Tarelkin House

Привіт!
Мене звати Людмила, я — власниця магазину «Tarelkin House». Мій молодий та амбітний бізнес з кожним роком все більше розвивається. Ми реалізуємо сучасний посуд і декор для дому.

Отзывы о работе в Tarelkin House, зарплаты

1. 7 апреля 2024

Проходила обучение и пару дней рабочих в компании. Все выплатили, как и обещали. Руководитель — специфичная женщина. Неприятная в общении.
    Отдельное спасибо ее помощнице, всегда была на связи и помогала разобраться в ситуациях рабочих. Все остальное — на любителя . Зарплаты большой здесь не будет. Людей заходит не так много, чтобы было с кем работать в диалогах. Посуда красивая

2. 4 апреля 2024

Гість :
    Вітаю
    Проходила тиждень навчання на вакансію дірект-менеджера, спочатку складаються позитивні враження щодо роботодавця, власниця магазину дуже привітна. Проте в ході роботи була шокована тим як веде комунікацію помічниця керівника з менеджерами — відверте хамство, погрожують штрафами, відсутність будь-якого робочого етикету. Також виявилось що з заявлених 12 тис., отримуватиму гарантовано лише 8, 12 заробляють лише топ менеджери.

Тиждень навчання у нас немає, ви в віддаленому форматі знайомитесь з нашим асортиментом і скриптами, оскільки у вакансії описано, що обираємо людей з досвідом, і після знайомства одразу приступаєте до роботи.

Пробачте, якщо ті СМС в яких допомогали корегувати вашу роботу було дуже мало смайликів))
    Що до оплати праці, це ваше особисте заключення, яке не є вірним.
    Дякуємо за ваш відгук!

3. 4 апреля 2024

Собирают кучу соискателей на собеседования, а потом твой номер попадает в какую-то базу и тебе начинают звонить эйчары круглосуточно, предлагая что попало. Обходите десятой дорогой эту тарелку

Гість :
    Спочатку натикнулась на вакансію Дірект-менеджера. Було кілька етапів співбесід, пройшла до останнього, були на початку власниця та помічниця привітними та дружелюбними, але коли вирішили поставити на повний оплачуваний день, то проявилося їх токсичне і жахливе відношення до своїх співробітників. Коли робиш помилку, менторства і підтримки немає, як було вказано у вакансії, а навпаки, тільки критика, показово можуть принижувати і не показують, як правильно робити, щоб не припускатися цих же помилок. Минув день, потім поставили ще один, робота їх не задовільнила, тому сказали, що не можуть продовжити співпрацювати. Все б нічого, але оплатили лише за 1 день роботи, а за другий, виходить безкоштовно просиділа. Також їх токсичність розподілялася на постійних робітницях. Дівчина робила гарні продажі, але ці недобізнесмени її так показово принижували на фоні інших дівчат, жах просто. А націнка на посуд виходить у них 2х або навіть 2.5х. Справді не розумію людей, котрі тут купують. Ще й ця контора ухиляється від уплати податків за своїх робітників. Тож дуже багато ред флагів є, не рекомендую сюди влаштовуватися, якщо ви хочете поважливого та дійсно адекватного ставлення до себе.

Ми не передаємо нікому ваш номер телефону, він є у відкритому доступі всіх роботодавців.
    Дуже прикро, що ви залишаєте такий відгук не розібравшись з ситуацією.

4. 27 марта 2024

5. 27 февраля 2024

6. 22 декабря 2023

Вітаю

Добавьте зарплату в компании Tarelkin House

Добавить отзыв о работодателе Tarelkin House

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Tarelkin House?