Агрофірма Поле

Агрофірма Поле

Агрофірма Поле — експерт з переробки та експорту органічних культур.

Отзывы о работе в Агрофірма Поле, зарплаты

1. 8 августа 2023

Влаштувався, пропрацював 6 днів, мені робота не підійшла, вирішив звільнитися, сказали зарплату отримаєш в наступному місяці, і відразу віддали документи сказавши що не встигли мене оформити за цей термін, ну що робити, я понадіявся, погодився, тепер мене ігнорять і не хочуть виплачувати кошти за відпрацьовані дні, і відповідно за медкомісію також

2. 23 мая 2023

Фірма норм, для старту карʼєри. Годують — нормально, без в***онів, але ок. Люди в компанії — круті, але відділи — кожен сам за себе, бо з4**бів вистачає. для нормальної зп — треба **4шить, і не факт що власник заплатить. Власник — крейзі тіп, якщо без настрою — то буде ходити і всіх **4ти. Що не є нормально. Люди бояться з ним розмовляти і підходити бо хрєн його знає, з чим він сьогодні прокинувся. Але чувак не дурний. Трохи зациклений що всі його обкрадають, і всі ні*** не роблять. Бухгалтерія — чоткі. Ніколи не було з ними проблем, просто будь людиною і до тебе так само будуть відноситись. А Івану Миколайовичу — трохи розслабитись і почати довіряти людям та відноситись не як феодал, а як рівний і тоді вони принесуть йому золоті гори, і не нервувати — бо роки вже не ті.

3. 17 мая 2023

Аж цікаво хто його обкрадає ))), крім пшона там нема що більше взяти! А воно хворе психічно бо йому здається що навіть туалетну бумагу отматують)). Воно ж оре як різане , на третьому поверсі чути що він на першому кричить, а ще людей песпідставно ображає, почути від нього слово крахобор, [вырезано] ,ворюга це є норма. Ще й бухає кожного дня та бухим сідає за кермо

4. 12 мая 2023

@Гость, ахах, Владiк, не пиши херню. Всi i так добре знають, що працювати в полi з керiвником психом — себе не поважати

5. 7 мая 2023

Багато пишуть разної х..і,директор Іван Миколайович ,людина з виликої букви,дає всі умови для людей які в нього працюють,у Черкасах на сьогоднішній день таких умов і оплати нема,просто багато уйобків працюють на керівних посадах які обкрадають фірму,і розказують йому те що він хоче чуть ,а не те що робиться на фірмі,пропрацювавши не один рік я жодного дня не жалів що там працюю,на даний момент я там не працюю,нажаль.усі ті погані відгуки які написані це відгуки тих людей які не цінили роботу і не жили нею,це ті ган…ни які нічого не роблять а зп хочуть ,яким все не так.Іван Миколайович хороший роботодавець,просто багато ган…в працюють на нього про яких він не знає.

6. 16 марта 2023

@квакля,
    Да в нього вони вже стухли залізні яєчка, тільки і лишається бороду чухати! Майже як курятнику ,там тільки один півень має топтати корочок, тому і лишає без яєць, бо в тих де вони залізні він здихався. Цього він незабаром звільнить і знову знайде чмоню.

7. 15 марта 2023

про плюси компанії — обіди на 6,5/10, розвозка, виплата з/п вчасно.
    про мінуси — власник — чєл, який в свій час ні[вырезано]ово промутілся в великій компанії і почав створювати свою історію за чужий кошт (грубо кажучи «кідок, який вдався). ніякої відповідальності він не поніс і через це у чєла з»явився комплекс «мужика с самимі большимі яйцамі, який все знає і все вміє (хоча знає він дійсно багато враховуючи к-ть прожитих років в бізнесі)». зазвчиай метод спілкування з людьми це «взятіє на понт», його реально люди в компанії бояться, це все виглядає як цирк, якщо ти йому не вклоняєшься — починаються за*оби по зп і тд.
    обрав собі в помічника (виконавчого) навпаки чєла без яіц, який по суті своїй людина не така вже й погана, просто йому доводиться виконувати всю чєрнуху, що йде зверху і через це складається враження, що він «аля дурак-[вырезано]-фу» хоча це не так. виконавчий знайшов безліч способів заробляти кошти абсолютно на всьому і це абсолютна провина власника, я не здивуюсь, якщо і на закупівлі для кухні теж були відкати)).через погане відношення власника до ключевих позицій в компанії (всьо нє так, нужно большє денег, меньше затрат, умрітє — но сделайтє). всі просто забивають [вырезано] і роблять як попало. враховуючи, що колектив з професіоналів повністю пішов з компанії (люди які працювали досить довгий період) вже дзвіночок про те, що все йде не так гладко. хочу відмітити роботу відділа закупівель (керівник 10/10, компанійський, розумний, амбітний). відділ якості «отряд *банутих фємок», тільки 1 працівниця з живою психікою.
    бухгалтерія — як бухгалтерія, тіпікал, але нічого страшного (тєрпімо).
    висновок — тут можна працювати, якщо ти привик до травлі, безлічі тупої [вырезано]ні, вєчєром півка/трави і тд, прийшов поробив вечером додому і потім знов, так це працює. ( на це власник і вик.дир і надіються, знайти бічєй які за 3 копійки зроблять всю роботу, а вони завжди будуть).

