Скат

Скат

ЧП «Компания Скат» — производственно-издательская фирма, созданная в 1999 году. Наше предприятие изготавливает бумажно-беловые канцелярские товары на собственной производственной полиграфической базе.

Отзывы о работе в Скат, зарплаты

1. 3 апреля 2024

«Людмила» и «Ольга», на данном сайте можно посмотреть «все отзывы автора». А это означает, что вам подсветят отзывы написанные или с одного компа или с одного ip-адреса. Соответственно «Ольга» (которая работает 9 лет) и «Людмила» (на подработку приходила) это или одно лицо, написавшее отзыв с одного компа или с двух рядом стоявших компов. Это говорит о том, что данные отзывы просто ЛОЖЬ. Это во-первых.
    Во-вторых. «Людмила», которая разок или пару приходила на подработку, будет писать отзыв о компании? Ну да ну да, она ведь так приросла душей к ней за эту подработку! Это смешно ;)
    В-третьих. Если вы (имеется в виду скат) боитесь писать от собственного имени и пишете от выдуманных персонажей, то это говорит о вашей трусости, лживости и лицемерии.
    И четвертое. Есть специалисты (вроде меня), в специфику работы которых входит обязательная фотофиксация. Чтобы в дальнейшем после исправления проблем, можно было в презентациях показывать фото «было-стало». Наглядный результат для собственника. Так что и гуманитарные вещи, сваленные в одну грязную кучу; и дьявольски грязные цеха/участки; и весь тот мрак на складе готовой продукции и тому подобное можно всегда посмотреть и освежить память.
    Учитесь «быть», а не «казаться». Уважать людей и достойно к ним относиться. И тогда, быть может, напишут настоящие «Людмила» и «Ольга».

2. 30 января 2024

Приходили на подработку вместе с подругой, остались очень довольны, коллектив дружный,работы много, заплатили даже больше,чем мы рассчитывали . Если будет простой на нашем основном месте работы, надеемся нас снова примут.

3. 30 января 2024

Прочитавши відгуки, я навіть не зрозуміла, що це справді пишуть про мою фірму!!!В компанії Скат я працюю вже 9 років,так в нас не все завжди так як хотілося б,але те що пишуть це повна нісенітниця! По-перше ми дружній колектив.По-друге ми боремося за якість ,і не знаходимося у свинарнику як пише попередній коментатор!!!

4. 7 ноября 2023

Моя думка с приводу цієї шарашкиної контори така
    Я приходив на посаду висічника,мені все дуже гарно піднесли.
    Бачив норми типу: 560 листів в годину і все в ажурі
    Але як я вийшов вже на роботу побачив іншу сторону медалі тобто: станки (металобрухт) і займатися їхнім ремонтом не дуже поспішають норми встановлені такі які можна виконати лише на справной машині. Кидають зі станка на станок. Платять копійки. Якість 0% само собою по перше із за самих машин. По друге погане планування. Постійні перебої не якої стабільності.
    Співчуваю тому хто із ними пов’язані

5. 4 декабря 2022

Співчуваю Вам. Теж не рекомендую ні для співпраці, ні для роботи. Такі співробітники, що за копійку зжеруть (де заробітна платня від кількості зробленого) та жлоби керівники. Повний бардак на виробництві.

6. 17 октября 2022

На співбесідах позиціонують себе як компанію професіоналів, із системним підходом у бізнесі та внутрішньою філософією на кшталт «карма». А за фактом побачив:
    1.Професіоналізм полягає в цитуванні фраз, що нахапалися, і термінів, але й близько не розуміють ні їх суті, ні доречності застосування. Повне нерозуміння як потрібно вводити на посаду нових співробітників і що таке «випробувальний термін та його оплата». Про Кодекс законів про працю України «не чули». Офіційно не оформлюють працівників.
    2.Системний підхід полягає у повній відсутності систематизації бізнесу та застосуванні інструмента «бізнес процеси». Ваша посадова папка включатиме «типову водичку», іноді навіть суперечать документам один одному. Схематичне простирадло єдиного процесу (і то розписаного в рамках виробництва продукту, але тільки «очима» менеджера з продажу) з листочків А4 довжиною в 7 метрів, орг.структура черкана-перечеркана і в ній не те щоб робітники не розбираються, ІТП/менеджери/ топ склад або не розуміють або відверто привселюдно зневажливо відгукуються. Хоча у проект із систематизації власник вклав понад півмільйона гривень. Інформацію новачкові потрібно ходити і «вимолювати» в інших співробітників і багато іншого.
    3.Філософія «карми» полягає в бажанні запросити вас на співбесіду, розповісти про прагнення створити та набрати команду сильних профі. Потім вивести вас на роботу для того, щоб через тиждень «витягнути» з вас усі ідеї та сказати, що ви не підходите нам і не оплатити жодної секунди вашого робочого часу. А потім ще й на питання оплати сказати: «А де вами оформлені ЗРС», абсолютно не розуміючи, що таке ЗРС, у яких випадках вони складаються і раніше не згадуючи навіть, що необхідно це виконати.
    4.Умови. На вас чекає обкурені кімната прийому їжі з переговорною та туалетом, прикрашеними старими радянськими стінами та штукатуркою, що відпадає, з фарбою часів СРСР. Більш-менш ремонт в 1 кімнаті, де сидять усі офісні працівники.
    А якщо Ви Клієнт і хочете замовити у них продукцію, то дуже рекомендую приїхати і на власні очі подивитися в яких умовах буде вироблятися та зберігатись Ваше замовлення (звісно без попередження). Бруд, пил, обляпані стіни і підлога в фарбі, їжа і крихти, «волосня і гнілий запах», повний бардак на виробництві – реалії виробничого середовища даного «гаражного кооперативу» і все ті ж радянські обшарпані стіни з шматками «совка», що відпадають у колодязь під назвою «скат».

Рабочий 1

Добавьте зарплату в компании Скат

Добавить отзыв о работодателе Скат

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Скат?