Zoom Support

Zoom Support

ZoomSupport — tech support from startup to shutdown.

Отзывы о работе в Zoom Support, зарплаты

1. 3 ноября 2022

Панченко особливо крутий спец був, просунутий Наумовим)))))))))

2. 23 января 2022

Всім негативним відгукам вірю і підтримую. Все вказано, немає чого додати. Впевнено не рекомендую.

3. 3 июля 2021

Контора яка займається скамом за кордоном. Незаконна діяльність з обману громадян інших країн з метою отримання коштів.

4. 5 февраля 2021

@Шахраї і цим все сказано,
    Привіт, дякуємо за відгук та статтю про AppEsteem. Наше завдання — не збирати сумнівні нагороди, а вдосконалювати свій сервіс та проходити сертифікації, які є обов’язковими check points на шляху до максимальної клієнтоорієнтованості. Кожна з сертифікацій має свої специфіки і передбачає ретельний аудит усіх процесів. У кінцевому результаті отримання сертифікації — це показник якості і підтвердження відповідності міжнародним стандартам. Окрім AppEsteem та BenchmarkPortal ми нещодавно успішно пройшли AV-Test, який проводив незалежний німецький дослідницький інститут AV-TEST GmbH, що працює в сфері ІТ-безпеки. Вже протягом 15 років експерти AV-TEST проводять якісний порівняльний аналіз ефективності фактично для всіх провідних міжнародних продуктів (і ми пройшли його саме з метою покращення роботи своїх програм, а не задля того, щоб потрапити у список «потрібних»).
    Якщо б ви хотіли більше дізнатися про міжнародні сертифікації або ж просто виникатимуть питання, будемо раді відповісти.

5. 3 декабря 2020

Перед тим як іти в цю компанію подивіться відео і добре подумайте чи вам це треба…

Ах… У там нижче представник компанії писав що у них є сертифікат від AppEsteem! Та просто погугливши легко знайти інформацію про те чим ця компанія займається і який тип бізнесу веде. Ви краще б не хвалилися таким сумнівним досягненням.
    Ось можете почитати цю статтю, наприклад.

Не знаю як ви там сертифікувалися в BenchmarkPortal, але закрадаються підозри, що сертифікують там таким же чином, як і в AppEsteem…

6. 27 октября 2020

Компания Zoom Support
    Львов, Украина

7. 3 июня 2020

@ага,

Привіт “ага”!

Дякуємо за твій коментар.
    Нам дуже шкода чути такий фідбек про довіру, адже це — одна з наших цінностей. Справа в тому, що культура формується в тому числі і на підтримці одне одного, і це стосується абсолютно кожного, включаючи менеджмент. У нас були випадки, коли особисті проблеми працівників ми вирішували разом, дійсно допомагаючи, керуючись принципами взаємопідтримки. І аж ніяк не звільняли за це.

Культура фідбеків спрямована на вдосконалення процесів та окреслення зон для зростання, а не для звільнення персоналу або ж ініціатора конструктивної пропозиції.

Стосовно адекватності людей — це доволі таки суб’єктивне судження. Від імені компанії ми стараємось зробити все можливе, аби кожен з учасників нашого процесу був задоволений умовами своєї праці, атмосферою в команді, постановкою цілей та бачив чіткий шлях свого подальшого розвитку.

Вилка зарплат у нас, звісно ж, присутня — за це ретельно відповідає наш C&B напрямок. У разі чого, пишіть на [email protected], будемо раді дати відповіді на всі ваші питання.

Нехай щастить!

8. 2 июня 2020

@Вася,
    Привіт Вася,
    Дякуємо за перераховані плюси роботи у нашій компанії, і раді, що ти зацінив ці речі.

Керівники напрямів здебільшого обираються із внутрішніх працівників, що підтверджує можливість кар’єрного росту в компанії. Адже подаватися на відкриті вакансії може абсолютно кожен працівник. Звісно, це відбувається на рівних конкурсних умовах і проходженням усіх етапів співбесід. Процес відбору нівелює можливість як “просування друзів”, так і “завищену думку про себе”.
    Для послідовності та обґрунтованості тих чи інших управлінських рішень, що виходять виключно з інтересів працівників та цінностей компанії, ми регулярно проводимо менеджерські школи та навчання від фахівців.