8. 14 марта 2023

@Гість,
    )) Ну-ну. Брехня із брехні! Не буду писати хто це все написав .Тільки одна людина може таке сказати . Всі зрозуміють ,хто тут працював. Коли працював домовлялись про одне а по ходу роботи мінялося все дуже швидко, та виконувались дурні забаганки власника. Коли вже було зрозуміло, що працювати тут не зможу, то напряму задав питання власнику. В нього не знайшлось сили, чи що там, сказати правду, замість цього почався буллінг(мати та приниження).Ну а виконавчий то взагалі трешак, і взагалі не розумію як таких дятлів беруть на роботу. Людина на 5 му десятку на посаді виконавчого розносить по офісу дешевий тортик ,а потім ображається на людей які не з*іли цей шлак . Це просто жах, це психологічно не зріла людина .До того ще з низьким рівнем IQ, яка боіться людей в кого рівень вище,свій низький інтелект він приховує вивченими фразами з культових фільмів , коли не може відповісти то просто потоком льються фрази з фільмів чи то по темі чи то ні. Це звичайний прийом в психологіі яким користуються недолугі люди , щоб перекрити свій IQ, ерудицією .Хоча вона закінчується на радяньскіх стрічках.

9. 28 февраля 2023

@Гість, То певне що ти Владику приклав зусилля коли влаштовувася)))

10. 7 февраля 2023

@Гість, Тут є 2 директора ,з якими неможливо працювати !

11. 20 января 2023

@Вікторія, певне пані працює менше року, навіть пів року. То хоче трохи підлизати ,Ванюша таких полюбляє, але теж не довго .Через пів року , рік максимум все стає на своі місця. Операційний директор взагалі не може прийняти рішення бо в нього мізків нема, хіба додумався заробляти на висівці

12. 17 января 2023

Читаю відгуки і дивуюсь, що незадоволені проявляються лише в інтернеті і тільки після звільнення… Чому прямо та відверто не сказати керівництву про свої невдоволення та запропонувати щось, для комфортної роботи на цьому підприємстві?
    Якщо так так все погано, тоді не розумію чому продовжують працювати інші 100 чол? Можливо негативні відгуки пишуть ті, хто звик робити без навантажень? Звичайно такі працівники ніде довго не зможуть працювати, будуть часто змінювати роботу в пошуках легких грошей.
    Щодо оплати праці, хочу зазначити окремо: що виплати відбуваються без затримок, як ставка, так КРІ. КПІ залежить від власних зусиль, така система фінансового стимулювання дозволяє заробити більше, ніж зарплата, на яку ти йшов при влаштуванні на цю роботу, але для цього потрібно прикласти зусилля.
    Тому я вважаю, що пацювати можна і що тут немає задач, які не можливо виконати.

13. 9 января 2023

Прочитавши всі попередні відгуки, приходжу до висновку, що це амбіції людей, які не захотіли ставати кращими разом з компанією, а обрали більш легший шлях — звільнення. Порада для тих, хто наразі шукає роботу і керується відгуками людей, які звільнились з різних причин — це шлях в нікуди, формування не вірного сприйняття майбутнього місця роботи.
    А тепер по черзі про моє враження від компанії АФ «Поле».
    1. Це компанія з амбіціями, стабільними партнерськими відносинами як в сфері закупівлі, так і в сфері реалізації, це є запорукою стабільних прибутків, відповідно і матеріального благополуччя працівників. Щодо КРІ, про які писали вище. Люди, які писали, не застали налагодженого процесу формування заробітної плати відповідно до показників ефективності, але наразі процес налагоджено і працює. Кожен підрозділ має свої встановлені показники і це дало ефект підвищення заробітної плати.
    2. АФ Поле компанія, в якій можна вирости фахівцю, амбіції підлеглих помічають і є ряд випадків, коли з рядового працівника цеху, працівник доростає до керівника. Так, цей процес не легкий, але «осилить дорогу ідущій».
    3. Компанія дає можливість розвиватись і займатись новаторством, це я відчула і на собі. Про власника багато що написано тут з негативними емоціями, але!!! Якщо Ви амбіційний, прогресивний, то однозначно власник почує, допоможе, втілить!
    4. Соціальні блага — безкоштовні обіди, доставка на роботу, вивчення англійської мови, своєчасна заробітна плата, премії за результативність, офіційне працевлаштування…любі друзі, скажіть чи часто Вам в компаніях це надавали??? Вище писали, що пагано годують…нажаль не маю фото обіду, але кулінарні шедеври це ще те питання для обговорення в компанії. Для прикладу один з днів: борщ з сметаною та пампушками, каша гречана, реберця в фруктовому соусі, салат овочевий, компот, а по п’ятницям наші феї кухні ще готують і «комплімент»-смаколик на десерт
    І на останок, про нашу компанію не так багато відомо навіть в регіоні, а знаєте чому? Просто плинність кадрів настільки мала, що і говорити про це не варто.
    Частина відгуків, які написані вище, це дійсно амбіції людей, які звільнились. А та книжка про яку писали вище, це ніщо інше, як керівництво зрілого керівника по управлінню своїм процесом. Кожен керівник сам приймає рішення від планування затрат до звільнення свого підлеглого. І команда, яка пішла, видно не зрозуміла месеч власника щодо цього, а все на що вистачило потенціалу, це заливати отрутою компанію по чатам «отзовікам».
    Тому, якщо є бажання та амбіції розвиватись, то Вам до нас!

