Севен Офіс

Севен Офіс

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

7 office — Компанія постачальник канцелярського приладдя та витратних матеріалів для бізнесу.

Отзывы о работе в Севен Офіс, зарплаты

 1. 5 февраля 2024

  @Гость, Доброго дня!
  Була там також на співбесіді і враження залишилось дуже приємне! HR пояснила все зрозуміло, обширно та чітко! І вона попереджає, що перетелефонує лише в разі позитивної відповіді, оскільки має велику кількість співбесід! Ви були не уважні.

 2. 28 января 2024

  Доброго дня. Приходив в цю недокантору на співбесіду у Львові по адресі Польова 57 Б. Негативне враження почалось з телефонного дзвінка hr Анастасії, і вона толком не могла пояснити де їхній офіс, власною допитливістю в працівників складу найшов туди дорогу. Друге обурення на котру ви мали бути? Був я там за 15 хв до вказаного часу просто треба нормально об’яснити як до них дойти. Дуже поспіхом проводила співбесіду , пропускала багато моментів. Сказала на наступний день подзвоне назначити стажування, бо в них машина ніби на ремонті так і не набрала. Дарма втрачений час і HR ненавчена і непрофесійна людина. Не витрачайте свій час на цю конторку!!!

 3. 29 мая 2023

  Не рекомендую. Ставлення керівника жахливе, непрофесіоналізм працівників — зашкалює. Гадюшник.

Добавьте зарплату в компании Севен Офіс

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Севен ОфісПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Севен Офіс?