Там майбутні ліди навчаються всіх необхідних навичок, які потрібні для позиції керівника (зміни, відділу, офісу…). Саме тому кожне прийняте рішення впроваджується з огляду на потреби працівників та розвитку бізнесу.

Нові ідеї та конструктивні фідбеки вітаються, і менеджмент враховує їх для покращення процесів роботи та постійних позитивних змін. Звісно, неможливо відразу всі ідеї перетворити на екшн-план, проте рано чи пізно конструктивні пропозиції працівників стають реальністю.

Випробувальний період створюється для того, щоб дати змогу працівнику “реабілітуватися” і проаналізувати свої зони росту. На цьому шляху його завжди підтримує лід і команда Talent development. Ми розуміємо, що стабільно бути топ-перформером не просто. Тому надаємо вчасний фідбек, із яким можна працювати, коли потрапляєш на випробувальний термін. Хто орієнтований на роботу та результат, той успішно його проходить і працює далі. Такий період дійсно потрібен для переосмислення робочих процесів та, можливо, життєвих нюансів.

Відеонагляд працює тільки з метою безпеки офісу, а не задля того, щоб слідкувати за працівниками. Ми дотримуємось усіх законів та прав громадянина України.

Ставку ми стабільно переглядаємо щороку, виходячи із детального аналізу ринку, щоби наш рівень зарплати відповідав рівню зарплат у сфері.

Дякуємо за коментар, у разі чого будемо раді поспілкуватися більше.
    Щасти тобі!

9. 1 июня 2020

Привіт “гость”!

Раді, що ти оцінив наш комфортний офіс, колег і зміг отримати переваги для свого розвитку.

З приводу рівня зп — щороку ми проводимо аналіз по ринку заробітних плат та встановлюємо такий рівень, який відповідає кожній з посад, що є в нашій компанії та є максимально конкурентоспроможними у галузі.

Кожен з кандидатів, перед тим, як влаштуватися на роботу, проінформований про всі деталі свого графіку і приймає рішення, виходячи з того, чи такі умови його влаштовують. Ми стараємось створити все необхідне для усунення дискомфорту з таким графіком — корпоративне таксі, перерви, офісна кімната відпочинку, можливість гнучких змін тощо. До того ж, більшість студентів саме тому й обирають нашу компанію — за можливість поєднувати роботу та достойний заробіток із навчанням.

Зауваження щодо здобуття тех скілів доцільне у тому випадку, якщо працівник сам не хоче розвиватись. Компанія надає можливість і усю підтримку для здобуття міжнародного сертифікату Apple Certified Technicians та вдосконалювати технічні навички. Для цього в нас існують програми розвитку кваліфікації та команда експертів тех-коучів.

На жаль, не до кінця зрозумілі висловлювання щодо менеджменту, будемо раді, якщо повідомиш деталі на [email protected], залюбки обговоримо.

10. 31 мая 2020

@Рівне офіс,
    Привіт “Рівне офіс”!
    Прикро, що ти пережив/ла такий експіріенс.
    У нашій компанії працює культура фідбеку, коли ти можеш надати зворотній зв’язок і так само його отримати. Ми підтримуємо цю практику, оскільки це допомагає побачити зони свого розвитку, відзначити свої досягнення, і ми дійсно цінуємо кожне сказане слово. Адже на основі думок працівників вдосконалюються процеси, а таких прикладів ми маємо вдосталь.

Дякуємо за твій коментар, в будь-якому випадку, раді будемо вийти на зв’язок. Щасти тобі!

11. 29 мая 2020

Проходила практику в цій компанії.Нині вона називається «Clario».
    Лишилися лише позитивні враження, а саме — чудовий колектив, дружня атмосфера і дуже лояльне керівництво.
    Тому, якщо ви за те, щоб розвиватися та роботу в команді,то вам саме сюди;)
    Всім дякую за увагу!)

12. 28 мая 2020

@Ложка дегтя,

Привіт “Ложка дегтя”!

