Universal Bank

Universal Bank

Universal Bank основан в 1994 году. Universal Bank — это современный универсальный банк, предоставляющий широкий спектр услуг физическим и юридическим лицам. Банк является членом Фонда гарантирования вкладов физических лиц, имеет наивысший рейтинг надежности банковских вкладов с отметкой «5», который является неизменным с марта 2009 г. и высокий долгосрочный кредитный рейтинг с отметкой «uaAA» по оценке «Кредит Рейтинг» (по состоянию на 28.03.2017 г).
Депозиты, кредиты и другие виды банковских услуг.
ПАО «УНИВЕРСАЛ БАНК». Лицензия НБУ № 92 от 10.10.2011 г. Детальная информация: http://www.universalbank.com.ua

Отзывы о работе в Universal Bank, зарплаты

1. 22 апреля 2024

@Світлана,
    Дійсно, на жаль, або на щастя, ви мали звілинитися, через 2 місяці) побувши там трішки довше, ви б так не писали)
    То ж ваше щастя, що ви пішли звідти з гарним настроєм, психікою, та не встигли витратили всю свою «проактивність» на цю «прекрасну» роботу.

2. 18 апреля 2024

Хочу залишити свій відгук про роботу. На жаль, по сімейним обставинам мала звільнитись. І пропрацювала всього 2 місяці, але дещо можу сказати.
    Якщо ви маєте класного СВ, класний колектив, то і робота піде легко і добре. Мені в цьому пощастило. Анастасія Буркаль (мій СВ), дуже класна та хороша людина. Завжди підтримувала, допомогала та давала хороші поради. У свій вихідний збирала нас новачків та розповідала те, що нам було не зрозуміло. Група в якій я була «Коноха» теж була просто зе бест!!! Всі допомогали. Окремо хочу подякувати Івану Матвєєву (зараз він вже наставник), ділився досвідом, допомогав, де було не зрозуміло. Кирило Рєзнік, Дмитро Кобець завжди відповідали на поставлені питання в групі і якщо потрібно пояснювали, що було незрозуміло. Також хочу відмітити Владиславу Осоку, доступно та все прекрасно пояснювала на навчанні! Просто і класно! Молодці всі! Молоді, перспективні, круті та веселі! Нехай у всіх все складеться якнайкраще!
    Те, що пишуть за тести і навчання додаткове, друзі, це для вашого ж блага, вам потім це допоможе!

Мирного неба всім та приємних клієнтів! Була рада бути частиною цієї команди!

3. 1 апреля 2024

@Гость, все так и есть. Работала в моно 2 года назад и тоже хватило на полгода. Каждое ваше слово правда, и с каждым днём становится только хуже. Знакомые которые все ещё работают в моно сидят либо на антидепрессантах либо выпивают/курят ибо выдержать как тебя постоянно унижают нереально. Вот так и получаются что остаются терпилы и люди которые уже не навидят моно

4. 9 марта 2024

За півроку роботи заробила тут тільки нервові зриви.
    Зарплата точно не співпадає з очікуваннями за 12 годин важкої роботи не розгинаючись. Нараховують великі штрафи за невеликі помилки, або просто неуважність, тому що ти фізично не встигаєш одночасно глибоко ознайомитися та прошуршати інформацію за 8+ клієнтами. Також в основному це робота з негативом, доводиться вислуховувати багато «лагідних» слів в свою адресу від незадоволеного клієнта і намагатися змінити його думку перед тим як попрощатися. Також колеги з інших напрямів або СВ вам можуть висказувати та псувати додатково настрій, якщо ви чогось можете не знати. А знати доведеться багато. Продукти оновлюються, додаються нові, інформація змінюється кожного дня.
    Відчуття, що робота по схемі «взяти на роботу — вижати всі соки зі співробітника — знайти нового». Також на навчанні дуже розповідають про те, що на вищі посади беруть тільки співробітників всередині компанії, що зараз не відповідає дійсності, перейти на іншу посаду з оператора зараз майже неможливо.
    Підсумовуючи, особисто для мене на цій присутній вайб токсичності і недооціненої роботи, з плюсів тільки робота з дому)
    Якщо ви міцний горішок морально, то можете спробувати, можливо вам підійде та ви зможете вийти на нормальну ЗП.

