Vista plus

VISTA PLUS SP ZOO, Vista, Vista +, Vista up.

Отзывы о работе в Vista plus, зарплаты

1. 10 января 2022

Вакансії: логіст, помічник логіста, бухгалтер, водії С-Е, системний адміністратор.

Логіст, помічник логіста.
    зарплату вчасно не платять, останню зарплату не виплачують, хамське ставлення до працівника, словесні приниження і образи.
    Після співбесід з водіями любимий вислів ТАРАС «Водіїв у Львові як гною!!!»

Бухгалтер.
    Потрібно вести облік пяти фірм + Польського філіалу.
    Хамське ставлення до працівника, словесні приниження і образи. Останню зарплату не виплачують.

Водії С-Е.
    Обіцяють по 65Є за день по закінченні каденції, виплату розтягують на 2-3 виплати, потрібно дзвонити і вимагати.
    Зарплата чорна, жодних податків в ZUS вони не платять.

При виїзді водія зі Львова за перший день + черга до кордону не платять нічого.
    За третій день коли водій ще в Польщі 35Є. Так само рахують назад в Україну.

Спец-одяг і робоче взуття не дають.

Заправка тільки на один рейс, 300-350 літрів. В тиждень дві або три заправки. Часом заправка 20-30км від траси.
    Паливна карика CRT передоплата, ТАРАС має не виплачений борг перед «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ» і внаслідок цього
    жодні кредитні установи EU не хочуть працювати з даною особою і фірмою.

Любі проблеми з контролюючими органами будуть повішені на водія.

Завантаження беруть в Hegelmann, відгуки про роботу в Hegelmann опишуть ситуацію більш ясно.

Поломка в дорозі, просять ремонтувати водія, погрожують, потім вираховують гроші мотивуючи що поломка сталася з вини водія.

Жодних документів не роблять карту побиту в тому числі але на співбесіді обіцяють.

Червоний папір (swiadectwo kierowcy) роблять після першої каденції, заставляють їхати зі старим або фальшивим мотивуючи
    що ніхто цього не може перевірити.

Не страхують водія, на машину мінімальна страхівка яка не покриває нічого.

Просять за паркінги платити свої, потім не повертають.

Гроші на оплату доріг треба чекати годинами.

Системний адміністратор.
    Зарплата мінімальна на картку іншу частину в конверті або все на картку але податки потрібно повернути готівкою, останню зарплату не виплачують,
    хамське ставлення до працівника, словесні приниження і образи.
    Вимагають робити те що не має відношення до посади, дуже часто просять вчити персонал. Немає посадових інструцій.

ТАРАС ЯРОСЛАВОВИЧ.
    Власник, дирестор, приймає основні рішення.

Має судимості:

Ст.130 купап
    Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів,
    що знижують їх увагу та швидкість реакції.

Ст. 173 купап
    Дрібне хуліганство.

Ст. 204-1 купап
    Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України

«РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ» не погашений кредит.

Раджу не мати справи з даною особою, постійно бреше, не адекватна поведінка хамить всім без причини.
    Купа не сплачених податків.
    Співмешкає з Я*** Лілія Михайлівна.

Оформив карту побиту не вказавши про судимості, мріє про сталий побит або Польський паспорт.

ІЛЛЯ АНАТОЛІЙОВИЧ

Логіст, також засновник.

Має освіту логіста але працює по Радянській системі, адекватний, не може прийняти рішення швидко і правильно.

Лілія Михайлівна

Співмешканка ТАРАС.
    Контролює фінанси, примітивна.
    Рішень не приймає, за заборгованість по зарплаті потрібно виясняти з нею, обіцяє і не виплачує.

2. 4 января 2022

Не раджу йти працювати у дану компанію, вона складається з фірм VISTA PLUS SP ZOO, Vista, Vista +, Vista up.
    Офіс всіх фірм знаходиться на Городоцькій 286б. Працевлаштування не офіційне, за випрбовувальний термін який триває один місяць обіцяють заплатити «якщо за цей місяць ви покажете результат, а не будуте просто ходити по офісу».Ніхто не працює в цій компанії більше ніж 3 4 міс, власникам це просто не вигідно. Кидають на гроші всіх працівників або ж взагалі не платять кажуть «не заслужив» . На власника Тараса ліпше взагалі не нариватися і не мати з ним жодної справи, він повний неадекват. Не витрачайте час на цю прогнившу компанію!

Бухгалтер 1

Добавьте зарплату в компании Vista plus

Добавить отзыв о работодателе Vista plus

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Vista plus?