Дякуємо за рекомендацію для студентів.
    Прикро, що саме таким чином склалась твоя історія з нашою компанією. Зауважимо, що ми пройшли сертифікацію від найбільшого аудитора індустрії AppEsteem та отримали Center of Excellence Award from BenchmarkPortal, що є свідчення того, що рівень сервісу, який ми надаємо, повністю відповідає міжнародним стандартам.
    Наші технічні експерти, або ж “тєхнарі”, також проходять міжнародну сертифікацію та стають Apple Certified Technicians. Цю та іншу інформацію можна легко перевірити в Інтернеті.

Здорова конкурентна атмосфера між командами цілком пояснюється амбітними цілями кожного напрямку, а також, звісно, тим, що в основі компанії — прогресивні люди, учасники міжнародних програм, які є максимально result oriented.

У компанії чітко сформовані процеси, корпоративна культура та ефективний менеджмент.

У разі чого, будемо раді відповісти на твої питання та запросити в офіс, щоб у тебе була змога пересвідчитись у вище написаному особисто.

Щасти тобі!

13. 15 мая 2020

@Володимир,
    Привіт, Володимире!

Радіємо, що ти реалізував свій талант в нашій компанії і упродовж такого довгого періоду часу залишався із нами!

З приводу скорочення витрат — як тобі відомо, під час карантину ми прийняли рішення робити усе можливе, аби фінансові скорочення не торкалися наших працівників. Відповідно, скорочення витрат ніяк не відображається на такого роду рішеннях.

Щодо фідбеку. Менеджери регулярно проходять навчання та, сподіваємось, кожен, у будь-якому офісі компанії надає конструктивний фідбек щодо того, чому приймається те чи інше рішення.
    Якщо в твоєму випадку сталося протилежне, будемо вдячні, якщо розкажеш нам більше про цей кейс.

Твоя правда, студентам цікава робота в команді, де графік дозволяє поєднувати і навчання, і свою першу кар’єру в ІТ. Зважаючи на програми розвитку, мотиваційну систему, різні плюшки і колектив, багато хто з них залишається в компанії і після завершення свого навчання.

Дякуємо щиро за твій відгук. Переконані, вищезазначене тобою допоможе нам покращити ситуацію.
    Якщо матимеш ще конкретні питання та пропозиції, будь ласка, надсилай їх на [email protected]. Нехай щастить!

14. 1 мая 2020

Доброго дня шановні відвідувачі данного сайту. Усю надану мною інформацію вище ви можете перевірити, так як основна її маса знаходиться у відкритому доступі. А що не зможете відзнайти, повірте, шукати не стоїть.
    Я пропрацював в Zoom Support п’ять років. Працював увесь час в Рівненському офісі.
    Перших пів року пропрацював у відділі Remote Assistance. Моя задача заключалася у тому, що я приймав дзвінки від клієнтів, нав’язуючи їм дистанційне підключення до їх комп’ютерів, активовуючи заздалегідь придбану ними ліцензію нашої програми, яка по завіряню попередніх агентів мала вирішувати усі їхні роблеми, пов’язані з комп’ютером, і у ході активації, невзначай, знаходячи нові проблеми, які потребували би додаткового сервісу.
    Якщо що, люди в цій компанії і досі так «працюють»
    Потім мене перевели на так званий перший фронт, тобто продавати сам софт. Цим я і займався останніх чотири з невеличким років.
    Брехати не буду. Сама робота особисто для мене була цікава, так як я люблю виклики.
    Но вона супроводжувалася моментами, від яких хотілося розбити собі обличчя face palm’ом.
    Я вам це розповідаю з позиції людини, яка пропрацювала там доволі багато, і яка, хоч і була на хорошому рахунку, усе одно не уникнула долі бути скороченою просто тому, що треба було скоротити витрати.
    Мораль мого повідомлення така, що у цій гнилій компанії не цураються нехтувати кадрами.
    Я за весь час роботи споглядав картину, коли вроді непоганих, роботящих молодих людей відпрацьовували до суха за три-чотири місяці і виганяли без пояснень.
    Я думав, що може молоді колеги і могли би десь провинитися, усяке буває, але в самій компанії закладенні такі принципи.
    За людей своїх співробіників там нікого не тримають. Набирають студентиків, які можуть працювати в нічні зміни, а потім, коли ті видихаються, їх викидають на вітер.
    Я зараз дуже сильно жалію, що стільки часу змарнував на цих шахраїв.
    Як перша робота на місяць-півтора, вона може бути, но збудувати кар’єру, там точно не вийде.
    Увесь час роботи в Zoom Support ви будете себе відчувати лабораторним щуром, на якому проводять тести на повсякденній основі. І доплачувати за це ніхто не збирається.
    Zoom Support — як IT компанія, одна з найгірших на ринку. Навіть не думайте туди влаштовуватися.

