ПравдаТУТ

ТОВ «Інформаційне агентство «ПРАВДАТУТ»

Отзывы о работе в ПравдаТУТ, зарплаты

1. 7 марта 2023

Якщо ви студент і гадаєте, що тут знайдете досвід, то дуже сильно помиляєтеся… Співробітники, вищі за посадою, дозволяють собі підвищувати голос на студента-стажера в його перший робочий день. У випадку, якщо ви захистите свої особисті кордони, будьте готові, що увесь подальший час до вас ставитимуться зневажливо, можуть навіть ігнорувати вашу присутність. Тут оцінюють точно не здібності… Навмисне не дозволяють проводити зйомку і спокійно працювати, якщо ви, як людина, не догодили (стосується жіночки на ім’я Аліна, яка виконує функції випускового редактора і ставиться зверхньо до новоприбулої людини). Пишуть, що готові взяти студента, а по факту навіть не можуть ввести його в курс справи і розповісти, що і як слід робити, просто кидають на призволяще… Не можу нічого говорити про ЗП (бо не дійшло до цього), але гроші за ви’їзд на зйомку повертають не дуже радо, потрібно весь час про це нагадувати. Словом, шукайте інше місце для досвіду, адже тут ви знайдете токсичних людей і негативний досвід.

1. 2 марта 2017

Як і журналистам, операторам как і режисерам монтажу, нічого не плятять місяцями… Вони звільняються, так як ходити на роботу смислу немає і на їх місце набирають нових! Ну а дальше все по кругу. Навіть не думайте туди йти! Кинуть на гроші, офіційно не влаштовують, а потім ще скажуть що вас і не знають!!!

2. 19 июля 2018

Проработал на этом телеканале достаточное количество времени. Скажу так: для практики и опыта — самое оно. Да, зарплату задерживали по 4-5 месяцев, выплачивали по 1-2 тыс гривен.
    Ребята, не нужно писать, что Таня Гончарова — хреновый человек. Только она могла войти в ситуацию и чем-то помочь. Ей за это спасибо.
    Ушел я с телеканала в хороших отношениях с руководством. Долг по зарплате получил в полном размере.
    Не знаю как там сейчас обстоят дела.

Видеооператор 1

Добавьте зарплату в компании ПравдаТУТ

Добавить отзыв о работодателе ПравдаТУТ

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ПравдаТУТ?