Скат

Скат

VN:F [1.9.22_1171]
1.0 из 5 (голосов: 3)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

ЧП «Компания Скат» — производственно-издательская фирма, созданная в 1999 году. Наше предприятие изготавливает бумажно-беловые канцелярские товары на собственной производственной полиграфической базе.

Отзывы о работе в Скат, зарплаты

 1. 4 декабря 2022

  Співчуваю Вам. Теж не рекомендую ні для співпраці, ні для роботи. Такі співробітники, що за копійку зжеруть (де заробітна платня від кількості зробленого) та жлоби керівники. Повний бардак на виробництві.

 2. 17 октября 2022

  На співбесідах позиціонують себе як компанію професіоналів, із системним підходом у бізнесі та внутрішньою філософією на кшталт «карма». А за фактом побачив:
  1.Професіоналізм полягає в цитуванні фраз, що нахапалися, і термінів, але й близько не розуміють ні їх суті, ні доречності застосування. Повне нерозуміння як потрібно вводити на посаду нових співробітників і що таке «випробувальний термін та його оплата». Про Кодекс законів про працю України «не чули». Офіційно не оформлюють працівників.
  2.Системний підхід полягає у повній відсутності систематизації бізнесу та застосуванні інструмента «бізнес процеси». Ваша посадова папка включатиме «типову водичку», іноді навіть суперечать документам один одному. Схематичне простирадло єдиного процесу (і то розписаного в рамках виробництва продукту, але тільки «очима» менеджера з продажу) з листочків А4 довжиною в 7 метрів, орг.структура черкана-перечеркана і в ній не те щоб робітники не розбираються, ІТП/менеджери/ топ склад або не розуміють або відверто привселюдно зневажливо відгукуються. Хоча у проект із систематизації власник вклав понад півмільйона гривень. Інформацію новачкові потрібно ходити і «вимолювати» в інших співробітників і багато іншого.
  3.Філософія «карми» полягає в бажанні запросити вас на співбесіду, розповісти про прагнення створити та набрати команду сильних профі. Потім вивести вас на роботу для того, щоб через тиждень «витягнути» з вас усі ідеї та сказати, що ви не підходите нам і не оплатити жодної секунди вашого робочого часу. А потім ще й на питання оплати сказати: «А де вами оформлені ЗРС», абсолютно не розуміючи, що таке ЗРС, у яких випадках вони складаються і раніше не згадуючи навіть, що необхідно це виконати.
  4.Умови. На вас чекає обкурені кімната прийому їжі з переговорною та туалетом, прикрашеними старими радянськими стінами та штукатуркою, що відпадає, з фарбою часів СРСР. Більш-менш ремонт в 1 кімнаті, де сидять усі офісні працівники.
  А якщо Ви Клієнт і хочете замовити у них продукцію, то дуже рекомендую приїхати і на власні очі подивитися в яких умовах буде вироблятися та зберігатись Ваше замовлення (звісно без попередження). Бруд, пил, обляпані стіни і підлога в фарбі, їжа і крихти, «волосня і гнілий запах», повний бардак на виробництві – реалії виробничого середовища даного «гаражного кооперативу» і все ті ж радянські обшарпані стіни з шматками «совка», що відпадають у колодязь під назвою «скат».

Добавьте зарплату в компании Скат

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе СкатПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Скат?