась. В деле разбирается хуже самого захудалого супервайзера. Мултан просто стучит о всех и вся, старается выведать информацию из регионов и слить лисовому. Ну и конечно сирожа. Это великолепный манипулятор и самовлюблённый пиарщик. Только как менеджер (тут напрашивается крепкое словцо, однако пишем культурно) никакой. Узурпировал всю власть и является единственной и последней инстанцией, которая всё решает. Сейчас региональный менеджер это почти ноль по полномочиях. Он может только исполнять приказы и ждать когда ему скажут – как высоко он должен прыгать. Сам же сирожа позволяет себе саботировать работу своего же подразделения. И факты все есть, но они никому не интересны – он ведь (по его же утверждению) лучшый друг Кривцова, сделал ему одолжение и теперь Артем ему должен и полностью покрывает все его махинации.
    Убирает сирожа всех, кто ему неугоден – да просто рожей не вышли. 2015 год полностью был посвящен именно этому увлекательному упражнению. Надо было освободить места для «молодых талантов» — так Кривцов приказал, все кто больше 3-х лет в компании – или херячте до потери пульса или валите отсюда.
    И никакие правила для руководства в западных регионах не действуют. Стимулирование контрабанды за рубеж скоро станет просто обязанностью и целью сотрудника. Волошина и Дмытрив в приграничных территориях просто программы разрабатывают по отправке сигарет за рубеж через субопт, обьясняя, что это разрешение Свыше!
    Вот такие взгляды исповедует сиРОЖА. У него просто манечка величия. Он талант. В постоянном поиске. Ищет – кто виноват в той ЖЖЖЖ…нехорошей ситуации, которая твориться в «его» бизнес юните. Товарисчи – подарите же ему зеркало!!!

2. 17 ноября 2015

Кого что не устраивает — заявление и вперед покорять новые вершины, а не страдать *ерней — поливать грязью руководство. Как кто-то выразился — будь мужиком и выражай свое недовольство открыто в глаза, ведешь себя, как *удило!! Завали хлебало и сопи в две дырочки.

BB 2
Торговый представитель с авто 2
Хостесс 1

Добавьте зарплату в компании Philip Morris Ukraine

Добавить отзыв о работодателе Philip Morris Ukraine

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Philip Morris Ukraine?