Солар Смарт Груп

Солар Смарт Груп

VN:F [1.9.22_1171]
1.7 из 5 (голосов: 3)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Solar Smart Group надає повний спектр послуг щодо вироблення електричної енергії з сонячного випромінювання.

Отзывы о работе в Солар Смарт Груп, зарплаты

 1. 20 апреля 2021

  Що фірма, що її власник — суб’єкти з якими не варто зв’язуватись і оминати третьою дорогою, шахрайська контора.

 2. 11 марта 2021

  Этот человек опять активизировался в интеренете и месенджерах. Это аферист высшей марки. Пять лет назад кинул меня на деньги, как описано было выше. Умелый мастер своего дела с действующими печатями, документами и липовым сайтом на котором вся информация и контакты чистейшая ложь!!! Вешает лапшу годами и еще нанимает людей на работу!! , которые от его имени ведут яко бы продажи люлрудования.
  Ни в коем случае не давайте предоплаты ни за что, а то не увидите своих денег. Так же у него куча судебных дел и разбирательств. БУДЬТЕ БДИТЕЛЬНЫ!!!!

 3. 7 октября 2020

  Компанія Solar invest group
  https://www.facebook.com/sigcomua/
  https://sig.in.ua/

  Доброго дня.

  Дуже вдячний за співбесіду!

  Завдяки вашій компанії я знатиму, що не варто їхати з іншої області з пересадками під дощами, не спати ніч в дорозі та витрачати гроші на неї, щоб мені відмовили в звичайному спілкуванні стандартної співбесіди з причини запізнення рівно на 2 хвилини, про що я повідомляв смс, навіть телефонував на всі відомі номери телефонів, але ніхто так і не відповів.

  Справді вдячний за те, що навіть не розмовляв з вашими працівниками і, очевидно, що працювати у вас тим більше навіть думати не варто.

  З таким ставленням до своїх майбутніх колег бажаю вам неабиякого успіху!

 4. 12 июня 2020

  Кондрат Андрей Петрович, директор Солар Смарт Групп, Львов — никому не рекомендую сотрудничество. Берегите свои деньги и нервы. Мошенничество, обман, невыполнение договорённостей. Директор пользуется предоплатой за товар безвозмездно, вернуть свои деньги не получится никак. Газлайтинг это именно то, что вас ждёт после внесения предоплаты за товар

 5. 22 апреля 2019

  Кондрат Андрей Петрович — это […]. Проворачивал аферы с песком и карьером, а потом изменил направление на навый вид деятельности. Но, и там, как видно, напартачил. Держитесь от него подальше.

 6. 18 апреля 2019

  Что фирма, что ее директор в лице Кондрата Андрея Петровича полный развод и афера!! Этот человек заключает договора с физическими и юридическими лицами и после получения предоплаты исчезает. Его страница http://www.ssg.solar и все что там написано чистейшая афера. Куча обманутых людей и фирм, а так же множество судебных решений. Ни в коем случае не имейте с ним и его фирмой дела!!!

 7. 21 сентября 2018

  Про фірму сказати нічого не можу, а от про Кондрата Андрія Петровича — предостатньо! Це відомий шахрай і кідало. Він замовляє будівельні роботи ( ми робили йому дорогу на пісковий кар»єр) А потім не платить за виконані роботи. Тікає і викручується, постійно бреше про перевод через банк. В результаті — судові рішення. Є інформація, що він попадав під кримінал за підробку документів і його лишили права керувати. Він на піску ще фірми кидав. Отримував задаток і а пісок не відгружав. Корочє, знов виліз людей на бабки розводити..

 8. 3 сентября 2018

  Фірма Солар Смарт Груп (solarsmartgroup, або ssg, що працює у сфері сонячної енергетики, і є офіційним представником BISOL PV в україні) належить Андрію Петровичу Кондрату. п.Андрій грається у гру "затримка". Перший місяць червень з/п не виплачувалась — бо це ж випробувальний — в кінці місяця отримаєш. До кінця другого місяця зі скрипом отримав червневі гроші, ну бо зараз така трошки склдана ситуація. А на третій місяць ледве вибив гроші за липень. При чому Петрович "перепутав" і "думав" що вже заплачено і за серпень ))). Про бонуси взагалі "забув", про обіцянки забув , і всі ці "забув" подаются в такому ключі, що ледь не почуваєшся винним, вимагаючи своїх грошей. (за три місці фірма не спромоглась купити навіть службовий телефон, хоча на початках мова йшла за службове авто). Крім такого ставлення до персоналу — треба відмітити щонайменше три відомі мені випадки коли клієнти були "кинуті" на гроші. І проблема заборгованості ССГ перед клієнтами не вирішується. Перед тим як влаштовуватись на роботу рекоменндую прочитати в гуглі статті присвячені т зв. газлайтінгу. Саме це ви маєне нагоду випробувати на власній шкірі. А також погуглити які нові судові справи відкриті по цій компанії. Я готовий відповісти на ваші питання skype yuriybubelnyk.

Добавьте зарплату в компании Солар Смарт Груп

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Солар Смарт ГрупПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Солар Смарт Груп?