Vista plus

VISTA PLUS SP ZOO, Vista, Vista +, Vista up.

Отзывы о работе в Vista plus, зарплаты

1. 26 декабря 2023

[вырезано] фирма. Использует личные данные людей которые не работают, Ставят в Ечергу для перехода границы.Могут использовать личные данные и в других целях. Я написал заявление в прокуратуру.

2. 2 декабря 2023

Вісти зараз нема ,зриває всі наклейки Віста Тарасьо д…,приймає на лохотрон на фірму Ромко ,і себе перехристив в Ромка ,хоть того дибіла напевно і не христили -народ Перемишл ,битонний завод ,там він зараз обманює чергові жнртви -РОМАН

3. 21 июня 2023

На вісті тарас зробив лохотрон,наберають водіїв з європейскими документами і самі пишуть що воді і та євро фврма бере в оренду машну у вісти.зарплату не виплачують ,з кабіни водіїв викидують якщо просиш виплатити заробітну плату,фірма і керуючий га,,,о,немають роботи і соляри,дороги немають чим оплатити,на фірмі більше40 орендованих машин,платять тільки 5 ***колизам типу рембо ,арешта водіїв на трудодень пишуть,втрасі водій просить гроші імусит пояснювати бугалтеру Лілі ,що залишилось 20єврр ,інема продуктів,хто ттуди попаде лишитесь без грошей,від слова зовсім ірозмови небудезвамиякщо будете питати де зарплата,під щумок волитерки в 22зимою возили свої вантажі,і були випадки коли на волентерский груз ставили пару дисятків своїх генераторів,і вигрузили в гаражі в Старому Яричів,виїжають водії як волинтери,а у Львові цим кодлом керує Ілья а Тарас втік в Польщу Там є і Ліля,фірма га…но,ікіруючі га..,.о.вони на водіях і на війні хочуть доробитись , люди не видітся .а решта інформації є в прокуратурі і вСБУ по тій фірмі ВІСТА,

4. 17 мая 2023

В даній компанії пропрацював недовго,але цього досить,щоб зробити висновки. Керівництво компанії це брехуни і злодії. Після закінчення каденції,мені було обіцяно, що всі кошти будуть виплачені протягом десяти днів,минуло рік, зарплату не отримав, вони її вкрали,тому і є злодії.Все,що написане негативне, скоріше за все,правда,а хто сумнівається, може сам переконатись, тільки потім не кажіть,що вас не попередили.Для дуже розумних скажу,машину не розбив,вантаж не крав,зауважень по роботі до мене не було.А от в мене були, картку для оплати доріг не видали,бокс по Фракції не працював,заправка кожен раз проблема.Ось така фірма.

5. 15 мая 2023

всі пишуть про не виплачену останю зарплату, не виплатили не відали кинули…, я скільки не працював в інших фірмах мені завжди про це наголошували, тому думаю це не є основне болюче питання, ви краще напишіть скільки заробляють ті хто ще працюють, чи реально є від 2000 до 2500 євро ? я дзвонив до них, говорять красиво, але чи це все правда ?

6. 14 мая 2023

Я працював в цій компанії логістом, скажу якщо би не мій переїзд з родиною, я би і дальше продовжив свою роботу!
    в мене особсто не було проблем по водіям або по роботі, але у інших попадалися космічні водії, які не виконували своєї роботи і з ними постійно були проблеми, за гуму думаю це пише водій який сам і шманав її, ніхто в офісі ніколи не отримував ніяких речей від водіїв, вони просто не виховані і крадуть в тих кому їде цей вантаж. руки би їм пообрубувати!

7. 25 марта 2023

Фирма полное [вырезано]. Тарас неадекват. Они даже гуманитарку дербанят. Переход границы по левым документам. Зарплату не выплачивают полностью или часть. Обходит эту фирму стороной.

8. 25 марта 2023

Работал в этой фирме. Все что пишут про зарплату это правда. Они выдумали какие-то правила, чтобы водитель был привязан зарплатой. В первую очередь проблема в руководстве. Все что связано с фирмой виста, виста плюс и т.д. проходите мимо. Границу проходишь по разным документам,для Украины одни для поляков другие. Возят коммерческий груз под видом гуманитарной помощи. Обходите стороной эту фирму. Человек пошёл защищать Украину, а они ему не отдали остаток. Один водитель работая на этой фирме хотел передать для солдат один аппарат, и попросил оформить как гуманитарку они этого не сделали. Потом этого человека поливали грязью, что он украл этот аппарат. Но в результате его доставили по назначению другие люди . Они даже гуманитарку шманают. Даже хорошие логисты уходят. На данный момент у них нет денег на заправку авто. Люди по недели стоят в Европе без топлива, даже автономка не запускается. Если бы вовремя платили, то остальные моменты можно пережить.

