UniTalk

UniTalk

UniTalk — это платформа для бизнес-коммуникаций.
Идея разработки собственного продукта зародилась еще в 2014 году. Сама компания была создана и вышла на рынок в 2017 году под ТМ Nextel. В 2022 году компания провела ребрендинг и теперь известна во всем мире под названием UniTalk.

Отзывы о работе в UniTalk , зарплаты

1. 17 мая 2023

Пропрацювавши в компанії вже більше року, можу сказати, що це одне з кращих місць, де мені доводилось працювати. Хоч і роботи реально багато, і халявити ніхто не дозволяє, відношення до працівників на достойному рівні. Коли виключали світло, не хотілось навіть йти додому)) бо компанія забезпечила гарячими чаєм і генераторами. Крутий колектив, адекватне керівництво, цікаві корпоративи)) Зарплата завжди вчасно і переглядається раз на рік. Якщо працюєш і виконуєш свої задачі, керівництво це цінує і підвищує зарплату. Ну і офіс комфортний, снікерсами деколи пригощають, вазончики в кабінеті) На фото — мій вид з робочого місця))

2. 15 мая 2023

Працюю 2 роки. Молода команда айті спеціалістів, з офісом в історичному місці в Києві, на Подолі. Поруч — метро.

Офіс з усіма атрибутами: кавамашина, чай, мікрохвильовка. Майже щомісяця — корпоративні заходи, настільні ігри в неробочий час

Зарплата вчасно і на пристойному рівні, без затримок та зниження через виключення світла.

Ніхто не контроює твою роботу, сам розподіляєш свій робочий час, але вимоги до професійних навичок високі і потрібно їм відповідати

З мінусів — команда активно розвивається, в офісі стає дедалі менше місця, тому в майбутньому можлива зміна локації. Але всіх забезпечують комфортними умовами для роботи

3. 12 мая 2023

В офисе в основном работают во фриспейсе, а я привыкла в небольшом кабинете.

Добавьте зарплату в компании UniTalk

Добавить отзыв о работодателе UniTalk

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании UniTalk ?