5. 27 февраля 2024

Не давно прийшла у моно на кред заборг і вже звільняюся.
    Здавши екзамен нас одразу розкинули по групам до св і оформили офіційно. Поки ви не в рейтингу все норм. Штрафувати вас не будуть. Будете проходити тести з адаптації, курси і тренінги. Але як тільки ви вийдете у рейтинг просто готуйтеся. Штрафують тупо по мєлочам, але і штрафи великі. Не так зафіксував результат розмови, не взяв слухавку вхідного дзвінка, не пропрацював заперечення, це та інше — ШТРАФ!!! Був випадок, коли клієнт негативив на державу і війну, а мені виставили попередження що не пропрацювала заперечення. Шановні, нафіга мені було це пропрацьовувати!? Якщо людина висловила свою думку і сказала правду? Це був просто взрив мозку! Готуйтеся до того, що будуть штрафувати тупо за все: щось не так пояснив, забув договорити, статуси і тп. Налаштовуйтеся ще на те, що більшість Кл агресивні і не розуміють умови та правила користування кредитом, які можуть послати, проклинати, тріпати нерви і залишати скаргу на вас чи колег. З цим працювати важко, і да, св не виключать такого Кл з обзвону а скажуть по запереченням пропрацьовуй. Зараз дуже багато людей злих і агресивних через війну та економ стан країни і не можуть виплатити кошти, тому це ще 2х навантаження на психіку. Пропрацювавши тут я морально вигоріла. Графіки роботи можна обрати, але не завжди ставлять який ви обираєте. Від св не завжди можете дочекатися допомоги, проте як написати вам зауваження вони тут як тут.
    Зп не затримували, і виплачували вчасно. Будете ще додатково здавати тести для перевірки знань, наче у школі)))

Мої плюси:
    — віддалений формат роботи
    — класний колектив

Мінуси:
    — агресивні клієнти (їх 80%)
    — працівник моно не клієнт номер 1
    — штрафи
    Як красиво розказують що прац це Клієнт банку номер 1 це далеко не так!

З мого набору вже 85% людей звільнилося, так що вирішуйте і думайте чи потрібно вам працевлаштовуватися сюди.

6. 4 февраля 2024

Работал почти два года когда-то. Возможно, где-то еще хуже, но хотя бы зарплата больше чем в любом из украинских банков. Но на количестве сотрудников экономят конкретно. Ну не может один человек сразу и в течение нескольких минут ответить на 10-12 чатов одновременно и при этом еще качественно решить вопрос каждого клиента. Мы не чат GPT. Но руководство только и прибыль считает. Тупо выжимают все соки и могут быть проблемы, если вы сделали все правильно, но клиент недовольный. Если вы не хотите тратить нервы и здоровье, то лучше найти другую работу. По сути, там где нужно 3-4 человека, возлагается на плечи одно сотрудника, которого не ценят. Также, свое мнение лучше держать при себе. За это также могут быть санкции.

7. 25 января 2024

Пока ты оператор / ХДшник — все ок.
    Не дай Бог Вы становитесь СВ/тренером/тд — начнется ад.
    Подумайте.

8. 16 января 2024

Ну для меня моно классный банк как для клиентов) но для сотрудника тут сущий ад) пришла в наборе в ноябре и уже уволилась. с моего набора уволилось 90% человек, так как работать тут тупо нереально. при такой нагрузке вообще не понимаю как можно держать показатели, особенно если св вообще не хочет помогать, говорит ищи сама) окей) так а нахрена мне тогда св? не все работатли в банковской сфере, это нормально что поначалу могут быть вопросы) коллектив прикольный) это единственный плюс. Всем нужно лизать [вырезано], если ты этого не делаешь и ни дай бог пожалуешься что не хватает помощи или оперов в линии поэтому такая запара и не можешь держать показатели-сразу начнут сливать, не смотря сколько ты тут проработал, так как в компании вообще не ценят сотрудника)

1. 14 апреля 2015

Был на собеседовании на Автозаводской!! Якобы главный офис, но запах там такой стоит, что кажется попал в дом престарелых! Девушка Катя, якобы руководитель soft kollektion, честно говоря и сама не знает, чего от неё хотят начальство и что у неё за должность такая…! Диалог вести не умеет, вспыльчивая, преподносит себя с высокой колокольни, хотя таковой не является. Не рекомендую идти даже на собеседование!

2. 3 августа 2015

Гость 14 апреля и Гость 16 июля, читаешь ваши комментарии и понимаешь, как хорошо,что у нас такие ущербные люди не работают)) значит мы правильно проводим собеседования. Хотя видимо Гость 16 июля поработал все таки, но решил,что дома лучше)) Вам кроме как сидеть дома и брызжа слюной писать всякую ерунду нечем заняться? На работу пойдите — мой вам совет

Добавьте зарплату в компании Universal Bank

Добавить отзыв о работодателе Universal Bank

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Universal Bank?