9. 10 марта 2023

ты пишешь, что ты имел неосторожность, а я еще работаю в этой компании, и уж слава Богу третий год, меня приняли когда у меня за душой не было ни одной гривны, и куча долгов по знакомым, помогли с документами и доверили машину, возможно из-за того что это было начало КОВИДА, но я в тот момент не имел выбора. И за все время работы я не помню тебя Александр, у нас среди водителей есть только один с таким именем и он тоже долго работает и не жалуется, недели две назад пересекался с ним в италии на стоянке, а ты друг или сосланный казачок, чтобы такое здесь писать, или тот, кто пришел и напортачил дел, напортачил и убежал, а я потом выхожу из каденции и должен садиться на ту машину, которую ты имел не осторожность протереть до отбойника или просто расхерачить, за период войны мы таких много видим в нашей рабочей группе, ты бы конкретнее написал когда работал, сколько времени и с кем из наших водителей знаком, и тогда конкретно о своих проблемах, а не просто общих фразах, не дали тебе денег, тебя бросили, кто-то там пижон, кто-то кому-то не отвечает, … может потому что ты минуснул свою зарплату, или взял ее наперед, лично у меня такого нет, скажу тебе так, я много где работал, и у всех компаний одни и те же проблемы, у кого-то большие а у кого-то поменьше, ты сам себе выбираешь, где работать.
    еще такое, если не хочешь здесь отписывать, то набери меня лично или напиши, меня Владимир зовут, я из Николаевки, меня все знают, даже в других фирмах, удачи тебе!

10. 16 января 2023

Мав необережність працювати в цій недокомпанії водієм. Новоприбулий працівник відразу працює в мінус. Спочатку заробляєте зарплату, яку вам ніколи не повернуть. Потім будуть подачки за які потрібно нагадувати, бо Ліля постійно забуває. Усі працівники на фінансовому гачку. Бардаком керує Тарас Давидчак- неадекват і блазень якого, певно, ображали в школі. Прикриваються війною, щоб мутити свої брудні схеми. Шкодую за втраченим часом, що приділив цій гімнофірмі. Потім не кажіть, що вас не попереджали…

11. 30 декабря 2022

VISTA PLUS SP ZOO, Vista, Vista +, Vista up, ніколи, ніколи не йдіть туда працювати, то просто багадельня, керує нею Тарас, людина з нестабільною психікою, а також його пасія з рівнем інтелекту як у медузи Ліля. Водіїв намахують на гроші весь час, останню зп не дають,логіст робить все що можна тільки, практично всю роботу яку у нормальних компаніях роблять бухгалтера, і директори. робочий день обіцяють з 8-17, але фіг там, завалюють тебе роботою яка взагалі не має до тебе відношення, просто бо ти там як раб, платять копійки, але швидше всього не заплатять, бо логісти просто тебе злиють, шо ти не справляєшся. Керівнику логістики Іллі взагалі [вырезано] кого беруть на роботу, він навіть не хоче прийти не співбесіду, подивитись. Ну і контрабанда, от таке всяке також присутнє, чим Тарас дуже пишається, Колектив це просто нонсенс, люди між собою взагалі не спілкуються, сидять перестрашені, максимум можуть в пп написати один одному. Люди які там працюють або не поважають себе, або не знають що може бути по-інакшому, по-людськи

12. 15 августа 2022

Фірма — повне г***. Знаходиться у Львові на вул. Городоцькій. Всім керує Тарас Д. Повний неадекват і моральний ***. Вживання наркотиків, підробка документів, невиплата з/п, ухиляння від сплати податків — речі, якими він пишається, мовляв, найрозумніший, всіх намахав. Самодур з манією величі. Спілкування з підлеглими — це лише крики, мати, приниження. Більшість працює без оформлення. Допомагає вести бізнес його співмешканка Ліля. Особа з сумнівними інтелектуальними здібностями, яку Тарас привселюдно криє х***ми, а вона без його дозволу навіть рота боїться відкрити. На противагу їй, Вікторія — розумна і компетентна. Ця далеко піде… по чужих головах. Донощиця і ср***лизка, але Тарас їй цілковито довіряє. Решта співробітників нормальні, адекватні люди, тому надовго тут ніхто не затримується. ЗП не виплачують, котегорично не заджу зв»язуватись з цією гнилою канторою.

13. 9 августа 2022

Хочу поделиться своим опытом работы в фирме Vista. Сразу хочу сказать, не рекомендую туда устраиваться никому.Зарплату обещают 15 числа, по факту приходит частями по 200€, 300€, 500€ или если повезёт, то 1000€.Но сразу полностью никогда.Также половину первой зарплаты замораживают, отдают в конце каденции. Нужно также быть и бухгалтером, если не хочешь, чтобы посчитали не в вашу сторону. Всегда нужно сверяться, потому что всегда меньше, но потом находится, если вы сами всё запишите и запомните. Платишь своей картой за дороги и за мелкий ремонт, за покупку боксов и т.д. Вообще цирк. Зарплату нужно всегда выпрашивать, если молчать, то долго вообще ждать придётся. На карту побыта они не подают. Даже в условиях войны, когда многие не могут въехать, все равно предлагают ехать в Украину и делать визу. Я говорю что потом не вьеду, говорят въедешь с гуманитарной, хотя с ней можно только на короткий срок въехать. Последнюю зарплату не выплачивают, даже если предупреждал, что давайте отработаю. Вообще если даже получить опыт, всё равно не стоит того. Сейчас фирм очень много, найдите другую, а эту пропустите мимо. ПРОБЛЕМЫ будут у вас, если пойдете к ним

14. 31 марта 2022

Фірма *** так само як Тарас і Ліля.