15. 29 апреля 2020

Абсолютно мошенническая компания, говорю как бывшая сотрудница которая работала там в студенческие времена. Занимаеться она скамом который характерный индусам. Доказательство уже много раз предоставляли — https://youtu.be/wFtcEiZ290o?t=773. Запрещаеься называть свои настоящие имена и название компании. Студенты без опыта, как правило фил.фак. или технари представляються сертифицыроваными специалистами.
    Меня туда заманили обещая работать в тех поддержке. По сути они обманывают доверчивых клиентов, убеждая их в том что с их компютером что-то не так (в видео все видно). Дальше впаривают абсолютно не нужные услуги удаленной тех поддержки клиентам.
    Невыносимый менеджмент (привет Петр Доля), на руководящие должности ставят молодых людей с завышеным ЧСВ которые действуют по настроению и совсем не воспринимают критику. Токсичная атмосфера постоянного давления и конкуренции между командами. Постоянное недовольство менеджмента.
    С плюсов — действительно хорошый офис. Подойдет разве что как первая работа для голодных студентов.

16. 17 марта 2020

Компанія займається лохотроном. Не рекомендую.

17. 10 марта 2020

Разводят людей на деньги, предлагая купить ненужный софт.
    Видео по разоблачению: https://www.youtube.com/watch?v=wFtcEiZ290o&t=619s

18. 29 января 2020

@ага, це правда. Мінусів дуже багато. Особливо про те як з тебе витягують, дійсно витягують фібдек про менеджмент, компанію в цілому, і при цьому постійно говорять «будьте відкриті, ми любимо правду, для нас це дуже важливо», «ми поважаємо кожну точку зору», а насправді тебе загноблять за твої відповіді і твою думку, ще й дадуть додаткові завдання зробити, типу робота над своїми помилками, і коли ти говориш, що речі які вони пропонують безкорисні і не мають змісту, у відповідь ти чуєш «ти не вмієш сприймати критики». А нічого що менеджери критики у свій бік взагалі не чують? Для них не більше 30 років, а ведуть себе ніби 100 прожили і все все знають і ти ніхто, щоб перечити

19. 15 августа 2019

Я й не сперечаюсь, що вони заробляють, але й агенти МК теж не просто сидять і нічого не роблять, більше того вони підкидують вам клієнтів))

20. 7 августа 2019

@Гостья, Ви мене вибачайте, але саппорт та ра справді заробляють свої зп. Варто лише порівняти обсяг роботи та знання

21. 6 августа 2019

Закручивают гайки всегда, из коллег только агенты норм, походу тип ниже вообще нигде не работал и не с чем сравнить, так вот что я вам скажу, офис внатуре по кайфу все есть, но менеджмент и руководство это полный пиз*дец.

Зп стараются держать чуть выше средней чтоб не порасходились. Ночные смены больше года организму уже тяжело, вообщем для первой работы ещё можно терпеть, но каких то тех скилов вы не наберетесь, только англ подтянете хорошо.

22. 2 августа 2019

Дай Боже 1.5 роки в компанії і жодного негативу. Найкращий степ щоб ВОЙТИ В АЙТИ. Дуже класний колектив, від топ менеджменту до звичайного агента. Всі працюють на благо компанії. І всі стараються допомогти тобі якщо у тебе є якісь робочі або особисті проблеми. Zoom one love!!!

