Twlvco Ukraine

Twlvco Ukraine

Твелвко Україна це унікальна система мотивації. Вона заснована на двох стовбах: СПІВРОБІТНИЦТВО та ВІРАЛЬНОСТЬ Twelvco реєструє вашу особисту фізичну активність і мотивує вас, через спільне отримання бонусів, виграшних нагород та допомоги потребуючим. Twelvco — це також унікальний спосіб створення команд на основі вірусного приглашения.

Отзывы о работе в Twlvco Ukraine, зарплаты

1. 18 января 2023

Працювала директором у цій компанії та бачила все із середини.
    Людина не розуміє як працює ринок, хоче багато і одразу.
    Менеджерів використовує й наймає нових
    Перший «старт» був улітку, менеджери працювали майже без вихідних та не отримали заробітні плати
    Другий «старт» восени, ситуація повторилась

Що стосовно мене, то спочатку моя робота оплачувалась, але потім 3 місяці працювала тільки на його обіцянках

2. 17 января 2023

«Предприниматель» Вадим Билецкий, в то врем как вся страна собирает по копейке на помощь ЗСУ и пострадавшим людям, кидает людей на деньги, прикрываясь благотворительностью. Это просто дно…

3. 10 января 2023

На старті все виглядає дуже красиво і благородно, але не ведіться — вам просто майстерно пудрять мізки. Пропрацюєте певний час, але у будь-який вашу співпрацю можуть припинити не те щод одним днем, а однією годиною. Звісно ж, вам не заплатять за зроблену роботу, але із задоволенням її використають :) власник буде розповідати сумні історії про те, як із ним самим погано вчинили інші співвласники, і тому він вам заплатити не може — звісно, не думаючи про те, що він, наймаючи людей, мав провести заходи з ризик-менеджменту. Одним словом, типове "кидалово", оминайте десятою дорогою.

Добавьте зарплату в компании Twlvco Ukraine

Добавить отзыв о работодателе Twlvco Ukraine

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Twlvco Ukraine?