Не рекомендую тиди влаштовуватися.

15. 22 января 2022

Фірма г***о як і її власник Тарас і його співмешканка Ліля.

Не виплатили останню зарплату трьом працівникам….

Тримайтесь від них по дальше. Аферисти.

16. 10 января 2022

Вакансії: логіст, помічник логіста, бухгалтер, водії С-Е, системний адміністратор.

Логіст, помічник логіста.
    зарплату вчасно не платять, останню зарплату не виплачують, хамське ставлення до працівника, словесні приниження і образи.
    Після співбесід з водіями любимий вислів ТАРАС «Водіїв у Львові як гною!!!»

Бухгалтер.
    Потрібно вести облік пяти фірм + Польського філіалу.
    Хамське ставлення до працівника, словесні приниження і образи. Останню зарплату не виплачують.

Водії С-Е.
    Обіцяють по 65Є за день по закінченні каденції, виплату розтягують на 2-3 виплати, потрібно дзвонити і вимагати.
    Зарплата чорна, жодних податків в ZUS вони не платять.

При виїзді водія зі Львова за перший день + черга до кордону не платять нічого.
    За третій день коли водій ще в Польщі 35Є. Так само рахують назад в Україну.

Спец-одяг і робоче взуття не дають.

Заправка тільки на один рейс, 300-350 літрів. В тиждень дві або три заправки. Часом заправка 20-30км від траси.
    Паливна карика CRT передоплата, ТАРАС має не виплачений борг перед «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ» і внаслідок цього
    жодні кредитні установи EU не хочуть працювати з даною особою і фірмою.

Любі проблеми з контролюючими органами будуть повішені на водія.

Завантаження беруть в Hegelmann, відгуки про роботу в Hegelmann опишуть ситуацію більш ясно.

Поломка в дорозі, просять ремонтувати водія, погрожують, потім вираховують гроші мотивуючи що поломка сталася з вини водія.

Жодних документів не роблять карту побиту в тому числі але на співбесіді обіцяють.

Червоний папір (swiadectwo kierowcy) роблять після першої каденції, заставляють їхати зі старим або фальшивим мотивуючи
    що ніхто цього не може перевірити.

Не страхують водія, на машину мінімальна страхівка яка не покриває нічого.

Просять за паркінги платити свої, потім не повертають.

Гроші на оплату доріг треба чекати годинами.

Системний адміністратор.
    Зарплата мінімальна на картку іншу частину в конверті або все на картку але податки потрібно повернути готівкою, останню зарплату не виплачують,
    хамське ставлення до працівника, словесні приниження і образи.
    Вимагають робити те що не має відношення до посади, дуже часто просять вчити персонал. Немає посадових інструцій.

ТАРАС ЯРОСЛАВОВИЧ.
    Власник, дирестор, приймає основні рішення.

Має судимості:

Ст.130 купап
    Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів,
    що знижують їх увагу та швидкість реакції.

Ст. 173 купап
    Дрібне хуліганство.

Ст. 204-1 купап
    Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України

«РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ» не погашений кредит.

Раджу не мати справи з даною особою, постійно бреше, не адекватна поведінка хамить всім без причини.
    Купа не сплачених податків.
    Співмешкає з Я*** Лілія Михайлівна.

Оформив карту побиту не вказавши про судимості, мріє про сталий побит або Польський паспорт.

ІЛЛЯ АНАТОЛІЙОВИЧ

Логіст, також засновник.

Має освіту логіста але працює по Радянській системі, адекватний, не може прийняти рішення швидко і правильно.

Лілія Михайлівна

Співмешканка ТАРАС.
    Контролює фінанси, примітивна.
    Рішень не приймає, за заборгованість по зарплаті потрібно виясняти з нею, обіцяє і не виплачує.

17. 4 января 2022

Не раджу йти працювати у дану компанію, вона складається з фірм VISTA PLUS SP ZOO, Vista, Vista +, Vista up.
    Офіс всіх фірм знаходиться на Городоцькій 286б. Працевлаштування не офіційне, за випрбовувальний термін який триває один місяць обіцяють заплатити «якщо за цей місяць ви покажете результат, а не будуте просто ходити по офісу».Ніхто не працює в цій компанії більше ніж 3 4 міс, власникам це просто не вигідно. Кидають на гроші всіх працівників або ж взагалі не платять кажуть «не заслужив» . На власника Тараса ліпше взагалі не нариватися і не мати з ним жодної справи, він повний неадекват. Не витрачайте час на цю прогнившу компанію!

Бухгалтер 2

Добавьте зарплату в компании Vista plus

Добавить отзыв о работодателе Vista plus

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Vista plus?