14. 24 октября 2022

Працював тут пару років. Все що написано про власника нажаль цілковита правда, у власника психічна хвороба і відношення до людей як до якогось скота. Окрема історія це виконавчий пан Зрж, людина з обмеженим ітелектом.Колишній логіст ,але в логістиці геть не шурупає, з нього льється суцільний понос з заучених фраз з радянськіх фільмів,він іх вставляє по справі і так, ховає свою глупість і некомпетентність . Але таки в нього є один талант ,лизати *** власнику.

15. 14 октября 2022

Працював в цій компанії три роки до 2020 року.
    Томенко психічно хворий і цей бізнес для нього — інструмент вдоволення власних комплексів.
    10 років назад він був талановитим підприємцем і тому створив такий бізнес, але останні роки втратив форму, захворів і втомився. Відчуваючи що дуже ослаб і вже не досягне своїх амбіцій стати мільярдером, він нищить свій бізнес по принципу «я тебе породив, я тебе і розвалю».
    Всі помилки власника, неадекватність директора і інертність колективу їм пробачає ринок — на їх щастя, українське пшоно справді цінне за кордоном і тому стабільний попит і хороші ціни компенсують їм всю ту біду, яку роблять їх хворі голови і криві руки.
    Пшоно, як і соняшникова олія — це золото з України, і ще декілька років Агрофірмі Поле і Івану Томенку буде золотий дощ.
    Коли ж на цьому ринку з’явиться конкурент з більш адекватним керівництвом — Поле піде в історію, а Томенко на пенсію проїдати зароблені мільйони. А поки що існують всупереч здоровому глузду.

16. 4 июля 2022

Боже, яке воно кончене ……Більше нема слів .ИН просто деспот

17. 24 мая 2022

Томенко-Зражевський :
    1. Все що написано в попередніх відгуках на жаль правда.
    2. Заробітна плата повністю нараховується в ручному режимі. Навіть якщо у вас є KPI це не дає гарантії отримання ЗП. Що місяця йде захист ЗП і ніхто не дивиться раніше погоджені умови KPI. Тобто абсолютна нормальна ситуація коли пропрацьовуєш місяць і отримуєщ значно нижчу ЗП ніж мав отримати. Але є винятки з цього правила. Для тих хто дуже вміло підставляє зад… Точніше прикладається до нього…
    3. Нормальною є ситуація коли операційний директор в критичних ситуаціях не приймає рішення. Точніше він завжди доводить ситуацію до того, щоб рішення прийняв підлеглий. У випадку якщо рішення правильне він звітує перед власником, так нібито робота проведенна ним (з усіма наступними плюшками) але якщо рішення не правильне автоматом відповідальність лягає на того хто прийняв рішення. З відображенням в ЗП.
    4. Операційний директор взагалі не має розуміння про системний бізнес і як він будується (Що ще чекати від людини з димломом фельдшера?). Чесно кажучі власник також це не розуміє. Хоча любить по листати розумні книжки. Завдяки чому в компанії бардак та правило коридорного типу. Кого першого спіймав на того і повісив виконання тієї чи іншої роботи. Хочеться зауважити що це робиться без урахування: чи вміє, чи розуміє, чи має належні навички, чи має вільний на це час співробітник. До того-ж без збільшення ЗП за додаткову роботу. Але з ЗП знімуть одразу, якщо не будеш виконувати додатково покладену роботу. Завдяки такому розподілу праці часто й густо роботу виконують не професірнаоли і зрозуміло з яким результатом. Як для них самих так і для компанії
    5. Постійне приниження є нормою в цій компанії.
    Для об’єктивності:
    — з плюсів ЗП (якаб вона не була) виплачують вчасно.
    — обіди за кошт компанії.
    Висновок: Не рекомендую працювати в цій компанії. Бережіть свої нерви. За ті кошти що плататять в цій компанії, можно найти достойнішу роботу. Не вірте обіцянкам про зарплатню, чому написано вище.