23. 30 января 2019

Основная проблема компании в том что на руководящие должности ставят молодежь, которая еще вчера была на должности агента поддержки или сейлз, а уже сегодня «великий начальник», из-за этого человек быстро думает какой же он крутой и тут же мнить себя пупом земли. Такой неадекватный менеджмент резко меняет все позитивные стороны работы в компании. Возможно субъективно, но попробую перечислить все плюсы и минусы + + Очень Удобный и классный офис +, чай кофе и печеньки душ кухня и спальни…х-бокс + оч. хорошее оборудование + хороший коллектив агентов и сейлзов + 15 дней работы в месяц из-за гибкого графика смен+ + Автоматизация (весь процесс отлажен и работает как часы, есть все ресурсы для работы) + + Хорошие бонусы при успешном исполнении плана + Хороший коллектив + + Уверенность в зп + + Большая и мощная ИТ компания + + Гибкость графика и отдыха, отсутствие работы у не рабочей час (можно сочетать с Университетом) и полный соц. пакет (отпуск итд) + — отсутствие поощрения новых идей и если вы с чем-то несогласны, то идите в очко со своим несогласием, вы никто и вас легко можно уволить если вы еретик — отвратный менеджмент с элементами «игры престолов», местное руководство и менеджеры среднего и высшего звена просто ужасны, землячество и продвижение друзей тоже присутствует — 5-15 ночных смен в месяц — присутствие системы штрафов испытательных сроков и периода исправления непокорного сотрудника или же увольнения в противном случае, частые штрафы за малейшее неповиновение — видеонаблюдение и постоянная слежка за тем кто и что делает на офисе — Постоянные изменения в процессах работы иногда откровенно дикие и тупые — Отсутствие карьерного роста с большей ЗП — Постоянная гонка и конкуренция с другими агентами — — Маленькая ставка с возможностью вообще остаться без бонусов http://www.vnutri.org/zoom-international/

24. 22 января 2019

Керівництво луцького офісу продажів то й вправда рідке гімно(вибачте-пробачте),я не знаю ще нахабніших та тупіших чіфів,окрім Вейнера — він хоч нормальний, а так — тримайтесь ті хто там працює.

25. 4 января 2019

Ой, читаю позитивні відгуки і смішно)))))
    Ну, компанія непогана, на деяких позиціях дійсно можна заробляти.
    Але! Надто багато «але»:
    — панібратство в усьому
    — менеджери відкриті до фідбеків і одразу тебе після них звільняють
    — бути відкритим і довірити щось особисте керівнику — це використають проти тебе, бо особисте заважає працювати, і теж звільнять
    — адекватних людей на пальцях перерахувати (серед чіфів їх навіть не шукайте!)
    — людей не цінують, то просто викачка ресурсів. вже стільки толкових пішло звідси і далеко не завжди з власного бажання
    — відсутність вилки зарплат: у відділі продажів два напрямки фф і ра мають кардинально різний заробіток. а завантаження однакове

26. 21 декабря 2018

Якщо вже зачіпаємо луцький офіс то є дійсно що багато сказати нарахунок його функціонування, відділ продажів MK — на нього теж слід звернути увагу, в першу чергу через відносно занижчену заробітну плату в порівнянні із відділом сапорту та ra, і система бонусів з заниженими коеф. теж дається в знаки, особливо в купі з малою ставкою, це перше. Друге це фактична безнаказанність менеджменту вище за свої дії, немає прозорої анонімної системи де працівники можуть об’єктивно висловити свою думку про ту чи іншу проблему, а таке дійсно було при Стасі, зараз нажаль якщо той самий менеджер, qa чи хед десь натупив або відверто ущімлює права агента чи агентів — неможливо комусь про це розказати і дійсно вирішити цю проблему. Третє це те, що при будь якому зверненні до керівництва, менеджерів чи супервайзерів з питань покращення флоу чи роботи,окрім з питань відпусток та замін, ти фактично ніколи не отримаєш відповідь та тим більше дій направлених на покращення, і система фідбек вітається в луцькому офісі звучит скоріше так фідбек вітається, но заткнись і радуйся Що взагалі ще тут працєш. І це знову ж таки пов’язано з відсутністю контролю над керівництвом, виходить наступне, як і в усій Україні, депутати творять безчинство, а покарати їх немає кому бо вони розуміють що їм ніхто не прочухана ніколи, так само і тут, а страждає народ (читай агенти)

