Синэво Украина

Синэво Украина

«Сінево» — це 16 років піклування про здоров’я українців. Це 350 відділень поруч із домом у 150 населених пунктах по всій Україні.
Це міжнародна експертиза. Адже «Сінево» — це частина європейського медичного холдингу «Medicover», який представлений в 10 країнах світу, зокрема в Україні, Німеччині, Польщі, Румунії, Туреччині, Грузії, Молдові, Болгарії, Сербії, Індії.
Це 98 потужних, сучасних лабораторій, 8 з яких в Україні: в Києві, Львові, Чернівцях, Вінниці, Одесі, Харкові, Херсоні та Дніпрі.
З 2007 року медична лабораторія «Сінево» почала свою діяльність в Україні і в 2009 році стала №1 в Україні за кількістю виконаних тестів, кількістю лабораторій, лабораторних центрів, грошовому обороту.

Отзывы о работе в Синэво Украина, зарплаты

1. 9 марта 2024

Компания подделала документы и уволила сотрудника сCOVID 19, пневмония пока сотрудник был на больничном ! По СОБСТВЕННОМУ ЖЕЛАНИЮ ! И это во время эпидемии ! Это уголовнее дело. Не связывайтесь . Мошенники .
    Переваги:
    Чисто
    Недоліки:
    Плохое отношение к сотрудникам
    Система штрафов
    Отсутствие решения задач правовым методом
    Нарушение законодательства при увольнении
    Подделка дркументов
    Не выплачивают больничный
    Увольняют незаконно!
    Увольняют во время болезни и нахождении сотрудника на больничном.
    Сотрудник болел COVID 19 и пневмония . Будучи на больничном был уволен с подделкой документов !

2. 15 декабря 2023

Компанія регулярно видаляє відгуки, напевно через те, що є що приховувати))))
    Ставлення керівництва дно, зп не піднімали вже декілька років, проте прайс регулярно підіймається
    Коли звільнялась, недоплатили за відпрацюванні дні.

3. 31 июля 2023

Працювала у Сінево 5 років. Довелося звільнитися через особисті обставини, проте якби не вони, працювала і ще б стільки ж. Дуже подобається загальна атмосфера компанії, Сіневопіпл найкращі взагалі! Усе завжди робиться для ще кращого обслуговування клієнта, для підвищення якості надання послуг клієнтам, для зручності. Загалом, це компанія зі стандартами світового рівня, і я дуже пишаюся, що була її частиною. Взагалі не можу сказати нічого поганого, усі спогади тільки найкращі, найпозитивніші. Тому, якщо у вас є можливість спробувати себе тут, не бійтеся — і пробуйте!

Ps:Сподіваюся, коли закінчиться війна, повернуться всі активності. Адже це допомагає тримати співробітників в тонусі та гарному настрої)

1. 1 августа 2023

Доброго дня, Оксано!
      Дякуємо, що залишили такий щирий відгук, нам дуже приємно, що ви були частиною нашого великого дружного колективу.
      Бажаємо успіхів!

Водитель 1
Лаборант 1
Медицинская сестра 2
Медсестра 9
Младшая медсестра 1

Добавьте зарплату в компании Синэво Украина

Добавить отзыв о работодателе Синэво Украина

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Синэво Украина?