Агропартнери-2009

Агропартнери-2009

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агропартнери-2009» було засноване 24 грудня 2009 року в смт Липова Долина Сумської області.
За весь час існування наше підприємство постійно розвивалось, охоплюючи нові напрямки діяльності, від невеликого сільськогосподарського підприємства до одного з провідних сільгоспвиробників Липоводолинського району Сумської області.

Отзывы о работе в Агропартнери-2009, зарплаты

1. 22 сентября 2020

Добрий день! Являюся пайовиком даної агрофірми. Виплати проводять вчасно. Співпрацею з Агропартнерами дуже задоволений. Директор тоже дуже помагає. Всігда вислуха і допоможе єслі нада. Кстаті двоє моїх знайомих збираються віддати сюди в орєнду свої паї.

2. 21 сентября 2020

Замечательный коллектив и замечательное руководство! Сотрудничество ведётся не один год, все выполнятся в срок и в связи с договорённостями!

3. 21 сентября 2020

В Тов Агропартнери -2009 працюю останні 10 років на посаді Головного бухгалтера . Директора Жамардія С.М. знаю як порядну людину , яка виконує свої обіцянки. Всі податки, кредитні зобов’язання, орендні платежі сплачуються вчасно та в повному обсязі. Я не знаю про якого саме Жамардія йшла мова у вище наведених відзивах, але ймовірно не про нашого. Тим більше , люди , які несли ту охінею точно не з Липової Долини . У нас люди розмовляють зовсім не так. Точно знаю , що всі «гадості» повертаються назад бумерангом, тому шановні пани Борис та Миколо думайте що пишете, адже на сьогодні інформація про юридичні особи у реєстрах з доступом, і всі охочі можуть з нею ознайомитися.

4. 21 сентября 2020

@Николай, Нешановні та неповажні Микола і Борис. Одразу бачу, що ви не з Липової долини: навіть не спромоглися написати свій відгук на українській мові. Даю 100 відсотків, що ви з Агротрейду та російськомовного м. Харків, оскільки методи шантажу, шахрайства і чорного піару притаманні тільки Вашій компанії. Як працівник Агропартнери-2009 можу сказати тільки саме позитивне як про підприємство так і про директора Жамардія Сергія Миколайовича: більш чуйної до чужих проблем людини ще потрібно пошукати. А про те, що він робить для місцевих громад годі й говорити, а побачити своїми очима, наприклад в с Русанівка. А Ви — Шахраї, яким не місце в нашому районі. І не використовуйте сайт відзовів для працедавців у своїх чорних справах. Хоча про що я: рівні та конкурентні методи ведення бізнесу- це не про вас.

5. 7 сентября 2020

Эта организация принадлежит мошеннику!

Решил написать здесь, так как обращения в полицию, суды и прочие органы власти просто не

помогают, госорганы бездействуют, неужели наша страна настолько прогнила и

стала настолько коррумпированной, что власти позволяют аферистам и мошенникам

грабить и унижать обычный народ?

Живем мы в смт

Липовая Долина, это в Сумской области, есть у нас такой житель, Жамардий Сергей Николаевич, вводя людей в

заблуждение, обещая золотые горы, выманивает у простых рабочих людей их

земельные участки, обещанные деньги не выплачивает. Люди остаются без денег и

земли, а у некоторых, это единственный способ заработка или пропитания семьи.

Люди неоднократно обращались в суд и полицию, но органы власти, куплены этим

негодяем и бездействуют. При обращении лично, Жамардий даже не ведет

конструктивного диалога, угрожая жестокой расправой со стороны «титушек», и

угрожает огнестрельным оружием, которое находится у него в распоряжении, а

также, «натравливает» на людей купленные им органы власти.

Гр. Жамардий

имеет множество кредитом в банках, которые тоже, не выплачивает, накопляя

многомиллионные долги, однако, это не мешает г-ну Жамардию ездить на курорты и

строить себе дома и коттеджи, за счет ни в чем неповинных рабочих …

Добавьте зарплату в компании Агропартнери-2009

Добавить отзыв о работодателе Агропартнери-2009

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Агропартнери-2009?