27. 16 декабря 2018

Да, штрафы и депремирование имеет место быть в луцком офисе, помню как я опоздал на 1 минуту! Карл, на смену, и отняли 200 грн, и типа не от ставки, которую тебе официально платят, а именно от премии которую платят в конверте, т. Е. Ты предъявить даже ничего не можешь, и руководство было инициатором штрафов, за ‘конструктивні фідбеки’ тут станешь врагом народа, поэтому нечего говорить даже, было время когда такого не было, также присутствует панибратство когда девушки руководителя становятся qa, а кореша руководителей быстро продвигаются по карьерной лестнице не имея скилов, опыта и порой будучи просто некомпетентными, и самое интересное это qa отдел, в который набирают тех кто не умеет прожаввть, но они же проверяют работу селлеров и топ селлерам рассказывают как продавать) хорошо что хоть ввели должности коучей и там нормальные ребята которые помогают и дадут совет.

28. 12 декабря 2018

Нам дуже прикро, що у вашого друга був такий досвід. Для нас дуже важливо отримувати конструктивні фідбеки, аби покращувати усі процеси в компанії. Тому доцільно почути відгук безпосередньо вашого друга. Будемо дуже вдячні, якщо залишите нам свої контактні дані або дані вашого друга для подальшої комунікації.
    Дякуємо.

29. 24 ноября 2018

Работал в Луцке в филиале ZoomSupport а продаже сервиса удалённой поддержки.

Начну с хорошего — офис и условия просто бомба — тут можно жить, есть спальня, гидро бокс, Xbox стирала, пинг понг,печеньки, все круто.

Теперь к плохому- абсолютные неадекваты это руководство, отдельно стоит выделить двоих Оксана Кошерец и Виталий Лучко, скажу честно, настолько неадекватных и откровенно недалеких руководителей я ещё не видел, у меня с ними не было конфликтов, но то как моих друзей увольняли либо решали премии из-за того что им так хотелось — было не раз, особенно если тебе что-то не нравилось и ты об этом заявлял-сразу становился врагом народа.

Также не могу рекоменовать компанию из-за постоянного закручивания гаек и ухудшения условий для агентов продаж каждый месяц. Вообще я искренне рад что покинул данную компанию и рекомендую не задерживаться тут больше года никому.

P.S.а офис внатуре классный.

30. 26 сентября 2018

Я Працюю у компанії ZoomSupport близько трьох років на посаді Sales Representative. За цей період часу мені вдалось здобути досвід у сфері продажів і вийти на новий рівень співпраці. Мені подобається позиція тим, що я безпосередньо спілкуюсь з Native Speakers і допомагаю їм у вирішенні певних проблем. Перша робота у сфері ІТ завжди цікава і коли я почав працювати з колективом певного рівня то зрозумів, що завжди зявляється новий досвід і нові можливості так як ця сфера є широкою. Стосовно колективу, то усі люди доброзичливі і дружелюбні так як усі ідемо до однієї мети — максимально допомогти і зрозуміти клієна а також створити комфортні та прості умови використання сервісу. Стосовно фінансового питання — компанія дає великі можливості заробітку і не залишається на останніх сходинках роботодавців де зарплата відповідає дійсності і є справедливою та конкурентно спроможною.

31. 26 сентября 2018

Працюю в компанії більше 2,5р.
    Дуже задоволена.
    Якщо ви хочете професійного та особистого досвіду, вам саме в цю компанію !
    Почала я працювати як селлер, і за декілька років змінила декілька посад, поки не знайшла свою ідеальну посаду.
    Колектив тут відкритий, втомився можеш піти на кухню спокійно посидіти, ніхто тебе не привязує до стільця, є кімната де можна пограти, просто посидіти з кимось поговорити.
    Зарплату виплаяують вчасно, керівництво відноситься з повагою та завжди готовий підтримати.
    Я дуже рада, що тут працюю.