После предложения поучавствовать в тендерах на поставку пшена для UNICEF.OSCE и UNESCO мне стала понятна глубина развития компании и весь интеллектуальный потенциал нового руководства))

18. 23 мая 2022

@Томенко-Зражевський,
    Обіди жахливі стали )) Пшоном одним годують

19. 18 мая 2022

1. Все що написано в попередніх відгуках на жаль правда.
    5. Постійне приниження є нормою в цій компанії.
    Для об’єктивності:
    — з плюсів ЗП (якаб вона не була) виплачують вчасно.
    — обіди за кошт компанії.

20. 6 мая 2022

не важно :
    Еще года 2 -3 тому была отличная компания, но увы. Из плюсов , более менее адекватная зп и вовремя и вся официальная , кроме премии и отличный коллектив , который постепенно покидает компанию , еще и бешеными темпами. Хотя с зп становится туго . Есть 2 большие проблемы: 1. Учредитель фирмы страдает психическим заболиванием , которое обостряется осенью и весной. Постоянный крик по поводу и без, орет , плюется , кроет матом и обливает [вырезано], а не дай бог оказаться вам правым , то вас вообще смешают с [вырезано]. Но это еще не самое страшное. Страшнее , это новый исполнительний директор ,человек с низким уровнем iq , редкий олень , случайно попавший на эту должность. Так как он лижет зад , еще не видел .Страшно , что этот олень выполняет бездумно любую прихоть психически нездорового человека.

О Боги! Работала с этим Зражеским! Максимум ,что ему позволяет интеллект, это работа завхозом или старшим над водителями, что у него хорошо получалось работая на старом месте. Вот так сейчас назовают всех директорами ,а потом берут на другуюработу директорами . Сталкивалась уже с такими,написано директор по транспорту,стелит хорошо , а как до роботы то тормоз, потом оказывается ,что был начальником отдела логистики из 3х человек.

21. 10 апреля 2022

22. 18 февраля 2022

работать можно! ЗП платят вовремя, хозяин конечно с прибамбасами — но терпимо, но исплнительный директор идиот еще тот, развалит контору , бвший логист кроме транспорта ничего не понимает. за глаза называют поручик .Ителектом природа не одарила. Все смеюся с него

23. 16 февраля 2022

Працювати можна, засновник із дивностями, але виконавчий директор рідкісний *. Обділений інтелектом, колишній логіст і де його знайшли, хлопці його називають поручик своєї думки не має,ніхто його не поважає швидше за все, скоро розвалить фірму. А так можна працювати

24. 18 января 2022

Нечего туда идти работать , вы для фирмы быдло, якобы не смогло самореализоваться в жизни, денег не платят атношение как к тварям !!!!

25. 18 августа 2021

Все выше перечисленное правда, начисление зп — полностью ручное регулирование владельца( не доплаты постоянные) вынос мозга каждый день, крики, обзывание и полностью неадекватное поведение. Обвинить могут в чем угодно лишь бы не платить. Исполнительный директор * редкая, но зато хорошо подлизывает владельцу, он таких любит. Текучка кадров постоянная. Если хотите иметь здоровую психику и получать зарплату то обходите эту шарашкину контору десятой дорогой.
    Очень не советую!!!!!

26. 2 апреля 2021

За общение с собственником должны доплачивать за вредность на производстве.

27. 29 марта 2021

После того как логист пришел директором на фирме сплошной бардак. Когда бездарь пытается руководить компанией страдают и работники и компания.

28. 18 марта 2021

не фирма, а сплошной бардак! Хотите сохранить себе нервы в порядке, обходите стороной эту фирму! Начальство тут приветствует, если работника гнобят, хотя бы их отделение возьмите в с Вергуны, там кладовщица без образования и ума рулит всем!

29. 18 марта 2021

вообще не серьёзная фирма, нигде нет порядка

30. 18 января 2021

Зарплаты и премии выплачивают в ручном режиме.
    То есть: есть оговоренная з/п и схема мотивации и она прописана на бумаге но т.к. 1/3 з/п выплачивается официозом а остальное нал. При получении з/п собственник не выдает з/п в полном объеме, постоянно нае…т сотрудников.

31. 22 августа 2020

Аферисты!!! Развод по полной, денег не платят за продукцию, на качестве и весах махают по полной!

1. 18 марта 2021

Добавьте зарплату в компании Агрофірма Поле

Добавить отзыв о работодателе Агрофірма Поле

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Агрофірма Поле?