Remote Team Solutions

Remote Team Solutions
Ми — єдина компанія в Україні, яка спеціалізується саме на проектах у сфері E-commerce (електронна комерція) по всьому світу.
Ми працюємо з найпотужнішими маркетплейсами США та Європи (Amazon, Ebay, Etsy, Zalando, Bonanza, Allegro і т.д.), створюємо ефективні команди для обслуговування бізнесу на цих маркетплейсах.
Віддалена робота: наші вакансії — переважно віддалена робота, яка дає можливість працювати з будь-якої точки країни та світу, в гнучкому графіку в часи своєї особистої продуктивності, мати можливість подорожувати та взагалі відчувати себе вільно!
Навчання/кураторство: в нашій компанії постійно проводяться навчання новим віддаленим професіям з нуля, що дає можливість швидко адаптуватись під сучасні тренди в роботі, отримати нову спеціалізацію і якнайшвидше влаштуватись на віддалену роботу з високою зарплатою. Також надаємо професійне доброзичливе кураторство після влаштування на роботу, щоб у вас була можливість швидко отримати перші успіхи в роботі

Українці — найкращі: всі наші вакансії пропонуємо саме українцям, бо саме українці — дуже відповідальні та працьовиті та найкращі люди у світі, яких не соромно рекомендувати на роботу контрагентам міжнародного рівня. А також ми прагнемо допомогти нашим людям отримувати кращі робочі місця, працювати віддалено і вільно, отримувати гідну зарплатню за свою працю!

Отзывы о работе в Remote Team Solutions, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Remote Team Solutions

Добавить отзыв о работодателе Remote Team Solutions

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Remote Team Solutions?