32. 23 августа 2018

Працював в компанії декілька років і можу сказати що це робота для студентів яким потрібний мінімальний досвід не більше. Заробітна плата нажаль не конкурентно спроможна в даний момент. На початку розвитку компанії можливо було заробити бонуси зараз вони не можуть запропонувати нічого, ставка близька до мінімалки. Кар’єрний ріст побудовано на »пані братстві». Менеджерський склад — це не компетентні вискочки які думають що всього досягли в житті. Одним словом людський ресурс не ціниться ви раб системи і маєте робити так як скажуть і не інакше і якщо у вас інша думка то тримайте її при собі незамінних людей немає. Позиціонують себе як ІТ компанія, але такими не є простий кол центр який готовий працювати з будь ким. HR склад окрема велика тема, поводять себе дуже зверхньо. З плюсів в компанії це те що є багато талановитих людей котрих не цінять ну і звичайно те чим хизуються на співбесіді то печивом, кава та ігрові кімнати чим вже нікого не здивуєш сьогодні. ЗП виплачують майже вчасно. Всі хороші відгуки які читала дуже схожі на відгуки HR чи менеджерів на всіх сайтах однакові та не правдиві на 70%. Хочете серйозну роботу вам не сюди. На співбесіді вам обіцятимуть багато, але правди виявиться мало.

33. 2 августа 2018

Я пропрацювала в ZoomSupport 3.5 роки і цей досвід був для мене виключно позитивним.
    Прийняла рішення заробляти на себе самостійно після закінчення 4-го курсу і вступлення на денну форму магістратури. Робота була для мене ідеальною: гнучкий графік, достойна зп та можливість самостійно себе мотивувати та розвивати.
    Компанія створена для людей, які не потребують щоб їх постійно впрошували на нові подвиги, тут такі довго не «сидять». Люди тут живуть в динамічному середовищі: багато змін, багато новинок та ініціатив. Все це є прекрасною можливістю для розвитку та водночас постійною зоною дискомфорту для тих хто його не шукає.
    Для компанії характерний швидкий кар’єрний ріст, тут цінується орієнтація на результат і не підтримується психологія «чим довше я тут висидів — тим я цінніший працівник».
    Якщо ви обрали для себе роботу в ZoomSupport — будьте готові до продуктивної роботи і частих змін.
    Досить довгий час серед працівників переважали студенти, останнім часом все більше з’являється «сімейних» людей. Можливо, це якось вплине на цінності компанії теж.
    Серед плюсів роботи в ZoomSupport (якщо ви позитивно мисляча і ініціативна людина): гарна та ненав’язлива атмосфера, приємний та сучасний колектив, талановиті кадри, хороші перспективи кар’єного росту, постійне спілкування з іноземними клієнтами (хороша практика англійської мови), чудові офісні приміщення, веселі корпоративи, бонусні системи для тих хто любить робити екстра милю.
    Досід мій є моєю унікальною історією в компанії і в кожного вона своя, але думаю головне — це бажання розвиватися та не сидіти на одному місці.

34. 31 июля 2018

Працюючи вже 4рік у Zoomsupport,з впевненістю можу сказати,що це чудове місце для старту кар’єри в ІТ сфері, вдосконалення англійської мови через безпосереднє спілкування з носіями мови та ознайомлення з міжнародним ринком послуг.

35. 30 июля 2018

Perfect place to grow, develop yourself and climb up the ladder. If u want to learn how to provide world class customer service-join ZoomSupoort

36. 26 июля 2018

дуже подобалось те, що компанія турбується про кожного працівника. бюрократія відсутня в порівнянні з іншими (це зараз відчуваю, бо маю з чим порівняти). вчасно завжди виплачували зп.
    а ше колектив дійсно дуже крутий. люди тримають zoomsupport!

37. 26 июля 2018

Пацювала в компанії більше року. Це була моя перша робота. Я дуже вдячна за той досвід, який я отримала! Неймовірний колектив, з багатьма спілкуюсь дотепер; дуже багато приділяється часу навчанню працівників, постіні тренінги, майстер-класи; хороший менеджмент, можливість кар’єрного розвитку в компанії (більшість керівників в ZoomSupport починали роботу простими агентами). Не всі витримують довго працювати по графіку з нічними змінами. Це, напевно, єдиний недолік, який потрібно враховувати при працевлашуванні. Але і багато людей в компанії працюють саме через те, що графік дозволяє поєднувати роботу і навчання або ще якусь додаткову зайнятість. Вважаю, що це дуже хороший роботодавець, особливо для старту кар’єри.

38. 25 июля 2018

Молодий дружелюбний колектив, прикольні ейчари, непоганий офіс і більш-менш адекватний соцпакет.

39. 12 июня 2018

Працювала в компанії оператором колл центру, недовго, але то з особистих причин. Приблизно 3 місяці вцілому. Офіс у Львові.Просторий, комфортабельний, сучасний.
    Що можу сказати — колектив адекватний, керівництво справді лояльне,завжди зрозуміють, допоможуть, на момент роботи в компанії я була ще студенткою і якщо були важливі пари могла помінятися з кимось і відпрацювати в інший день. Всі гарантії і переваги офіційного працевлаштування надають, лікарняне і тд. В офісі — кавачай, молоко, печенюхи, на свята можуть бути аніматори,піца, на тімбілдінг теж скидають. ДУЖЕ велику увагу приділяють настрою працівників, адже робота операторів — це спілкування з клієнтами.
    Щодо самої роботи — вона нелегка (я була менеджером з продажу) — продавати треба вміти, якщо вмієш, зароблятимеш більше ставки, відсотки і бонуси вираховувалися чесно, завжди з коментарями і поясненням, які можна було оскаржити!!! впродовж доби, чи двох діб, точно не памятаю. Потік нової інформації величезний,треба шарити в компютерах і програмах, любити це, постійно все змінюється і треба це вловлювати. Наприклад якийсь пункт в програмі до нині був одним а віднині змінився , а наступного тижня може ще змінитися,бо все постійно розвивається й удосконалюється. Контроль ще той, дзвінки записуються і перевіряються, та в складних ситуаціях достатньо знати статут + завжди можна проконсультуватися з ким хочеш.
    Зарплату виплачували вчасно.
    Якби була інша специфіка роботи, залишилася б без роздумувань. З негативних моментів памятаю лише одне — якось посперечалася з колегою стосовно черги :). Своїх людей цінують, вакансія висить постійно, бо у всіх щось міняється — хтось йде -потім повертається, а місце вже зайняте, різне буває. Рекомендую

40. 31 января 2018

Не верьте этим мошенникам. Одни и те же вакансии весят по полгода на сайтах по поиску работы. Поверила красивым обещаниям в вакансии, созвонилась, пригласили на собеседование. Собеседование прошло отлично, я якобы подходила им по всем параметрам и тут началось…..постоянные и бесконечные тренинги, точного ответа когда примут на работу не дают, ведь нужно закончить обучение. После чего тебе говорят, что перезвонят ты ждешь, ждешь после чего перезваниваешь и от тебя морозятся.

41. 1 января 2018

Очень хотел работать в этой компании, ровно год назад проходил у них несколько собеседований. Понравились люди. Но на тот момент они решили повысить своего сотрудника до должности, на которую я претендовал. Все было понятно и правильно с их стороны, поскольку повышение всегда полезно для сотрудника.
    Я устроился работать в другую компанию. И вот почти год спустя, а именно 01.11.2017 ко мне опять обращается Zoom Support (ZEO Alliance), якобы есть должность, которая меня интересовала в прошлый раз. Меня их предложение конечно же заинтересовало, исходя из прошлых положительных впечатлений, еще и учитывая то, что они помнили обо мне.
    Повторно прошел несколько собеседований и по телефону, и по skype, и личные встречи. 18.12.2017 получил подтверждения, что меня охотно будут видеть в числе их сотрудников и подтвердили, что я могу увольняться со своей нынешней работы.
    Уволился, трудовая на руках и тут 26.12.2017 мне звонят из Zoom Support (ZEO Alliance) и говорят, что у них что то изменилось, реорганизация и они не могут меня принять на работу. В тоже время в этот же день публикуют вакансию на сайтах по трудоустройству, оправдывая это тем, что это совсем не та должность. Хотя обязанности абсолютно те же.
    Будьте осторожны, возможно кому то будет полезен мой горький опыт с этой компанией.
    Я остался без работы в преддверии нового года с ребенком двух лет и женой в декрете.

1. 30 января 2019

2. 12 декабря 2018

Дякуємо.

Добавьте зарплату в компании Zoom Support

Добавить отзыв о работодателе Zoom Support

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Zoom Support?